Dzisiaj jest poniedziałek 21 października 2019, imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18926) SPORT FORUM FIRMY (5387) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 14oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
13 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
To będzie test dla Szymańskiego. Rywalem młody Ukr ... (0)Kolejna wtopa Górnika Konin. Fatalna seria u siebi ... (1)

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

Dodano: 4.04.2019 13:26

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań.  Ograniczenie dotyczy mostu na Warcie, jadąc od starej do nowej części miasta.​

- Dzisiaj około godz. 14.00 na moście położonym w ciągu drogi krajowej nr 92 na Trasie Warszawskiej w Koninie (nad Wartą) zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu – informuje Urząd Miejski w Koninie. - To reakcja Zarządu Dróg Miejskich w Koninie na informacje przekazane przez inżyniera wykonującego ekspertyzę dla potrzeb planowanego remontu. Wykonujący oględziny inżynier uznał, że doszło do uszkodzenia dźwigarów. Sprawa jest na tyle poważna, że w jego opinii wykryte nieprawidłowości wymagają wykonania pilnych napraw. 

Zgodnie z zaleceniem inspektora na moście wprowadzone będą ograniczenia w ruchu pojazdów polegające na zawężeniu do jednego pasa ruchu oraz wprowadzeniu ograniczenia prędkości do 30 km/h. Ograniczenie dotyczy mostu na Warcie, jadąc od starej do nowej części miasta.

Utrudnienia zostają wprowadzone do odwołania. 

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin
Slajd 1/36

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 1 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 2 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 3 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 4 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 5 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 6 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 7 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 8 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 9 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 10 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 11 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 12 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 13 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 14 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 15 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 16 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 17 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 18 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 19 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 20 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 21 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 22 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 23 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 24 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 25 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 26 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 27 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 28 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 29 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 30 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 31 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 32 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 33 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 34 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

Ograniczenia w ruchu na moście nad Wartą. Zakorkowany Konin

slajd 35 z 36

Zmiana w organizacji ruchu na Trasie Warszawskiej w kierunku Warszawa – Poznań

następny slajdpoprzedni slajd

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:trasa warszawska,   Konin,   ograniczenia w ruchu,   most na Warcie,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Miasto walących się mostów!!!
Dodano: 4.04.2019 13:52    Przez: ~sawek
Czyli Armagedon. Nowy most - remont, stary - remont, wygląda na to, że w godzinach szczytu pół godziny sobie trzeba zarezerwować na przejazd kilku kilometrów. Nie przymierzając jak w Wielkim Mieście ;)
Dodano: 4.04.2019 13:55    Przez: ~True
Północna część miasta - ograniczenia ruchu z racji remontu Kleczewskiej; wschodnia część miasta - ograniczenia z racji budowy eskatady; zachodnia część miasta - ograniczenia ruchu z racji naprawy przeprawy, co powoduje armagedon komunikacyjny w mieście. Jeśli odpowiednie służby w tym mieście nie są w stanie poradzić sobie z tą ewidentną sytuacją kryzysowa Prezydent m. Konin powinien wprowadzić stan klęski w tym mieście. Mieszkañcy miasta sami sovie winni, że wybierają nieudaczników do rządzenia. Pytanie- kto tutaj zainwestuje, jeśli do swojej fabryki nie będzie mógł dojechać?
Dodano: 4.04.2019 14:48    Przez: ~Obserwator korków
No to doczekaliśmy się metropolii
Dodano: 4.04.2019 13:57    Przez: ~:)
Zaorać mosty i kupić promy.
Dodano: 4.04.2019 13:54    Przez: ~Prom

