Dzisiaj jest czwartek 21 listopada 2019, imieniny: Janusza, Marii, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19725) SPORT FORUM FIRMY (5417) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 8oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (5)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Konin. Wielkanoc na Zatorzu. Na osiedlu stanęły świąteczne ozdoby

Dodano: 12.04.2019 12:06
Źródło: LM.pl

Świątecznie zrobiło się już na konińskim osiedlu Zatorze. Mieszkańcom najbliższe dni umilać będą wielkanocne zające i kolorowe pisanki.

Dwadzieścia świątecznych ozdób od dzisiaj cieszy oczy przy ulicach: Kleczewskiej, Chopina i Paderewskiego. Jak podkreśla Maciej Ostrowski, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze” w Koninie, pisanki i zające zostały wykonane własnoręcznie.

- Spółdzielni mieszkaniowej nie stać na drogie, wymyślne ozdoby. Jednak systemem gospodarczym i dzięki kreatywności pracowników, udało nam się stworzyć wielkanocne pisanki i zające, niewielkim kosztem – mówi Maciej Ostrowski. - Chcemy wprowadzić mieszkańców w świąteczny nastrój i cieszy nas, że mieszkańcy już sobie robią zdjęcia z ozdobami – dodaje.

Kolorowe dekoracje staną w dziesięciu punktach na Zatorzu.

fot. SM Zatorze

  • Konin. Wielkanoc na Zatorzu. Na osiedlu stanęły świąteczne ozdoby
  • Konin. Wielkanoc na Zatorzu. Na osiedlu stanęły świąteczne ozdoby
  • Konin. Wielkanoc na Zatorzu. Na osiedlu stanęły świąteczne ozdoby
  • Konin. Wielkanoc na Zatorzu. Na osiedlu stanęły świąteczne ozdoby
  • Konin. Wielkanoc na Zatorzu. Na osiedlu stanęły świąteczne ozdoby

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bardzo ładnie! Szkoda, że urząd miasta tradycyjnie się nie spisał. Na Gwiazdkę słabiutko z ozdobami , a na Wielkanoc to już nic nawet nie pomyślą - obojętnie jaka władza zawsze bez poczucia gustu.
Dodano: 12.04.2019 12:21    Przez: ~Zic
Brawa dla mojej Spółdzielni. Wreszcie widac ze mamy dobrego gospodarza. Dziekuje za piekne ozdoby. Dzieci sie cieszą
Dodano: 12.04.2019 12:25    Przez: ~Mieszkanka
Piękny pomysł i ładnie wygląda
Dodano: 12.04.2019 12:47    Przez: ~Jacek
I nie trzeba robić przetargów, wyłaniać wykonawców i płacić nie wiadomo ile. Zrobili za tego co mieli, własnymi pracownikami i gitara. A miasto żeby robić poręcze w tym przejściu na Zatorze to wielki problem miało, zamiast ze tego co im zalega wykorzystać i zrobić. Ah szkoda gadać.
Dodano: 12.04.2019 12:37    Przez: ~Leokiad
Az zazdroszcze że mieszkam na Chorzniu i nic tu nie ma, nawet podstawowyh rzeczy jak Agencja PKO. Macie na Zatorzu super prezesa.
Dodano: 12.04.2019 12:34    Przez: ~z chorznia

