Dzisiaj jest czwartek 16 lipca 2020, imieniny: Mariki, Benity, Dzierżysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17257) SPORT FORUM FIRMY (5515) PRACA (29) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 13oC
Jutropogoda
20 / 15oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Letnie policyjne patrole rowerowe na terenie miast ... (0)Bez ,,dziewiątki" 0:3 z Pogonią II. Najsłabszy spa ... (0)

Świadoma mama w Koninie. Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

Dodano: 2.04.2019 11:33
Źródło: LM.pl

„Świadoma mama” - to ogólnopolski projekt, który po raz pierwszy zawita do Konina. W najbliższy czwartek będzie można porozmawiać z lekarzem, położną, dietetykiem i fizjoterapeutą.

Bezpłatne warsztaty kierowane są do kobiet w ciąży i ich partnerów, ale też dla mam, które chcą się przygotować do kolejnej ciąży. Projekt „Świadoma mama” działa na terenie kraju od 8 lat, a jego ambasadorką jest aktorka Paulina Holtz.

Podczas spotkania w Koninie, które zaplanowano na 4 kwietnia w godzinach od 15.00 do 18.00 w Lokalu Kuchcik, o standardach opieki okołoporodowej i karmieniu piersią opowie położna Karina Darul. Na temat faktów i mitów związanych ze szczepieniami ochronnymi mówić będzie Anna Wolbach-Gołębiowska, neurolog dziecięcy, pediatra i neonatolog. O odżywaniu kobiet w ciąży powie dietetyk Marzena Pałasz, natomiast o tym co każda mama wiedzieć powinna, jeśli chodzi o mięśnie dna miednicy mówić będzie Paulina Kazanowska, fizjoterapeuta uroginekologiczny.

Uczestnicy będą mogli porozmawiać ze specjalistami i skonsultować się z doradczynią chustonoszenia. Dodatkowo na wszystkich czekać będą upominki i bezpłatna sesja fotograficzna. Aby wziąć udział w warsztatach trzeba się zgłosić przez portal swiadomama.pl.

  • Świadoma mama w Koninie. Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży
  • Świadoma mama w Koninie. Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dlaczego niby przyszła "świadoma" mama pali papierosy będąc w ciąży, a i nie unika alkoholu czy narkotyków, a kiedy urodzi chore dziecko przeklina cały świat ?
Dodano: 02.04.2019 12:19    Przez: ~Kobiety żle się prowadzą
To nie jest świadoma mama tylko pseudomatka . Świadoma mama potrafi swoje hmm powiedzmy "przyjemności " (chociaż nie wiem co to za przyjemność z korzystania z używek ) odłożyć na później bo dobro jej dziecka jest najważniejsze .
Dodano: 02.04.2019 13:56    Przez: ~Xxx
Przychodzi mi do głowy jedno pytanie.. W jakim celu płacimy składki zdrowotne? Przyszłe matki muszą płacić za wizyty prywatne grube pieniądze, nawet łatwienie położnej stało się norma. A tu nagle akcja pomocy przyszłym mamą, jacy dobrzy i pomocni ludzie. Takich informacji matka powinna się dowiedzieć w szpitalu oraz na wizytach (oczywiście finansowanych przez NFZ)!!!
Dodano: 03.04.2019 08:54    Przez: ~Knur
Propaganda szczepionkowa musi być! Ludzie coraz bardziej świadomi, więc trzeba prać mózg zewsząd... Żenada
Dodano: 03.04.2019 15:46    Przez: ~NJ
,,CO ?''TO ? ZA LEKARZE ?,CO?,,MAJĄ CZAS ?''
Dodano: 05.04.2019 02:50    Przez: ~L
MAŁO SPECJALISTÓW ,,LEKARZY'' ,TO ,AUTOBUSY DO NIEMIEC , TŁUMACZE ,I LEKARZE , POMOC DLA PACJENTA ,Z ,,UBEZPIECZYCIELEM ''. ....
Dodano: 08.04.2019 02:07    Przez: ~L

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.