KOMENTARZE

Dobra , ja spadam z tego miasta. Cześć !
Dodano: 04.04.2019 13:51    Przez: ~-,-
Cześć!!
Dodano: 04.04.2019 13:57    Przez: ~....
hahahha widać jak piaskowali .... hahahaha co to był za remont wtedy ???? hahahhahahha
Dodano: 04.04.2019 14:34    Przez: ~oj
Północna część miasta - ograniczenia ruchu z racji remontu Kleczewskiej; wschodnia część miasta - ograniczenia z racji budowy eskatady; zachodnia część miasta - ograniczenia ruchu z racji naprawy przeprawy, co powoduje armagedon komunikacyjny w mieście. Jeśli odpowiednie służby w tym mieście nie są w stanie poradzić sobie z tą ewidentną sytuacją kryzysowa Prezydent m. Konin powinien wprowadzić stan klęski w tym mieście. Mieszkañcy miasta sami sovie winni, że wybierają nieudaczników do rządzenia. Pytanie- kto tutaj zainwestuje, jeśli do swojej fabryki nie będzie mógł dojechać?
Dodano: 04.04.2019 14:48    Przez: ~Obserwator korków
Nie wiem skąd to zaskoczenie. Wszak obecny trend to więcej historii, pomników i muzeów, na to są przecież rządowe środki, nie na rozwój i inwestycje. No to natura nam pomaga, muzeum kamienica Esse, mosty pomniki dawnej świetności, doskonale się wpisują w opcję historia ±.
Dodano: 04.04.2019 15:12    Przez: ~plus minus
"hahahha widać jak piaskowali .... hahahaha co to był za remont wtedy ???? hahahhahahha"Wtedy remontowali żelazny, czyli most nad zalewem, a ten to most wcześniejszy, znajdujący się nad samą rzeka Warta.
Dodano: 04.04.2019 15:27    Przez: ~Koninijczyk ;p
Pomysł na biznes... zakup mostu pontonowego. Kasy jak lodu by w Koninku natłukł :)
Dodano: 04.04.2019 15:36    Przez: ~hj
Ja prdole, dobrze że mamy tylko dwa mosty. Gdy byśmy mieli piętnaście, trzydzieści albo bez kozery powiem siedemdziesiąt. To była by to klęska. Fachowcy z po sobie poradzą. Mają przecież takie mądre miny i wiele gotowych projektów, pojadą nawet do Brukseli. Oni wiedzą gdzie to jest. Tam czeka na nich król Europy z Timermansem a każdy z nich trzyma po dwa worki cementu żeby naprawić te mosty.
Dodano: 04.04.2019 15:48    Przez: ~Stańczyk
Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć że nikt tych mostów nie monitoruje. Dopiero gdy przygotowanie do remontu to ktoś tam zajrzał. Przecież ze zdjęć wynika, że jest to kompletny złom, który powinien być natychmiast zamknięty. Ten, który dopuścił go do ograniczonego ruchu jest nie lada odważny, odważniejsi od niego są tylko ci co z niego korzystają.
Dodano: 04.04.2019 16:18    Przez: ~Bubu
Viva la Korytko ze swoją nowoczesną świtą
Dodano: 04.04.2019 16:22    Przez: ~Most
Gdzie są obwodnice dla Konina? Kto przez dwie dekady pchał cały tranzyt do miasta? Panie Korytkowski wielkie skrzyżowanie w Koninie urządziliście, po to tylko by w przetargach brać udział? To są owoce waszych sukcesów. Żadna miejska infrastruktura nie wytrzyma waszych POmysłów. Dla nas w ruchu lokalnym te drogi i mosty mogły funkcjonować niezakłócenie przez wiele lat. Brawo Sanatorium Konin , Dolina Śmierci.
Dodano: 04.04.2019 16:48    Przez: ~słońce Peru
Lepiej fac kase na most niz nierobom po 1000 zl za 18 godz tygodniowo
Dodano: 04.04.2019 16:59    Przez: ~Uam
