Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21554) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. W niedzielę przejdzie Marsz Pamięci Żołnier ... (1)Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)

Konin. Kwalifikacje do jubileuszowej edycji festiwalu zakończone!

Dodano: 10.04.2019 14:53
Źródło: LM.pl

Ze 180 nadesłanych prezentacji tanecznych, 108 zostało zakwalifikowanych do 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwali Piosenki i Tańca w Koninie.

Wczoraj komisja konkursowa obejrzała wszystkie prezentacje, które przesłane zostały przez 150 zespołów.

- Poziom jest bardzo wysoki, zresztą jak co roku. Jednak jest więcej zespołów chętnych do udziału w festiwalu i naprawdę mamy problem, żeby wybrać te najlepsze – mówiła przewodnicząca jury Katarzyna Migała. - Bardzo wysoki poziom prezentują zespoły w kategoriach: inscenizacja do 16 i do 12 lat czy etiuda taneczna do 16 lat. W tych kategoriach jest też najwięcej zgłoszeń. Wybrać tych, którzy będą mogli zaprezentować się na fantastycznym festiwalu w Koninie, to duże wyzwanie.

Wybrane zespoły taneczne zaprezentują 127 choreografii. Jubileuszowy festiwal odbędzie się w tym roku w dniach 5-9 czerwca. Poza tancerzami wezmą w nim udział wokaliści. Kwalifikacje dla dzieci śpiewających odbyły się już na przełomie lutego i marca. Jury zakwalifikowało 121 wykonawców, w tym solistów, duety i zespoły wokalne.

fot. Koniński Dom Kultury

  • Konin. Kwalifikacje do jubileuszowej edycji festiwalu zakończone!
  • Konin. Kwalifikacje do jubileuszowej edycji festiwalu zakończone!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Amfiteatr wizytówka miasta! Pomuniści go zaorali tak samo jak zaorają ten konkurs , który się stąd wyniesie prędzej czy pózniej. Dzieci nabawia się traumy patrzac na ten polski Czernobyl
Dodano: 11.04.2019 08:09    Przez: ~wujek juzek
~wujek juzek .Festiwal odbędzie się na rynku -pl. Wolności w Starym Koninie, także można już zacząć orać na amfiteatrze jak zwykle brak pieniędzy -to taka opcja polityczna PO -tak ma. Włodarze tez są już po kwalifikacji w kategorii taniec -kwalifikacje
Dodano: 11.04.2019 09:21    Przez: ~xxx
POlitycy z PO zatańczą na Placu Wolności zamiast dzieci.
Dodano: 11.04.2019 11:27    Przez: ~Festiwal PO
Wara od dzieci - powiedział dzieciorób Jarek!
Dodano: 12.04.2019 09:14    Przez: ~żenada
Dokładnie, wara od Naszych Polskich dzieci. Nie ma zgody w Naszym Kraju na promocje psychicznej patologi i wynaturzeń m.innymi takich jak ,, adopcja dzieci przez małżeństwa jednopłciowe,, czyli przez le...by i pe..łów. Promocji ,, tych skrzywień ,, jako normalności bardziej naturalnej niż zdrowy na ciele i umyśle człowiek.
Dodano: 06.06.2019 09:08    Przez: ~Hannibal

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.