Dzisiaj jest wtorek 25 lutego 2020, imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20738) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (47) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
6 / 1oC
Pojutrzepogoda
3 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Stadion za ileś lat, nowe boiska treningowe już te ... (0)Luźna gierka: Nowy pomysł na stadion. Jednak na Po ... (0)

MDK. Jeszcze w kwietniu casting do spektaklu „Gucio Zaczarowany”

Dodano: 3.04.2019 08:47

W Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie rusza casting do spektaklu „Gucio Zaczarowany” na motywach powieści Zofii Urbanowskiej.

Premiera przewidziana jest w październiku br. na scenie Konińskiego Domu Kultury. - Poszukujemy śpiewającego aktora do roli głównej oraz 2-3 aktorek do pozostałych ról (mile widziane umiejętności wokalne); wiek 14-18 lat – informują w MDK. - Aby wziąć udział w castingu trzeba wypełnić kartę zgłoszenia, przygotować interpretację sceniczną tekstu (tekst w pliku), przygotować fragment piosenki, pojawić się 8 kwietnia o godz. 17.00 w MDK na przesłuchaniach i zaprezentować się jak najlepiej.

Zwycięstwo w castingu zobowiązuje do udziału w próbach grupy teatralnej zgodnie z regulaminem MDK

  • MDK. Jeszcze w kwietniu casting do spektaklu „Gucio Zaczarowany”

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tytuł utworu już budzi u prawdziwych Polaków obawy czy aby nie jest to książeczka napisana przez diabła w celu odwiedzenia pacholąt od jedynie słusznej doktryny wiary. Trza będzie się wpierw zapytać księdza proboszcza czy zezwoli na ów casting.
Dodano: 03.04.2019 10:36    Przez: ~jaś
Czy dzieci pracowników Jednostek kulturalnych biorą w tym udział?
Dodano: 03.04.2019 10:55    Przez: ~kol
„Gucio Zaczarowany” to ten niby znawca co ma problemy z wysławianiem ,to się leczy to jest zespól tzw rerania On ma być w komisji castingowej od poprawne formy wypowiedzi i obycia scenicznego, jaki regulamin MDK co to jest i gdzie tego szukać. Jaka karta zgłoszeniowa ? gdzie tego szukać jakie te informacje są nie pełne . Mówią ze już wszystko jest ustawione to po co ludziom robicie nadzieje . Tak dzieci pracowników Jednostek kulturalnych biorą w tym udział jakby inaczej zdolne po rodzicach.
Dodano: 03.04.2019 12:39    Przez: ~xxx
za eksperta mógłby robić Obatel Czarnecki - ten to jest niechluj w wysławianiu się!
Dodano: 04.04.2019 08:50    Przez: ~ziom

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.