Okazało się, że dręczenie konia i bieganie w koszulkach "kONsTYtucJA" ze znaczkiem KOD-u z tęczowym kotylionem na czarnej parasolce w blasku sądowych zniczy, to nie to samo co rządzenie. Może cenzura rodem z Brukseli uratuje wizerunek budowniczych nowoczesnej lewackiej na tęczowej platformie czegoś tam Polski. Sukcesu ni ma i nie byndzie, bo pinindzy ni ma i nie byndzie. Dokonaliście aborcji rozumu i takie tego skutki. Można powiedzieć, daliście d.u.p.y. Obawiam się, że potraktujecie to jako wyraz sympatii albo propozycję nowoczesnej rozrywki.
Dodano: 04.04.2019 17:28    Przez: ~fan koalicji
Koalicja Korytkowskiego ogłosiła sukces. Nie dopuściliśmy do tragedii, most się niespodziewanie nie zawalił. Proszę nie dziękować.
Dodano: 04.04.2019 18:24    Przez: ~mistrzowie świata
Brawo PO-SLD oto wasza spuścizna ha ha ha. Dług 140 000 000 i miasto ruina to wasze sukcesy. Brawo Mieszkańcy jak głosowaliście tak macie.
Dodano: 04.04.2019 18:29    Przez: ~elo
Pamiętam pomysł, który nasi władcy lansowali, żeby wozić ciężarówkami węgiel z Osieczy (tam miała być odkrywka) do elektrowni. To było zwycięstwo myśli naszych władców nad zdrowym rozsądkiem. I niech mi ktoś wytłumaczy czy oni mają jakąkolwiek koncepcję. Jeśli im coś wyjdzie to wyłącznie przez pomyłkę
Dodano: 04.04.2019 18:36    Przez: ~Antykoncepcja
A nie, nie nic się nie stało trzeba Wartę przenieść gdzie indziej.Mój mąż z zawodu jest
Dodano: 04.04.2019 19:00    Przez: ~Prezydentem
W normalnym mieście korki są z powodu braku miejsca, w Koninie miejsca jest od h i jeszcze trochę, a dróg brak a te które są, walą się jak zapałki.
Dodano: 04.04.2019 19:08    Przez: ~poznaniak
każde normalne miasto ma obwodnicę nie przechodzącą przez centrum, z naciskiem na normalne, z tymże Konin do nich nie należy, kto w ogóle wpadł na taki pomysł ? W Koninie powinny być przynajmniej trzy mosty. Pierwszy z nowej estakady ul. Kolska powinien iść na Wyszyńskiego. Drugi tzw. stara przeprawa i trzeci to obwodnica - dzisiaj tzw. nowa przeprawa gdzieś w okolicach poznańskiej za Chorzniem
Dodano: 04.04.2019 19:52    Przez: ~Porucznik
Ja żądam aby Kunin miał dostęp do morza ! Wtedy wszystkie pisowskie pociotki były by szczęśliwe - dostali by po pińćset plus i rządzili w kababarniach.
Dodano: 04.04.2019 20:35    Przez: ~Janota
HA HA HA HA HA....:/ Jedyny pomysł dla włodarzy miasta to aby wysadzili dynamitem te "dwie przeprawy". Kompletny paraliż miasta ! Naprawa tego "zardzewiałego próchna" to jak łatanie pieniędzmi dziury w Titanicu, który uderzył w górę lodową. Z tego miejsca współczuję wszystkim służbom, które będą musiały nadzorować "płynny" ruch na tych odcinkach oraz ludziom, którzy np. ze Starego Konina będą chcieli dostać się np. na Poznańską czy dalej do pracy, lekarza itp. PANIE PREZYDENCIE Korytkowski, jest to w tym momencie Pański problem NUMER "JEDEN" myślę, że ważący o Pańskiej dalszej karierze jako włodarz miasta.
Dodano: 04.04.2019 20:41    Przez: ~Husar
Ta rdza na tym foto chyba z dnia na dzien powstala. No chyba ze przez ostatnie 50 lat nikt nie dokonywal oględzin mostu
Dodano: 04.04.2019 22:12    Przez: ~Kh
Komunizm jest sztucznym falszywym tworem ktory predzej czy pozniej musi upasc. To miasto tak.samo
