Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19005) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

NIE PRZEGAP! (Zapowiedzi, konkursy, bilety do wygrania)

Dodano: 11.04.2019 13:27
Źródło: LM.pl

NIE PRZEGAP! W każdy czwartek. Teraz NIE PRZEGAPisz nadchodzących imprez w całym regionie!

KONKURS

Pytanie numer 1 w filmie "Nie przegap".

Do wygrania 1 bilet podwójny do kina Centrum na film "To my".

Konkurs skończył się dnia 11.04.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Eryk Pogoda

KONKURS

Kto jest reżyserem filmu "Złodziejaszki"?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na film "Złodziejaszki" w ramach cyklu Kino Konesera. Seans odbędzie się 15 kwietnia.

Konkurs skończył się dnia 11.04.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Patryk Jurczak

KONKURS

Kto był pierwszym trenerem klubu Juventus Turyn?

Do wygrania 1 bilet pojedynczy do kina Helios na transmisję wybranego meczu Ligi Mistrzów UEFA (16 lub 17 kwietnia).

Konkurs skończył się dnia 11.04.2019 o godzinie 23:59.

Lista laureatów:
Alicja Kaliszak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:nie przegap,   bilety,   konkursy,   kina,   wygraj,   akcje

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

W lasach państwowych kradnie się około 250 miliardów Dolarów Amerykańskich rocznie. Bo sadzone jest 500000000 milionów drzew a średni wiek drzew w Lasach państwowych to 60 lat tak więc jest ich 30 miliardów po około 2 metry sześcienne po wartości około 1000 złotych tak więc kradnie się około 1000 miliardów złotych rocznie. Kradzione jest to od kilku lat może i dekad. Czekam na zapłatę od Rządu za doradztwo. Oni chyba wyglądają na Pruskich urzędników.
Dodano: 11.04.2019 13:45    Przez: ~Informator880
Rocznie 500 milionów drzew jest sadzonych.
Dodano: 11.04.2019 13:47    Przez: ~Informator880
Metr sześcienny dębu kosztuje 2600-3800 złotych cennik Lasów Państwowych.
Dodano: 11.04.2019 13:48    Przez: ~Informator880
Ile bedzie obrazów Dwurnika oryginalnych, a ile wydruków? Bo Beksinski to kaszana same wydruki były? Ktos odpowie?
Dodano: 11.04.2019 17:14    Przez: ~Uważny
Sprostowanie do tekstu poniżej w Polsce wysiana się około 253 miliony drzew a sadzi się około 500 milionów drzew błędem lasów państwowych jest to że nie podali średniej ceny z wszystkich gatunków drzew tak więc wartość wycinanych drzew nie jest znana na czym opieram się że wycinanych drzew jest 253 miliony jest artykuł o lasach państwowych w Wikipedii planowanym udziale w powierzchni kraju lasów z 29,2% do 33% w 2050 roku.W lasach państwowych kradnie się około 250 miliardów Dolarów Amerykańskich rocznie. Bo sadzone jest 500000000 milionów drzew a średni wiek drzew w Lasach państwowych to 60 lat tak więc jest ich 30 miliardów po około 2 metry sześcienne po wartości około 1000 złotych tak więc kradnie się około 1000 miliardów złotych rocznie. Chcę dodać iż chyba google cenzuruje komentarze na google maps są promowane moje komentarze o drogich zakupach śmigłowców a jakikolwiek niekorzystny komentarz w stronę opozycji jest blokowany ta wi ...
Dodano: 12.04.2019 01:28    Przez: ~Informator880
Wikipedii planowanym udziale w powierzchni kraju lasów z 29,2% do 33% w 2050 roku.W lasach państwowych kradnie się około 250 miliardów Dolarów Amerykańskich rocznie. Bo sadzone jest 500000000 milionów drzew a średni wiek drzew w Lasach państwowych to 60 lat tak więc jest ich 30 miliardów po około 2 metry sześcienne po wartości około 1000 złotych tak więc kradnie się około 1000 miliardów złotych rocznie. Chcę dodać iż chyba google cenzuruje komentarze na google maps są promowane moje komentarze o drogich zakupach śmigłowców a jakikolwiek niekorzystny komentarz w stronę opozycji jest blokowany ta więc proszę was jeżeli jedziecie do USA aby w wolnych jeżeli macie okazję założyć meila w USA i wysłać do google zażalenie w sprawie ingerencji udziału Polskiego w Politykę. Lub napisać do Polonii.
Dodano: 12.04.2019 01:29    Przez: ~Informator880
Wikipedii planowanym udziale w powierzchni kraju lasów z 29,2% do 33% w 2050 roku.W lasach państwowych kradnie się około 250 miliardów Dolarów Amerykańskich rocznie. Bo sadzone jest 500000000 milionów drzew a średni wiek drzew w Lasach państwowych to 60 lat tak więc jest ich 30 miliardów po około 2 metry sześcienne po wartości około 1000 złotych tak więc kradnie się około 1000 miliardów złotych rocznie. Chcę dodać iż chyba google cenzuruje komentarze na google maps są promowane moje komentarze o drogich zakupach śmigłowców a jakikolwiek nie korzystny komentarz w stronę opozycji jest blokowany ta więc proszę was jeżeli jedziecie do USA aby w wolnych jeżeli macie okazję założyć meila w USA i wysłać do google zażalenie w sprawie ingerencji oddziału polskiego w Politykę. Lub napisać do Polonii.
Dodano: 12.04.2019 01:30    Przez: ~Informator880
A i jeszcze jedno w Polsce jest sadzony 500 milionów a nie 500000000 milionów drzew zapomniałem dodać iż gęstość drzew liczyłem w sprostowaniu 625 drzew na Hektar a nie 280 co jest podane w lasach państwowych wszystkich wprowadzanych w błąd przez moją brak uwagi i sytuację spowodowaną blokadą wystawianych komentarzy na innych stronach i walką z Rodo które działa według yahoo na terenie Polski a rozporządzenie miało działać na terenie całej UE a w Niemczech nie działa.
Dodano: 12.04.2019 01:42    Przez: ~Informator880
Przepraszam też nie 280 drzew na hektar tylko zasobność 280 m3.
Dodano: 12.04.2019 01:55    Przez: ~Informator880
Zapomniał bym dodać iż wystawiłem komentarz na stronie i wcześniej wysłałem do górników w Polsce Rady krajowej komentarz z mniejszą liczbą błędów chyba Lm wtrąca się może to zemsta kobiet za Kalkulator wzrostu wychodzi w nim że jest bardzo dużo mamzerów. Wystawione komentarze są na stornie ŚlaskPolsk i Pl o tytule artykułu ("Niech Polacy, niechUkraińcy wiedzą, że to naszaziemia, nasze Prusy, naszatradycja. Trzeba walczyć oswoje") możecie też sprawdzić w achive web miłej zabawy
Dodano: 12.04.2019 15:12    Przez: ~Informator880
Zadam pytanie kiedy Prezydentowi Unii kończy się immunitet? Czekam na szoł przed komisją w mojej osobie
Dodano: 12.04.2019 15:17    Przez: ~Indormator880
Ukraina ma kontrole teleinformatyczną nad Operą oficjalnie loguje się w Szwecji według Yahoo a jestem zalogowany na Ukrainie gdzie są wojska Notowsko Cybernetyczne? Wysłałem do do Ambasady mam nadzieję że się tym zajmą może Opera została kupiona prze Ukraińców albo Yahoo?
Dodano: 12.04.2019 15:31    Przez: ~Informator880