Dzisiaj jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18923) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Konin. Przejazd kolejowy na ulicy Okólnej zostanie zamknięty

Dodano: 2.04.2019 14:39
Źródło: LM.pl

W przyszłym tygodniu zamknięty zostanie przejazd kolejowy na ul. Okólnej w Koninie. Na szczęście tylko na jedną noc.

Wyłączenie przejazdu z ruchu samochodowego, związane jest z modernizacją linii kolejowej E-20. Jak na prośbę wykonawcy informuje koniński magistrat, przejazd na ul. Okólnej będzie nieczynny od 8 kwietnia, godz. 21.00 do 9 kwietnia, do godz. 7.00.

Objazd w obu kierunkach zostanie poprowadzony ulicami: Przemysłową, 11 Listopada i Zakole.

  • Konin. Przejazd kolejowy na ul. Okólnej zostanie zamknięty

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie róbcie problemu, przejazd będzie zamknięty tylko jedną noc, co to jest w stosunku do wieczności ? Remont, czy też budowa niesie za sobą wyrzeczenia, a potem będzie już tylko dobrze.
Dodano: 2.04.2019 17:13    Przez: ~Budowlaniec

KOMENTARZE

Druga nitka mostu też ma być zamknięta A potem żelazny
Dodano: 02.04.2019 15:46    Przez: ~Rowerzysta
Żelazny to masz łeb
Dodano: 02.04.2019 18:04    Przez: ~Uh
Nie róbcie problemu, przejazd będzie zamknięty tylko jedną noc, co to jest w stosunku do wieczności ? Remont, czy też budowa niesie za sobą wyrzeczenia, a potem będzie już tylko dobrze.
Dodano: 02.04.2019 17:13    Przez: ~Budowlaniec
Jakie dobrze...? Potem będziesz dymał naokoło, nie będzie przejazdu...
Dodano: 02.04.2019 20:59    Przez: ~Jaras
Jaras idż się utop, woda już cieplejsza w Warcie.
Dodano: 03.04.2019 13:52    Przez: ~Wędkarz
O nieskończoności to może bardziej przystoi mówić filozofom, teologom i poetom ....A Tobie obywatelu to powinno być już wiadomo, że przejazd kolejowy na ul. Okólnej zostanie zamknięty na zawsze, gdy tylko zostanie zakończony remont torów na odcinku Konin-Kutno.Poporzedniemu prezidentowi Konina, niejakiemu Józefowi N. było wszystko jedno co będzie. Bo po nim nawet potop!Godził się bez słowa na wszystkie propozycje PKP. A nowy prezio Piotr. K. nawet nie ma głowy do tych spraw! Przecież wszędzie się mu pali, a w maju głosowanie nad nieudzieleniem mu absolutorium !hiiiiijjjjiii ! KOŃ by się UŚMIAŁ do czego dochodzi w Koninie ! Nawet Radnych prezydenci nie słuchają , bo sami "wiedzą lepiej" !
Dodano: 03.04.2019 20:12    Przez: ~.V_
Po ostatnim remoncie przejazd tylko się pogorszył... Nierowny strasznie... Może poprawia to trochę
Dodano: 02.04.2019 19:59    Przez: ~mieszkaniec
Czy ktoś wie kiedy zamkną ten przejazd na Zawiszę
Dodano: 02.04.2019 21:17    Przez: ~Zakole
Ile mam pisać, że nie ma czegoś takiego w Polsce jak lnnia kolejowa e20..... już kiedyś zwracałem na to uwagę...
Dodano: 02.04.2019 22:49    Przez: ~a.r
Przynajmniej nie wprowadzaj w błąd. Nie wiesz to nie pisz. Linia wschód - zachód to właśnie E 20
Dodano: 03.04.2019 07:08    Przez: ~Mały
Elem towarzystwo wzajemnej adoracji...na fejsbuka się przenieście, po co wam portal...
Dodano: 03.04.2019 07:19    Przez: ~Goopy lood
My czyli ja Symp.PiS i Wojtek przeniesiemy się jak pan prezes założy sobie na FB konto.
Dodano: 03.04.2019 12:44    Przez: ~Symp.PiS
Ty to jesteś POpapraniec POdszywający się POd Prawdziwych Polaków i Patriotów.
Dodano: 03.04.2019 13:50    Przez: ~Polak
PiSiorom stanowcze NIE!
Dodano: 03.04.2019 15:00    Przez: ~ konus to dno