Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18427) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 19oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli

Dodano: 9.04.2019 13:44
Źródło: LM.pl

Konińska delegacja przedstawiła w Brukseli projekty związane z transformacją regionu. - Wyjeżdżamy z poczuciem dobrze spełnionej misji – informuje na swojej stronie Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie.

Prezydent Piotr Korytkowski wspólnie z prezesem ARR, przedstawicielami ZE PAK, ale także społecznikami, wziął udział w spotkaniu związanym z Platformą Węglową. Na sesji plenarnej w Brukseli o projektach związanych z Doliną Energii Wielkopolski Wschodniej mówił Maciej Sytek. Drugiego dnia odbyło się spotkanie Country Team dla Wielkopolski. Jak wynika z informacji przekazanych przez koniński ARR, projekty spodobały się obecnym na sali.

fot. ARR w Koninie

  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli
  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli
  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Żeby tak tak przedstawili choć jeden projekt to można by go ocenić. Natomiast teraz to można powiedzieć że pojechali sobie na wycieczkę zagraniczną za nasze pieniądze.
Dodano: 9.04.2019 14:10    Przez: ~Wał
LEPIEJ MOSTY NAPRAWCIE A NIE WYJAZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 9.04.2019 14:21    Przez: ~MASAKRA
Dobrze że Milka tam jest, ona ma najlepsze projekty. Sztandarowe to występy na ulicy.
Dodano: 9.04.2019 14:01    Przez: ~Konstrukcja
Transformacja regionu ? Czyli zniknie koń, a pojawi się osioł w herbie,oczywiście na czerwonym tle,sami sobie radzcie !
Dodano: 9.04.2019 14:31    Przez: ~Heh
Ciekawe ile przez podróż poszło alkocholu też bym pojechał
Dodano: 9.04.2019 14:09    Przez: ~boczek

