Dzisiaj jest sobota 16 stycznia 2021, imieniny: Marcelego, Włodzimierza, Walerego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17152) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-4 / -13oC
Jutropogoda
-12 / -15oC
Pojutrzepogoda
-11 / -11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Kazimierz Biskupi. Wójt ma zastępcę. Jest nim sekretarz gminy

Dodano: 4.04.2019 13:08
Źródło: LM.pl

Barbara Łechtańska powołana została na funkcję zastępcy wójta gminy Kazimierz Biskupi. - Wierzę, że współpraca między nami będzie na bardzo wysokim poziomie - mówił podczas czwartkowej sesji wójt Grzegorz Maciejewski.

Barbara Łechtańska, dotychczasowa sekretarz Kazimierza Biskupiego, stanowisko wicewójta objęła 1 kwietnia, ale oficjalnie o jej powołaniu wójt Grzegorz Maciejewski poinformował na czwartkowej sesji Rady Gminy. - Wierzę, że współpraca między nami będzie na bardzo wysokim poziomie. Cieszę się, że na tym stanowisku będzie osoba z wysokimi kwalifikacjami, która zna nasze problemy. Darzę tą panią pełnym zaufaniem. Taka jest rola wicewójta, żebyśmy się uzupełniali.

- Dziękuję panie wójcie za obdarzenie mnie zaufaniem - odpowiedziała natomiast Barbara Łechtanska. - Jest to dla mnie szczególne wyróżnienie, bo wcześniej z panem wójtem nie współpracowaliśmy. Jestem wdzięczna, że wójt mi zaufał, sprawdził mnie merytorycznie. Mam nadzieję, że się nie zawiedzie. 

To kolejna z szeregu zmian w strukturach Urzędu Gminy Kazimierz Biskupi, które wprowadził w ostatnim czasie Grzegorz Maciejewski. W połowie stycznia reorganizacji uległ Referat Inwestycji i Rozwoju, a pod koniec marca rozstrzygnięty został konkurs na inspektora ds. pozyskiwania środków zewnętrznych. Jak zapowiada wójt Grzegorz Maciejewski, to nie koniec zmian. - Chciałbym, aby Urząd zajmował się przede wszystkim administracją, obsługą państwa radnych i naszych mieszkańców. Zmiany tych struktur mają usprawnić pracę Urzędu - wyjaśniał podczas czwartkowej sesji Rady Gminy.

 



  • Kazimierz Biskupi. Wójt ma zastępcę. Jest nim sekretarz gminy
  • Kazimierz Biskupi. Wójt ma zastępcę. Jest nim sekretarz gminy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

"zmiany struktur"... jak widzimy np. w Domu Kultury, niby na lepsze, a wyborców ta zmiana odrzuca....
Dodano: 4.04.2019 14:20    Przez: ~zmiany zmiany
To coś dziwnego na takie stanowiska Wójt bierze swoich ludzi najczęściej bez wykształcenia i doświadczenie np szyja w goku. Człowiek orkiestra za co się weźmie spir.......
Dodano: 4.04.2019 16:48    Przez: ~Mieszkaniec
I tak to Wójt ma gdzieś 90% ludzi mówi że ten człowiek się nie nadaje a i tak władza go wspiera. Chyba coś ich łączy
Dodano: 4.04.2019 16:57    Przez: ~Adam
To chyba właśnie doświadczenie i kwalifikacje spowodowały ze kazdy z wojtow uznaje te Pania za niezastąpioną. Ktos tu chyba po prostu zazdrości stanowiska i tyle. Pani wojt prosze sie nie przejnowac komentarzami prostych ludzi, ktorzy swoje żale potrafia tylko anomikow wylewac. Powodzenia.
Dodano: 5.04.2019 08:59    Przez: ~Życzliwa
Myślałam,że nowy wójt to będzie otaczał się pracownikami z kwalifikacjami,a ta pani to chyba jakaś pomyłka.Kolejny wójt a ona nie zastąpiona.Miałam z nią kontakt i mam kiepskie wspomnienia w zakresie jej kompetencji.
Dodano: 4.04.2019 18:23    Przez: ~mieszkanka