Dodano: 04.04.2019 22:14    Przez: ~Ob
KONIN... MIASTO WARTE ZACHODU... (CHYBA SŁOŃCA )TO MACIE ZACHÓD
Dodano: 04.04.2019 22:29    Przez: ~POPO
pasażerowie i kierowcy mzk dziekuja prezydentowi i jego poprzednikom.
Dodano: 04.04.2019 22:31    Przez: ~mzk
MOSTY SIE WALĄ, AMFITEATR RUINA,STADION TRAGEDIA,CZY KTOŚ ZA TO ODPOWIE Z IMIENIA I Z NAZWISKA!!!!????
Dodano: 05.04.2019 00:14    Przez: ~TVN 24
Miasto walących się mostów!!!
Dodano: 04.04.2019 13:52    Przez: ~sawek
hahaha brak słów. A niedawno był piaskowany, nowe betony. przez 50 lat lepiej się trzymał niż 5 lat po remoncie. brak słów. ciekawe kto jest za to odpowiedzialny.
Dodano: 04.04.2019 14:37    Przez: ~oj
W tym miejscu nie był piaskowany
Dodano: 04.04.2019 14:56    Przez: ~Dj
I walących z dupy
Dodano: 04.04.2019 15:06    Przez: ~Jan K.
był tam piaskowany
Dodano: 04.04.2019 15:20    Przez: ~mieszkaniec WP
Najpierw może chociaż wszystkie zdjęcia obejrzyj n skomentujesz. To jest most nad Wartą, przy ślimaku, a żelazny znajduje się nad zalewem i to on był niedawno remontowany w całości!
Dodano: 04.04.2019 15:29    Przez: ~Koninijczyk ;p
Zaorać mosty i kupić promy.
Dodano: 04.04.2019 13:54    Przez: ~Prom
Czy w ZDM-ie pracuje choćby 1 osoba z uprawni. budowlanymi ?? Jakie one są?Czy dyr Pająk ma jakieś uprawnienia oprócz tego że jego zawód to dyrektor (chyba d/s kurzu !!!)Po zdjęciach widać że te uszkodzenia nie powstały wczoraj lecz co najmniej rok temu.TO TRZEBA WYNAJĄĆ EKSPERTA ŻEBY TEN POWIEDZIAŁ : PATRZCIE TU RDZA , TU DZIURA, A TU WIDAĆ ZBROJENIE CO JEST NIE DOPUSZCZALNE, TU SIĘ KABEL ZERWAŁ !!!!!Co robili urzędasy z ZDM-u oprócz p***rzenia w stołki i czekanie do 15? i brania pieniędzy za swoje fuszerki?Kto Z NAZWISKA w zdm-ie (celowo z małej litery) odpowiada za:a) mosty?b) stan ulic?c) czystość na przystankach?d) zieleń miejską?e) kanalizację deszczową ?f) oświetlenie?g) sygnalizację świetlną ? Czy w ogóle dyr pająk rozdzielił odpowiedzialność czy nie i wszyscy biorą kasę a odpowiedzialnych nie ma? Czemu pod ten most nikt wcześniej nie właził i dopiero jak rybacy zgłoszą problem i jest ciepło to ktoś z zdm-u wylaz i sie zdziwił!!
Dodano: 04.04.2019 22:56    Przez: ~Uprawniony
Czyli Armagedon. Nowy most - remont, stary - remont, wygląda na to, że w godzinach szczytu pół godziny sobie trzeba zarezerwować na przejazd kilku kilometrów. Nie przymierzając jak w Wielkim Mieście ;)
Dodano: 04.04.2019 13:55    Przez: ~True
No to doczekaliśmy się metropolii
Dodano: 04.04.2019 13:57    Przez: ~:)
jeszcze dodaj do tego wlot do Konina od Brzezna, nie ma to jak jechac do miasta 60 minut, z czego 55 w korkach stać
Dodano: 04.04.2019 14:03    Przez: ~stoję w korkach
Subregion :))))))
Dodano: 04.04.2019 17:41    Przez: ~...
A wy tam macie pojęcie o naprawie mostów... Co z tego, że piaskowany, jak to jest most na nitach i każdy jeden powinien być zdrowy,, a w środku i tak rdza.. Wstyd.. Jedyne co zrobili to światełka hahaha i już jest nowy
Dodano: 05.04.2019 10:58    Przez: ~Fvcddfvbjy
Tu nie chodzi o most "żelazny" im J. Piłsudskiego nad zalewem Warty, ale o ten na Warcie.
Dodano: 05.04.2019 11:50    Przez: ~Ola
Kupcie helikoptery dla MZK...ekologiczne. 😂Problem korków będzie częściowo rozwiązany dla części mieszkańców😀
