Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18058) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli

Dodano: 9.04.2019 13:44
Źródło: LM.pl

Konińska delegacja przedstawiła w Brukseli projekty związane z transformacją regionu. - Wyjeżdżamy z poczuciem dobrze spełnionej misji – informuje na swojej stronie Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie.

Prezydent Piotr Korytkowski wspólnie z prezesem ARR, przedstawicielami ZE PAK, ale także społecznikami, wziął udział w spotkaniu związanym z Platformą Węglową. Na sesji plenarnej w Brukseli o projektach związanych z Doliną Energii Wielkopolski Wschodniej mówił Maciej Sytek. Drugiego dnia odbyło się spotkanie Country Team dla Wielkopolski. Jak wynika z informacji przekazanych przez koniński ARR, projekty spodobały się obecnym na sali.

fot. ARR w Koninie

  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli
  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli
  • Silna reprezentacja z Konina o transformacji regionu w Brukseli

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Żeby tak tak przedstawili choć jeden projekt to można by go ocenić. Natomiast teraz to można powiedzieć że pojechali sobie na wycieczkę zagraniczną za nasze pieniądze.
Dodano: 9.04.2019 14:10    Przez: ~Wał
LEPIEJ MOSTY NAPRAWCIE A NIE WYJAZDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 9.04.2019 14:21    Przez: ~MASAKRA
Dobrze że Milka tam jest, ona ma najlepsze projekty. Sztandarowe to występy na ulicy.
Dodano: 9.04.2019 14:01    Przez: ~Konstrukcja
Transformacja regionu ? Czyli zniknie koń, a pojawi się osioł w herbie,oczywiście na czerwonym tle,sami sobie radzcie !
Dodano: 9.04.2019 14:31    Przez: ~Heh
Ciekawe ile przez podróż poszło alkocholu też bym pojechał
Dodano: 9.04.2019 14:09    Przez: ~boczek