KOMENTARZE

"zmiany struktur"... jak widzimy np. w Domu Kultury, niby na lepsze, a wyborców ta zmiana odrzuca....
Dodano: 04.04.2019 14:20    Przez: ~zmiany zmiany
I tak to Wójt ma gdzieś 90% ludzi mówi że ten człowiek się nie nadaje a i tak władza go wspiera. Chyba coś ich łączy
Dodano: 04.04.2019 16:57    Przez: ~Adam
To coś dziwnego na takie stanowiska Wójt bierze swoich ludzi najczęściej bez wykształcenia i doświadczenie np szyja w goku. Człowiek orkiestra za co się weźmie spir.......
Dodano: 04.04.2019 16:48    Przez: ~Mieszkaniec
Myślałam,że nowy wójt to będzie otaczał się pracownikami z kwalifikacjami,a ta pani to chyba jakaś pomyłka.Kolejny wójt a ona nie zastąpiona.Miałam z nią kontakt i mam kiepskie wspomnienia w zakresie jej kompetencji.
Dodano: 04.04.2019 18:23    Przez: ~mieszkanka
Wszyscy znaja historie obecnego wojta. Dlaczego startowal gdzie ostatnio pracowal i dlaczego juz tam nie pracuje. W tych watkach chodzi tylko o kase i nic wiecej
Dodano: 04.04.2019 22:16    Przez: ~Kkz
Ukończyłam Uniwersyt Ekonomiczny Wydzial Zarzadzania wynikiem bardzo dobrym , Samorzad Terytorialny na Uniwersytecie Warszawskim i Rachubkowisc na Uniwersytecie Szczecinskim- to tyle co do kwalifikacji. O reszcie to dziwi mnie skąd bierze się tyle jadu. Zawsze łatwo ustalić z. jakiego IP są pisane te pomówienia i niech organy ścigania się tym zajmą.
Dodano: 05.04.2019 06:38    Przez: ~Barbara Łecharanska
To chyba właśnie doświadczenie i kwalifikacje spowodowały ze kazdy z wojtow uznaje te Pania za niezastąpioną. Ktos tu chyba po prostu zazdrości stanowiska i tyle. Pani wojt prosze sie nie przejnowac komentarzami prostych ludzi, ktorzy swoje żale potrafia tylko anomikow wylewac. Powodzenia.
Dodano: 05.04.2019 08:59    Przez: ~Życzliwa
Tak otoczy się tobą bo ty masz dobre kwalifikacje. Tamten się otacza ludźmi z kwalifikacjami nie będę wymieniać bo każdy wie gdzie kogo bez konkursów na stanowiska powsadzał i komu co obiecał to stanowisko dał a teraz wychodzą te kwalifikacje tych jego ludzi.
Dodano: 05.04.2019 23:04    Przez: ~Mieszkaniec
Ta Kobieta nie nadaje się do wykonywania takiej funkcji. Miałem styczność osobiście z nią rozmawiać w ważnej sprawie to zignorowała moja sprawę i w żaden sposób nie potrafiła pomóc. Stara Panna która zbyt długo blokuje swoją osobą stanowisko pracy dla kogoś lepszego i bynajmniej kompetentnego do wykonywania takiej funkcji.
Dodano: 04.04.2019 20:48    Przez: ~Mieszkaniec K.B
Ludzie co Was obchodzi czy ona jest stara panna czy młoda panna ma szkołę i jest na takim stanowisku jakim powinna być a kogo byście chcieli na to stanowisko tyle lat tam pracuje myślę, że jej się to należało są osoby co dostali stanowiska za tamtego wójta i się kompletnie na niczym nie znają a kasę biorą i inni robotę za nich robią więc gratuluję pani Basi i Wójtowi za rasadne przemyślenie w tym akurat stanowisku.
Dodano: 05.04.2019 20:55    Przez: ~Mieszkanka
Pewnie ty byś się tam nadał na to stanowisko.
Dodano: 05.04.2019 22:06    Przez: ~Nm
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Rób Basia swoje i nie przejmuj trollami -"boCHatery" leją jadem, bo myślą, że są anonimowi. Pozdrawiam