Dodano: 04.04.2019 13:56    Przez: ~🐈
Skoro nie da się przez rzekę, to może rzeką ... bulwary zamienić na dworzec, no i po prostu WIĘCEJ tramwajów xD
Dodano: 04.04.2019 16:36    Przez: ~Y.A.C
Więcej mostów - do naprawy !
Dodano: 04.04.2019 18:14    Przez: ~Ale jaja
Najlepiej od 14 ograniczyć ruch, w godzinach szczytu, jakby nie dość było korków na tej trasie. Z pewnością gdyby zrobiono to 2-3h później to by się most zawalił...
Dodano: 04.04.2019 13:57    Przez: ~Niezadowolony
Nikt się nie podłoży pod to. Inżynier zdecydował, zabezpieczył swoje tyły i każdy następny w tej machinie nie podważy decyzji bo jakby co.... no to sami wiemy co by było.
Dodano: 04.04.2019 14:02    Przez: ~Prom
Teraz wprowadzą krótszą pracę w urzędach by mogli przed 14 do domu zdążyć.
Dodano: 04.04.2019 14:04    Przez: ~W
A jak nauczyciele na strajk dojadą, bo przecież żądają 1.000 zł POdwyżki, czy aby nie za mało, bo za pół roku może się okazać, że zażądają następne 1.000 zł ? Już lewak Sławomir Broniarz się o to POstara ?
Dodano: 04.04.2019 15:46    Przez: ~Most na Warcie
tak trzymać dzwonicie do Powidza po most pontonowy.To jest nie udolność władzy taki stan mostów pismem o tym prawie dwa lata (gdzie jest harmonogram wszystkich prac przeglądowych i remontowych jakie do tego jest i było pod tekście najwyższy czas to skończyć musza nastąpić duże zmiany w ZDM ten człowiek może się stara ale tego nie ogarnia . szybko należy powołać kolegium ekspertów i podjąć konkretne działania niech tym zajmą się fachowcy z prawdziwego zdarzenia.Określić należy które obiekty ,zakres przeglądów i zakres remontów i co najważniejsze koszty wyliczyć ile to będzie kosztowało, kosztorys choćby szacunkowy .jak nie wiecie jak to zrobić to proszę wyślijcie ludzi po naukę do Wrocławia .cdn...
Dodano: 04.04.2019 14:00    Przez: ~xxx
Albo do Wenecji......
Dodano: 04.04.2019 21:00    Przez: ~qdwf
To są jakieś kpiny...
Dodano: 04.04.2019 14:00    Przez: ~brak słów
A może to Prima Aprilis ? Tak rządziła poprzednia ekipa SLD-PO, a teraz rządzi obecna PO-SLD, władza towarzyszy do szału doprowadza.
Dodano: 04.04.2019 15:50    Przez: ~Józek
cd1. ...Oni wam pokażą jak to się robi tam jest w mieście okol100 mostów i Wrocław jakoś sobie radzi ,wy czekacie nie wiem na co? Forma pracy na tak zwane przeczekanie ma krótkie nogi -śmiesznie to można nazwać oliwa nie żywa i wypływa ,to wszystko złośliwość rzeczy martwych ja nazwaniem prosto -nieudolność .cdn...
Dodano: 04.04.2019 14:01    Przez: ~xxx
nie ma co porównywać Konina do Wrocławia... Konin za 70 lat sie nie zbliży do poziomu Wrocławia... Tu dwa Mosty głównei w tym samym czasie zamknięte...
Dodano: 04.04.2019 14:12    Przez: ~wroc
I Wenecji do Wrocławia.......
Dodano: 04.04.2019 21:02    Przez: ~savab
Konin Miasto Mostów :) Nic nam tak nie wychodzi jak Mosty :)
Dodano: 04.04.2019 14:01    Przez: ~mosty
Mosty POgrążą .... PO....
Dodano: 04.04.2019 14:05    Przez: ~Ud, UW,n', PO.Plagi egipskie
Konin się POgrąża, tam gdzie rządzą ludzie lewicy, tam wszystko POdupada.
Dodano: 04.04.2019 15:53    Przez: ~Tylko nie SLD i PO
i kible na bulwarach..i tramwaje rzeczne PKS