Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19134) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (23)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Konin. Przejazd kolejowy na ulicy Okólnej zostanie zamknięty

Dodano: 2.04.2019 14:39
Źródło: LM.pl

W przyszłym tygodniu zamknięty zostanie przejazd kolejowy na ul. Okólnej w Koninie. Na szczęście tylko na jedną noc.

Wyłączenie przejazdu z ruchu samochodowego, związane jest z modernizacją linii kolejowej E-20. Jak na prośbę wykonawcy informuje koniński magistrat, przejazd na ul. Okólnej będzie nieczynny od 8 kwietnia, godz. 21.00 do 9 kwietnia, do godz. 7.00.

Objazd w obu kierunkach zostanie poprowadzony ulicami: Przemysłową, 11 Listopada i Zakole.

  • Konin. Przejazd kolejowy na ul. Okólnej zostanie zamknięty

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie róbcie problemu, przejazd będzie zamknięty tylko jedną noc, co to jest w stosunku do wieczności ? Remont, czy też budowa niesie za sobą wyrzeczenia, a potem będzie już tylko dobrze.
Dodano: 2.04.2019 17:13    Przez: ~Budowlaniec

KOMENTARZE

Druga nitka mostu też ma być zamknięta A potem żelazny
Dodano: 02.04.2019 15:46    Przez: ~Rowerzysta
Żelazny to masz łeb
Dodano: 02.04.2019 18:04    Przez: ~Uh
Nie róbcie problemu, przejazd będzie zamknięty tylko jedną noc, co to jest w stosunku do wieczności ? Remont, czy też budowa niesie za sobą wyrzeczenia, a potem będzie już tylko dobrze.
Dodano: 02.04.2019 17:13    Przez: ~Budowlaniec
Jakie dobrze...? Potem będziesz dymał naokoło, nie będzie przejazdu...
Dodano: 02.04.2019 20:59    Przez: ~Jaras
Jaras idż się utop, woda już cieplejsza w Warcie.
Dodano: 03.04.2019 13:52    Przez: ~Wędkarz
O nieskończoności to może bardziej przystoi mówić filozofom, teologom i poetom ....A Tobie obywatelu to powinno być już wiadomo, że przejazd kolejowy na ul. Okólnej zostanie zamknięty na zawsze, gdy tylko zostanie zakończony remont torów na odcinku Konin-Kutno.Poporzedniemu prezidentowi Konina, niejakiemu Józefowi N. było wszystko jedno co będzie. Bo po nim nawet potop!Godził się bez słowa na wszystkie propozycje PKP. A nowy prezio Piotr. K. nawet nie ma głowy do tych spraw! Przecież wszędzie się mu pali, a w maju głosowanie nad nieudzieleniem mu absolutorium !hiiiiijjjjiii ! KOŃ by się UŚMIAŁ do czego dochodzi w Koninie ! Nawet Radnych prezydenci nie słuchają , bo sami "wiedzą lepiej" !
Dodano: 03.04.2019 20:12    Przez: ~.V_
Po ostatnim remoncie przejazd tylko się pogorszył... Nierowny strasznie... Może poprawia to trochę
Dodano: 02.04.2019 19:59    Przez: ~mieszkaniec
Czy ktoś wie kiedy zamkną ten przejazd na Zawiszę
Dodano: 02.04.2019 21:17    Przez: ~Zakole
Ile mam pisać, że nie ma czegoś takiego w Polsce jak lnnia kolejowa e20..... już kiedyś zwracałem na to uwagę...
Dodano: 02.04.2019 22:49    Przez: ~a.r
Przynajmniej nie wprowadzaj w błąd. Nie wiesz to nie pisz. Linia wschód - zachód to właśnie E 20
Dodano: 03.04.2019 07:08    Przez: ~Mały
Elem towarzystwo wzajemnej adoracji...na fejsbuka się przenieście, po co wam portal...
Dodano: 03.04.2019 07:19    Przez: ~Goopy lood
My czyli ja Symp.PiS i Wojtek przeniesiemy się jak pan prezes założy sobie na FB konto.
Dodano: 03.04.2019 12:44    Przez: ~Symp.PiS
Ty to jesteś POpapraniec POdszywający się POd Prawdziwych Polaków i Patriotów.
Dodano: 03.04.2019 13:50    Przez: ~Polak
PiSiorom stanowcze NIE!
Dodano: 03.04.2019 15:00    Przez: ~ konus to dno