Dzisiaj jest środa 24 lipca 2019, imieniny: Kingi, Krystyny, Antoniego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19474) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (57) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 19oC
Jutropogoda
26 / 16oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dyrektor MOPR odchodzi na emeryturę. Nowy szef w t ... (1)III liga. Przygotowania rywali Sokoła Kleczew i Gó ... (0)

Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli

Dodano: 9.04.2019 13:44
Źródło: LM.pl

Konińska delegacja przedstawiła w Brukseli projekty związane z transformacją regionu. - Wyjeżdżamy z poczuciem dobrze spełnionej misji – informuje na swojej stronie Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie.

Prezydent Piotr Korytkowski wspólnie z prezesem ARR, przedstawicielami ZE PAK, ale także społecznikami, wziął udział w spotkaniu związanym z Platformą Węglową. Na sesji plenarnej w Brukseli o projektach związanych z Doliną Energii Wielkopolski Wschodniej mówił Maciej Sytek. Drugiego dnia odbyło się spotkanie Country Team dla Wielkopolski. Jak wynika z informacji przekazanych przez koniński ARR, projekty spodobały się obecnym na sali.

fot. ARR w Koninie

  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli
  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli
  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Żeby tak tak przedstawili choć jeden projekt to można by go ocenić. Natomiast teraz to można powiedzieć że pojechali sobie na wycieczkę zagraniczną za nasze pieniądze.
Dodano: 9.04.2019 14:10    Przez: ~Wał
LEPIEJ MOSTY NAPRAWCIE A NIE WYJAZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 9.04.2019 14:21    Przez: ~MASAKRA
Dobrze że Milka tam jest, ona ma najlepsze projekty. Sztandarowe to występy na ulicy.
Dodano: 9.04.2019 14:01    Przez: ~Konstrukcja
Transformacja regionu ? Czyli zniknie koń, a pojawi się osioł w herbie,oczywiście na czerwonym tle,sami sobie radzcie !
Dodano: 9.04.2019 14:31    Przez: ~Heh
Ciekawe ile przez podróż poszło alkocholu też bym pojechał
Dodano: 9.04.2019 14:09    Przez: ~boczek

KOMENTARZE

DO ROBOTY A NIE WYJAZDY!!!LUDZIE TO JEST MYDLENIE OCZU!!!! ŻADNA ENERGIA ODNAWIALNA NIE ZASTĄPI WĘGLA CZY ATOMU WIEDZĄ O TYM NIEMCY, BO TYLKO 28% ENERGI POCHODZI Z TYCH ŹRÓDEŁ. NIE JEST TO W STANIE UCIĄGNĄĆ DUŻYCH ZAKŁADÓW ITD. TO JEST MYDLENIE OCZU PRZED WYBORAMI.A CO Z 5500 LUDZI Z ELEKTROWNI I Kopalni??? DLACZEGO NIKT O NICH NIE MÓWI-BO NIE CHCĄ ROBIĆ CZARNEGO PR PRZED WYBORAMI PLATFORMIE I TYM ZIELONYM. TO SĄ MŻONKI I BAJKI. DLACZEGO JAK JUŻ NIKT NIE POJECHAŁ ZE ZWIĄZKÓW?
Dodano: 09.04.2019 16:01    Przez: ~ASAS
A z kim oni tam rozmawiali z ochroną obiektu, czy w ogóle ich tam wpuszczono, bo z artykułu nic nie można się dowiedzieć ?
Dodano: 09.04.2019 16:21    Przez: ~Brukselka
Masz racje mydlenie oczu aaaa w Koninie tragedia brak pracy itp
Dodano: 09.04.2019 16:56    Przez: ~Tyt
Agencja towarzyska na wycieczce za nasze pieniądze, zajmicie się poblemami mieszkańców Konina, a nie marnujcie czasu sowiecka Bruksele
Dodano: 09.04.2019 16:03    Przez: ~He
I kasę z mojego podatku
Dodano: 09.04.2019 16:54    Przez: ~Tola
Czy nasi dzielni Przywódcy z Konina spotkali się w Brukseli z "królem Europy", czy też ich olał ?
Dodano: 09.04.2019 16:07    Przez: ~Donaldinio
Koniński petru sie lansuje. Trąbią w jedną trabke oni wszyscy i mydlą ludziom oczy tylko
Dodano: 09.04.2019 16:17    Przez: ~PL
Zauważcie jak się ustawia do kamer i fleszy
Dodano: 09.04.2019 16:53    Przez: ~Pstryk
Klasyk mawial,ze '' radni bezradni ''.
Dodano: 09.04.2019 16:48    Przez: ~szary,uczciwy czlowiek
kONIN TO BASTJON KOMUNY WYBRALIŚCIE TO MACIE a PO DRUGIE TO CHOJNACKI WGRANY BO BABRAŁ BY SIĘ W KALE PO ŻĄDACH PAŁASZA I NOWICKIEGO
Dodano: 09.04.2019 17:14    Przez: ~BEZDOMNY
Brakuje mi na tym zdjęciu największego lansiarza z Konina Pana Posła z PO Tomasza Nowaka.
Dodano: 09.04.2019 17:11    Przez: ~Mieszkaniec
NOWAK BYŁ NA PRYWATNEJ AUDIĘNCJI U KRÓLA EUROPY
Dodano: 09.04.2019 17:19    Przez: ~WYBORCA
W sprawie odkrywki "Ościsłowo" ? Pan Poseł z PO T. Nowak może wiele i jeśli zechce to odkrywkę załatwi ?
Dodano: 09.04.2019 18:18    Przez: ~Kolega Tuska
Jak zbliżają sie wybory to natychmiast jest mobilizacja żeby pokazać pospólstwu ze chcą coś zrobić a prawda jest taka ze znowu inwestor na glinianych nogach jest ubogi i liczy aby dorobić sie na unijnych pieniądzach. Nie wierzcie w uczciwa chęć solorza bo tak było przy prywatyzacji gdzie zapewniali ze maja pieniadze na inwestycje i wykup akcji od pracownikow. A wyszło tak ze zadłużyli i zastawili majątek PAKu na pożyczki a akcje od pracownikow wykupili za 60% wartości - okradając ich z przyrzeczonej w umówie prywatyzacyjnej kasy. Niech miasto nie liczy na cieplik z elektrowni konin i robi inwestycje tak jak w Turku bo będzie tragedia.
Dodano: 09.04.2019 17:52    Przez: ~Energetyk
Głosujcie na POlityków z PO do Parlamentu Europejskiego, a oni się na was wypną, jak przy Akta 2.
Dodano: 09.04.2019 18:22    Przez: ~Tylko nie PO
wszystko zaplanowane do obalenia pis jakoś za duzo zbiegów okoliczności
Dodano: 09.04.2019 19:07    Przez: ~ty
"silna reprezentacja " odleciałem
Dodano: 09.04.2019 19:10    Przez: ~elo
to teraz poprosimy o konkrety. co udało sie załatwic dla miasta. słuchamy co ta silna załoga wypracoała.
Dodano: 09.04.2019 19:18    Przez: ~lop
i kiedy ruszy to wszystko konkrety proszę