Dzisiaj jest czwartek 22 sierpnia 2019, imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19464) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
22 / 16oC
Pojutrzepogoda
24 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W zeszłym roku omal nie spadły, w sobotę zagrają z ... (0)Dojazdy MZK do konińskich szkół na godzinę 08.00. ... (0)

Zagórów. Motocyklista wjechał w przyczepę auta osobowego

Dodano: 5.04.2019 13:15
Źródło: LM.pl

Groźny wypadek w powiecie słupeckim. Motocyklista najechał na tył przyczepki.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Zagórowie. Kierujący motocyklem, najechał na tył przyczepki, ciągniętej przez samochód osobowy. Na miejsce zostały zadysponowane trzy zastępy straży pożarnej ze Słupcy oraz OSP Zagórów.

- Strażacy udzielili kierowcy motocykla kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. Wypadek okazał się na tyle groźny, że w wyniku odniesionych obrażeń został on zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala – informuje Marcin Nachowiak z KP PSP Słupca.

Przez cały czas trwania akcji ratunkowej, droga była całkowicie zablokowana.

fot. KP PSP Słupca

  • Zagórów. Motocyklista wjechał w przyczepę auta osobowego
  • Zagórów. Motocyklista wjechał w przyczepę auta osobowego
  • Zagórów. Motocyklista wjechał w przyczepę auta osobowego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Za... Pier..... DalaccSezon rozpoczęty. Włącz myślenie na jedno sladzie. Samochody są wszędzie
Dodano: 5.04.2019 13:29    Przez: ~Auto

KOMENTARZE

Za... Pier..... DalaccSezon rozpoczęty. Włącz myślenie na jedno sladzie. Samochody są wszędzie
Dodano: 05.04.2019 13:29    Przez: ~Auto
Ciekawe czy ma pozwolenie i umiejetnosci na prowadzenie auta z przyczepka
Dodano: 05.04.2019 14:51    Przez: ~Uut
Art. 54 - Wolność słowa 1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. "TO ZNACZY? Wolność słowa, wyrażana bezpośrednio lub poprzez środki przekazu, jest tradycyjną wolnością konstytucyjną. Artykuł 54 gwarantuje trzy odrębne choć powiązane ze sobą wolności: wolność wyrażania swoich poglądów, wolność pozyskiwania informacji oraz wolność rozpowszechniania informacji. Wyrażenie „pogląd” należy w tym wypadku rozumieć jak najszerzej, jako wyrażanie osobistych ocen, prezentowanie opinii czy przypuszczeń, informowanie o faktach etc. Wolność ta ma zastosowanie zarówno w sferze publicznej jak i prywatnej (choć szczególnego znaczenia nabiera na gruncie przestrzeni publicznej, ży ...
Dodano: 05.04.2019 20:28    Przez: ~cenzura na LM
Czy można wierzyć w rzetelność i bezstronność portalu LM? Portal ten stosuje „komunistyczną” cenzurę by chronić swoich interesariuszy.
Dodano: 05.04.2019 21:00    Przez: ~independent
Dla twojej informacji każdy kto ma prawo jazdy kat.B może ciągnąć przyczepkę do 750kg jeśli jego auto w dowodzie rejestracyjnym nie wnosi inaczej.
Dodano: 06.04.2019 08:39    Przez: ~:)
Sezon juz w pelni.....zal czytac....
Dodano: 05.04.2019 13:31    Przez: ~Kierowca
motor walna w przyczepke a motocyklista nie zapia pasow i walna w klape bagaznika -predkosc nie zabija tylko nagle zatrzymanie
Dodano: 05.04.2019 13:53    Przez: ~czesio
1:0
Dodano: 05.04.2019 13:56    Przez: ~...
Może lepiej przesiąść się na motorynkę.... Głupoty się nie zmieni.
Dodano: 05.04.2019 14:05    Przez: ~Knur
Ale mial katapulte.
Dodano: 05.04.2019 14:08    Przez: ~Inny
Zabrac przyczepe i prawo jazdy na nia
Dodano: 05.04.2019 14:52    Przez: ~Pn
Teren zabudowany znawcy jaka prędkość na motocyklu obowiązuje gdzie logika
Dodano: 05.04.2019 15:00    Przez: ~motocyklista
Nie kłamcie. Kierowca samochodu włączając się do ruchu wyjechał motocykliście!
Dodano: 07.04.2019 20:52    Przez: ~zła.
Poza tym jakim cudem skoro uderzył rzekomo w przyczepkę to tył auta jest uszkodzony??!!!!!
Dodano: 07.04.2019 20:54    Przez: ~zła