KOMENTARZE

Bardzo ładnie! Szkoda, że urząd miasta tradycyjnie się nie spisał. Na Gwiazdkę słabiutko z ozdobami , a na Wielkanoc to już nic nawet nie pomyślą - obojętnie jaka władza zawsze bez poczucia gustu.
Dodano: 12.04.2019 12:21    Przez: ~Zic
I nie trzeba robić przetargów, wyłaniać wykonawców i płacić nie wiadomo ile. Zrobili za tego co mieli, własnymi pracownikami i gitara. A miasto żeby robić poręcze w tym przejściu na Zatorze to wielki problem miało, zamiast ze tego co im zalega wykorzystać i zrobić. Ah szkoda gadać.
Dodano: 12.04.2019 12:37    Przez: ~Leokiad
Tylko chwalić 🐣🐥🐥 niestety władze w Koninie są lewackie od lat. Brak pomysłu na nasze kochane miasto.
Dodano: 12.04.2019 14:14    Przez: ~LM
Zapomniał bym dodać iż wystawiłem komentarz na stronie i wcześniej wysłałem do górników w Polsce Rady krajowej komentarz z mniejszą liczbą błędów chyba Lm wtrąca się może to zemsta kobiet za Kalkulator wzrostu wychodzi w nim że jest bardzo dużo mamzerów. Wystawione komentarze są na stornie ŚlaskPolsk i Pl o tytule artykułu ("Niech Polacy, niechUkraińcy wiedzą, że to naszaziemia, nasze Prusy, naszatradycja. Trzeba walczyć oswoje") możecie też sprawdzić w achive web miłej zabawy.Zadam pytanie kiedy Prezydentowi Unii kończy się immunitet? Czekam na szoł przed komisją w mojej osobie.Nowe Temat Ukraina i Szwecja.Ukraina ma kontrole teleinformatyczną nad Operą oficjalnie loguje się w Szwecji według Yahoo a jestem zalogowany na Ukrainie gdzie są wojska Notowsko Cybernetyczne? Wysłałem do do Ambasady mam nadzieję że się tym zajmą może Opera została kupiona prze Ukraińców albo Yahoo? Wysłałem Wideo z Logowania przez Tora i Operę VPN. Do A ...
Dodano: 12.04.2019 15:35    Przez: ~Informator880
Brawa dla mojej Spółdzielni. Wreszcie widac ze mamy dobrego gospodarza. Dziekuje za piekne ozdoby. Dzieci sie cieszą
Dodano: 12.04.2019 12:25    Przez: ~Mieszkanka
A gdzie kolorowa fontanna?
Dodano: 12.04.2019 12:25    Przez: ~Podpis...
Az zazdroszcze że mieszkam na Chorzniu i nic tu nie ma, nawet podstawowyh rzeczy jak Agencja PKO. Macie na Zatorzu super prezesa.
Dodano: 12.04.2019 12:34    Przez: ~z chorznia
tam macie PIGGI co się szczerzy
Dodano: 12.04.2019 20:22    Przez: ~tak
Przez ostatnie 3 lata nie było zdobienia osiedla, a chwilę przed wyborami spółdzielni są. To proste, a wy ludzie dajecie się tak mamić....wstyd
Dodano: 13.04.2019 06:48    Przez: ~Iwona
Piękny pomysł i ładnie wygląda
Dodano: 12.04.2019 12:47    Przez: ~Jacek
A czynsze na zatorzu cały czas rosną a miały być niższe.....
Dodano: 12.04.2019 13:32    Przez: ~zatorze
chyba w całym mieście, ciepło, woda, gaz, za to prezes nie odpowiada, a odpowiada za to ze jako radny sprzeciwił się za wprowadzeniem podwyżki za śmieci. a czynsze na zatorzu są niższe niż pare lat temu, nie licząc mediów
Dodano: 12.04.2019 13:49    Przez: ~Kasia
Do wyborów do RN które będą na walnym zgromadzeniu członków podwyżki czynszów nie będzie. Potem jak tylko znów tych samych wybiorą to czynsze pójdą w góre. Podwyżka będzie duża i odczuwalna, nie tylko woda i śmieci ale eksploatacja
Dodano: 12.04.2019 18:46    Przez: ~Zatorzanin
nie tylko ten Pan na RM był przeciw tym podwyżką za śmieci ale super że coś robia dla zwyłego obywatela oby tak dalek
Dodano: 12.04.2019 20:24    Przez: ~rt
To jest właśnie przykład jak niewielkim kosztem można upiększyć osiedle.. wystarczy odrobinę inwencji twórczej i wyobraźni, czego nie można powiedzieć o obecnej władzy w Koninie,od ponad 2dekad robiącej jedynie układ zamknięty dla wybranych, biorąc przy okazji sowite pensje....
Dodano: 12.04.2019 14:04    Przez: ~Obserwator nadwarciański
Niewielkim kosztem tzn. ile to wynosi ??
Dodano: 12.04.2019 15:55    Przez: ~M..k
Do z Chorznia - masz 100% racji , na chorzniu to jedynie mieszkania drogie jak w Poznaniu, a po za tym to sypialnia miasta- nic tu sie nie dzieje i nic nie ma tak jak piszesz nawet podstawowych rzeczy jak agencja pko
Dodano: 12.04.2019 14:04    Przez: ~dojrzała
dileruw duzo jest, marihuane sprzedaja i pseudo kibicuw gurnik konin, jedyne co jest na chorzniu, osiedle spokojnej starości
Dodano: 15.04.2019 19:33    Przez: ~polack
Grafik płakał..........
Dodano: 12.04.2019 14:17    Przez: ~Knn
To nie grafik. To pracownicy własnoręcznie malowali. Wczoraj widzialam z okna jak mosternie panowie to wykonywali. Jest pięknie widzialam juz wszystkie. Jestem zachwycona
Dodano: 12.04.2019 14:48    Przez: ~Mieszkanka Noskowskiego 1
ZA DARMO TEGO NIE ROBILI SWOJĄ DOLE DOSTALI
Dodano: 12.04.2019 18:48    Przez: ~KONINIANKA
Wszystko fajnie i pięknie tylko niestety znów pijani młodzi będą szaleć bo co to nie on i zaraz będzie musiał w to kopnąć lub wyrwać.
Dodano: 12.04.2019 14:36    Przez: ~Ztr
1 z 3
123>>