KOMENTARZE

Dobrze że Milka tam jest, ona ma najlepsze projekty. Sztandarowe to występy na ulicy.
Dodano: 09.04.2019 14:01    Przez: ~Konstrukcja
LEPIEJ MOSTY NAPRAWCIE A NIE WYJAZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 09.04.2019 14:21    Przez: ~MASAKRA
Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
Dodano: 09.04.2019 15:00    Przez: ~Konfederacja
Nowe projekty bezrobocia w Koninie. Zawsze coś zamiast szukać inwestorów by Konin się nie wyludnial będą plany by za nie wziąć kaskę
Dodano: 09.04.2019 15:28    Przez: ~W
Pani Miłka Stępień w szpilkach, jaka zgrabna dziewczyna ?
Dodano: 09.04.2019 17:13    Przez: ~NO, no, no
Mam nadzieje ze chociaz jedna osoba zna angielski
Dodano: 09.04.2019 20:40    Przez: ~Jozef
Ciekawe ile przez podróż poszło alkocholu też bym pojechał
Dodano: 09.04.2019 14:09    Przez: ~boczek
~boczek, ty lepiej do szkoły idź "alko(c)holu". Żeby tam pojechać to trzeba najpierw zdobyć wykształcenie :)
Dodano: 09.04.2019 15:08    Przez: ~Paździoch
W Koninie z ortografią słabiutko,jak ze wszystkim w tym grajdole
Dodano: 09.04.2019 15:14    Przez: ~M
W Koninie z ortografią nie jest tak słabo, kiedy lewacki troll o nicku Pn jest mistrzem ortografii ?
Dodano: 09.04.2019 15:57    Przez: ~Polonistka strajkująca
Znam w Koninie takiego,który pisze Ferdynand,Witold przez t,a w życiu napisał przez rz
Dodano: 09.04.2019 20:09    Przez: ~Zibi
Żeby tak tak przedstawili choć jeden projekt to można by go ocenić. Natomiast teraz to można powiedzieć że pojechali sobie na wycieczkę zagraniczną za nasze pieniądze.
Dodano: 09.04.2019 14:10    Przez: ~Wał
Jeżdzi ich szef Grzesiu Schetyna w określonym celu do Brukseli, to i oni POjechali.
Dodano: 09.04.2019 15:59    Przez: ~A co ?
Każdy projekt UE oceni na 6 pod warunkiem rezygnacji z węgla. UE nie interesuje sens projektu dla Konina; czy coś realnego postanie czy tylko wydoją kasę; UE rozlicza z efektu: ilość zamkniętych kopalń. Teraz do Państwa pytanie: skoro własne energia jest zła, skoro energia to tylko zwykły przemysł; skoro prąd można kupić byle gdzie i nie ważne kto go produkuje to czemu: Niemcy i Rosja budują nieekonomiczny gazociąg po dnie Bałtyku byle tylko ominąć polską ziemię? Czemu Rosja buduje nieekonomiczny gazociąg po dnie morza Czarnego byle tylko ominąć ziemię ukraińską. Czemu Iran wysyła tysiące ludzi na śmierć w Syrii byle tylko kontrolować pas ziemi od Iranu do morza Śródziemnego i puścić nim surowce? Czemu Rosja zatyka pod wodą flagi na Grzebiecie Łomonosowa? Czemu Chiny eksplorują surowce całej Afryki i dla tych surowcy budują kolej przez pół Afryki na jaką nie stać UE a bazy wojskowe w tzw. rogu Afryki?
Dodano: 10.04.2019 09:08    Przez: ~lo1
Takich pytań są setki i za każde z nich giną ludzie w setkach tysięcy; buduje się okręty atomowe zdolne przenieść małą łódź podwodną do operacji niszczenie światłowodu na dnie oceanu; tworzy się siły zbrojne do walki w -40 st. C na Syberii, dokłada się miliardy niemieckich Euro do Nord Streem byle potem wydoić i uzależnić ominięte kraje, zabić przemysł ceną gazu jak tylko tym gazem będzie można rozruszać fabrykę. W razie konieczności odciąć kraj od gazu i w 60 dni zmienić w nim władzę. Tylko PO i głupcy Zieloni oddają węgiel za kilka "projektów" dla kolesi. Świat się śmieje z Polski - jak kraj z 89% zasobami węgla całej UE oddaje te zasoby za nic. Inni za nie giną i robią wojny byle kontrolować surowce, wydobycie, przemysł produkcyjny do wydobycia surowców, technologie, miejsca pracy, ośrodki badawcze. Już widzę jak Lidl stworzy jakiś ośrodek badawczy w Polsce z którego powstanie technologia polska ... Nawet tren koszmarny węgi ...
Dodano: 10.04.2019 09:15    Przez: ~lo2
Konin woła o pomoc,wszyscy mają się litowac nad Koninem,żal Was,zaorac ,przesledlic
Dodano: 09.04.2019 14:23    Przez: ~Bary
Konin się POgrąża pod rządami lewicy i nic mu już nie POmoże, chyba że stery władzy w tym mieście przejmie Prawica, ale zważywszy na krytyczny stan finansowy i inwestycyjny Konina, niech tym miastem nadal rządzi lewica, szybciej go POgrąży.
Dodano: 09.04.2019 16:04    Przez: ~Wojtek
Transformacja regionu ? Czyli zniknie koń, a pojawi się osioł w herbie,oczywiście na czerwonym tle,sami sobie radzcie !
Dodano: 09.04.2019 14:31    Przez: ~Heh
Ten region to wy juz transformujecie z SLD od 1994 roku i widac jak wam to idzie dobrze...
Dodano: 09.04.2019 14:48    Przez: ~euro-koryto
pojechali po most???
Dodano: 09.04.2019 14:54    Przez: ~rty
Też
Dodano: 09.04.2019 15:15    Przez: ~Haha
PO most do naprawy, czy już do wymiany ? D. Tusk na nich czekał z otwartymi rękoma i obiecał daleko idącą POmoc finansową idącą w miliony Euro dla Konina ?
Dodano: 09.04.2019 16:11    Przez: ~Czy tak ?
Może jeszcze poprosić o nowy stadion kameralny,bo ten to ruina co się zowie
Dodano: 10.04.2019 12:32    Przez: ~Bx
.........Zobaczcie Prezydenta pojechał do Brukseli i zrozumiał ??{chyba} aaa jak Radny Sidor mówił do niego te nie rozumiał ktoś mi to wytłumaczy?????
Dodano: 09.04.2019 14:51    Przez: ~wyborca
Może szykuje się na stołek jak Donaldówa aaa nie widzę tego eksperta od przeprawy "MELONIKA" gdzie on? czyżby szykował się do jesiennych wyborów UWAGA NA" KAZIA"
Dodano: 09.04.2019 15:08    Przez: ~ela
Konin przespał ponad 20 lat przez nieudolne rządy w tym mieście. Wszyscy żyli tylko elektrownią i kopalnią. A teraz kiedy już większość młodych ludzi wyjechało,kadra pracownicza starzeje się, przemysł energetyczny umiera oni nagle budzą się, że trzeba o coś walczyć, a chyba każdy, który myśli racjonalnie wie, żeby uzyskać jakąkolwiek pomoc, potrzeba dobrych projektów i czasu, a tego niestety już brakuje.
Dodano: 09.04.2019 15:32    Przez: ~pepe
Najważniejsze, że nas wybraliście, abyśmy rządzili Koninem, a teraz to już będzie dobrze, ale dla nas sprawujących władzę.
Dodano: 09.04.2019 16:16    Przez: ~POlitycy
A Junkers był trzeżwy ? W tym człowieku i w tym drugim jak to ? Tyranozaur ? najlepiej widać jaka ta unia jest.
Dodano: 09.04.2019 15:49    Przez: ~kk
Tymermans to wróg Polski, on nas chyba bardzo nie lubi ?
Dodano: 09.04.2019 16:17    Przez: ~Ale dlaczego ?
1 z 3
123>>