KOMENTARZE

prezes Paku kumaty gość...
Dodano: 10.04.2019 06:45    Przez: ~konin
kto to jest Pan Zbigniew Stępniewski-doradca Zarządu ZE PAK SA ?,to jest jakiś żart, nieporozumienie następny w kolejce po pieniądze z UE oszołom projekty i plany nie realne do wykonania -skąd na to weźmie pieniądze nie dziwie się ze ZE PAK jest w takiej sytuacji jak ma takich doradców i Zarządy. Dowód koszt akcji na giełdzie na wejściu był 27 zł dziś około 9 zł i ciągle Bessa to są efekty ich działań, tak to jest z tym "prezes Paku kumaty gość... "- boczek, nawet pasuje.
Dodano: 10.04.2019 10:05    Przez: ~xxx
Przepraszam boczek chodzi o konin (przeoczanie)
Dodano: 10.04.2019 10:45    Przez: ~xxx
Kiedy będziesz pan znowu tańczył?
Dodano: 10.04.2019 07:11    Przez: ~T
Skład tej delegacji jest mocno kontrowersyjny kto ustalał jej skład dlaczego w niej nie ma osób z opozycji mam prawo wiedzieć dlatego że chce poznać z jakich środków byli finasowani tym bardziej ze chyba z naszych podatków. Jakie konkrety wynikły dla mieszkańców i Miast z tej wycieczki do Brukseli poza prezentacja niewiadomych informacji dlaczego nie przedstawiono tej prezentacji -publicznie przed wyjazdem. Stworzono możliwość realizacji osobistych celów za publiczne pieniądze -czy to normalne? Lans osób jest bardzo widoczny chodzi tu bardziej o osobiste korzyści ,np. P.Miłka Stępień "Zieloni"-kandydatka do Euro Parlamentu , Zmieniamy Konin możliwość finasowania nawet nie wiem jak to nazwać (stowarzyszenie -towarzystwo wzajemnej adoracji na Niemieckim garnuszku) cdn..
Dodano: 10.04.2019 09:16    Przez: ~xxx
cd1. … Całe to towarzystwo ma na celu osiągnięcie osobistych korzyści -to jeszcze rozumie ,ale tego nie rozumie dlaczego moim i mieszkańców kosztem Nawiąże tu do tzw. Platformy węglowej -jest to program nastawiony na likwidacje Polskich kopalń i co za tym idzie dalej elektrowni to jest likwidacja miejsc pracy jeszcze większe bezrobocie w regionie pod szumną nazwą transformacja ,jak można okłamywać społeczeństwo.co na to opozycja w Radzie Miasta -proszę o pytanie ze str PIS na następnej sesji ,jakie konkretne propozycje przywieziono z Brukseli. czy był jakieś wcześniejsze ustalenia. Wyjazd był wcale nie potrzebny dlatego że to są już ostanie godziny urzędowania PUE zaraz nowe osoby się pojawią dawno już wszystko co było do podzielenia (pieniądze ) podzielono po co to wszystko cdn...
Dodano: 10.04.2019 09:18    Przez: ~xxx
może pojechali po MOST do Brukseli załatwić ???
Dodano: 10.04.2019 15:17    Przez: ~to
cd. … Projekty składa się zupełnie gdzie indziej o tym doskonale winien wiedzieć p. M.Sytek który chyba najbardziej jest nawiedzony na ten projekt Doliny Energi -Głupoty (nie realny nawet za 20 lat przy takim myśleniu i opowiadaniu bajek) ,niech chociaż spełni się choć 1% tego co ten człowiek opowiada to będzie wieki sukces. Lepiej mniej mów człowieku, a więcej rób nie zaczynaj o tym opowiadać jak nie masz gotowego projektu - najważniejsze zamkniętego finasowania. Nie jestem umoczony w żadna partie i ideologię pytam jaki Pis ma pomysł na to miasto bo zaraz będzie wniosek o odwołanie Prezydenta i co zrobi Zenon Chojnacki (nie chce ale muszę) ,czy już jest jakiś scenariusz? cdn...
Dodano: 10.04.2019 09:37    Przez: ~xxx
cd...3 Ja to doskonale czuje lepiej w takiej sytuacji być w opozycji -wygodniej (przecież M.Morawiecki tak wiele -nie wiele obiecał na konwencji przed wyborczej jak jest z jego obietnicami może PIS w regionie na ten temat się wypowie co dobrego od wyborów zrobił to było by bardzo ciekawe. Miasto stacza się coraz szybciej równią pochyłą. Proszę obejrzeć jak v-ce P. Adamowicz wypowiada się na temat Osiedli zapomnianych -szkoda gadać jak facet z znikąd jest nie zorientowany w sprawie (Problemu z kurnikami nie potrafi rozwiązać , te co kury prowadza szczać ma więcej rozumu niż Adamowicz mogą założyć spółkę).Pani Kosińska to następna oszołomka -wszystko można zrobić etapami i fachowo tylko trzeba się na tym znać droga Pani. Przepraszam ze trochę nie na temat, ale w sprawie kompetencji dotyczy to wszystko.
Dodano: 10.04.2019 09:55    Przez: ~xxx
kiedy wróci do Poznania ten Vic -prezydent ????
Dodano: 10.04.2019 15:16    Przez: ~hm
podibno w elektrowni ma byc strajk 1000 podwyżek..
Dodano: 10.04.2019 10:40    Przez: ~a
teraz już nie ma o co strajkować. Jest naprawdę nie wiele możliwości rozwiązania problemu. Może to się skończyć fatalnie tak jak z Hutą Aluminium
Dodano: 10.04.2019 10:48    Przez: ~xxx
http://zepak.pl/pl/o-firmie/biuro-p
Dodano: 10.04.2019 10:53    Przez: ~pełny opis projektów ZEPAK
Skąd na to kasa, nie macie na modernizacje 3 i 4 bloku w Patnowie, urządzenia idą powiązane sznurkiem, duża awaryjność. Robi sie oszczędność na tym co najcenniejsze ZAŁODZE a dla zarządu i ich odprawy kasa jest bo im sie należy. Premie zabrane, nagrody rocznej nie będzie.
Dodano: 10.04.2019 11:38    Przez: ~Energetyk
To miasto jest patologiczne,bezrobocie jedno z większych w Polsce,tak,tak ! Nic się nie udaje,dlatego tyle wyjeżdża
Dodano: 10.04.2019 12:21    Przez: ~Alina
Jest zagadką , w czym tkwi siła tej "reprezentacji" i kogo ona reprezentuje?.Tuż przed upływem kadencji PE prezentować tam nasze plany dotyczące " wielkopolski wschodniej" może tylko ktoś dla którego nie są wskazane "Media Markt" (jak twierdzi reklama).To żart z nas - wyborców i kpina z czekającej miasto tragedii.Do tego wszyscy na fotografii szczerzą się jak by ich tam serem faszerowali bez przerwy.A może są jeszcze pod wpływem rozweselających płynów.Dlatego proszę nie wmawiajcie nam , że stanowiliście jakąś "silną reprezentacje".Bo to wywołuje tylko gromki " śmiech na sali" z ekipy śmiesznych , wesołych turystów.
Dodano: 11.04.2019 05:22    Przez: ~Emski
3 z 3
<<123