Dzisiaj jest czwartek 23 maja 2019, imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19534) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 10oC
Jutropogoda
18 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (3)Spotkanie z artystką i wspólne sadzenie rokitnika ... (4)

MDK. Jeszcze w kwietniu casting do spektaklu „Gucio Zaczarowany”

Dodano: 3.04.2019 08:47

W Młodzieżowym Domu Kultury w Koninie rusza casting do spektaklu „Gucio Zaczarowany” na motywach powieści Zofii Urbanowskiej.

Premiera przewidziana jest w październiku br. na scenie Konińskiego Domu Kultury. - Poszukujemy śpiewającego aktora do roli głównej oraz 2-3 aktorek do pozostałych ról (mile widziane umiejętności wokalne); wiek 14-18 lat – informują w MDK. - Aby wziąć udział w castingu trzeba wypełnić kartę zgłoszenia, przygotować interpretację sceniczną tekstu (tekst w pliku), przygotować fragment piosenki, pojawić się 8 kwietnia o godz. 17.00 w MDK na przesłuchaniach i zaprezentować się jak najlepiej.

Zwycięstwo w castingu zobowiązuje do udziału w próbach grupy teatralnej zgodnie z regulaminem MDK

  • MDK. Jeszcze w kwietniu casting do spektaklu „Gucio Zaczarowany”

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Tytuł utworu już budzi u prawdziwych Polaków obawy czy aby nie jest to książeczka napisana przez diabła w celu odwiedzenia pacholąt od jedynie słusznej doktryny wiary. Trza będzie się wpierw zapytać księdza proboszcza czy zezwoli na ów casting.
Dodano: 03.04.2019 10:36    Przez: ~jaś
Czy dzieci pracowników Jednostek kulturalnych biorą w tym udział?
Dodano: 03.04.2019 10:55    Przez: ~kol
„Gucio Zaczarowany” to ten niby znawca co ma problemy z wysławianiem ,to się leczy to jest zespól tzw rerania On ma być w komisji castingowej od poprawne formy wypowiedzi i obycia scenicznego, jaki regulamin MDK co to jest i gdzie tego szukać. Jaka karta zgłoszeniowa ? gdzie tego szukać jakie te informacje są nie pełne . Mówią ze już wszystko jest ustawione to po co ludziom robicie nadzieje . Tak dzieci pracowników Jednostek kulturalnych biorą w tym udział jakby inaczej zdolne po rodzicach.
Dodano: 03.04.2019 12:39    Przez: ~xxx
za eksperta mógłby robić Obatel Czarnecki - ten to jest niechluj w wysławianiu się!
Dodano: 04.04.2019 08:50    Przez: ~ziom

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.