Dzisiaj jest środa 19 czerwca 2019, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20124) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 20oC
Jutropogoda
28 / 19oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (12)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (8)

Konin. Wielkanocne spotkanie z mieszkańcami tym razem w I LO

Dodano: 15.04.2019 11:09
Źródło: LM.pl

Nie na placu, pod namiotem, a w szkolnych murach odbędzie się tegoroczne spotkanie wielkanocne w Koninie. Jajkiem będzie się można podzielić już w najbliższy czwartek.

Inaczej nic do tej pory wyglądać będzie spotkanie mieszkańców Konina z władzami samorządowymi. Tym razem śniadanie wielkanocne zaplanowano w auli I Liceum Ogólnokształcącego. Nie zabraknie z pewnością tradycyjnych, świątecznych dań, a wejść tego dnia na teren szkoły będzie mógł każdy.

Spotkanie rozpocznie się 18 kwietnia, o godz. 12.00.

  • Konin. Wielkanocne spotkanie z mieszkańcami tym razem w I LO

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Bardzo zła decyzja Panie Prezydencie czas skończyć z taka propagandą jeżeli można to uszykujcie paczki żywnościowe i je rozdajcie , nie lansujcie się na ludzkiej biedzie ,zrobić punkt wydania na hali Rondo i jak już tak bardzo chcecie to w I LO w Starym Koninie. Żadnych posłów Nowaków ,Kruczkowski i innych gadów oni wcale nikomu nie są potrzebni .Trochę pokory ,skruchy i szacunku dla bliźniego. skromność to nie wada.
Dodano: 15.04.2019 11:33    Przez: ~xxx

KOMENTARZE

Bardzo dobra decyzja Panie Prezydencie.
Dodano: 15.04.2019 11:20    Przez: ~brawo!
Bardzo zła decyzja Panie Prezydencie czas skończyć z taka propagandą jeżeli można to uszykujcie paczki żywnościowe i je rozdajcie , nie lansujcie się na ludzkiej biedzie ,zrobić punkt wydania na hali Rondo i jak już tak bardzo chcecie to w I LO w Starym Koninie. Żadnych posłów Nowaków ,Kruczkowski i innych gadów oni wcale nikomu nie są potrzebni .Trochę pokory ,skruchy i szacunku dla bliźniego. skromność to nie wada.
Dodano: 15.04.2019 11:33    Przez: ~xxx
A gdzie mają się lansować POlitycy z oPOzycji, jak nie na takich imprezach ?
Dodano: 15.04.2019 11:48    Przez: ~Wojtek
Artykuł w niczym nie związany ze szkolnictwem i polityką.Uprasza się Wojtka i inne PiSowskie płatne gnidy by wróciły do oglądania TVPiS bądź komentowania pod właściwymi dla nich artykułami.
Dodano: 15.04.2019 14:32    Przez: ~PiS to dno
Słusznie. Po co wydawać na namiot 12 tys. zł skoro jest szkoła i sala gimnastyczna. Brawo!
Dodano: 15.04.2019 23:20    Przez: ~Albina
Wielkanoc, co to znaczy, ano po ukrzyżowaniu Jezusa i złożeniu jego ciała do grobu, trzeciego dnia w nocy Pan Jezus zmartwychwstał i w ten sposób zwyciężył grzech i śmierć. Jezus jako pierwszy zmartwychwstał i my też z martwych powstaniemy w czasie Jego powtórnego przyjścia, czy nie jest to piękna nadzieja dla nas śmiertelników ?
Dodano: 15.04.2019 11:46    Przez: ~Chrzescijanin
Na ciebie już czeka madejowe łoże.
Dodano: 15.04.2019 17:16    Przez: ~mini
"madejowe" mówicie towarzyszu, a na was jakie towarzyszu ?
Dodano: 15.04.2019 18:47    Przez: ~piekielne !
Lans ,pycha i szmal
Dodano: 15.04.2019 13:18    Przez: ~olo
Ile ta imprezka będzie podatników kosztowała?? Czy spotkania takie odbędą się we wszystkich dzielnicach ?? Jednak Polska jest krajem wyznaniowym !!! Kiedy imprezka dla ateistów i innych wyznaniowców ??? Osobiście jestem przeciw tego typu działaniom marketingowym władz!!!
Dodano: 15.04.2019 15:41    Przez: ~M..k
Ateista to jest dopiero artysta, że też tacy żyją na tym Bożym świecie ?
Dodano: 15.04.2019 18:50    Przez: ~Nie rozumiem
Żyją ateiści -bo Bóg nie istnieje - lub się pomylił - nie wiedział co tworzył !!!????
Dodano: 15.04.2019 19:22    Przez: ~ Abel
Bóg nie istnieje, a ty komuchu istniejesz, to dziwne, a więc skąd się wziąłeś ?
Dodano: 16.04.2019 11:26    Przez: ~Od małpy
No to pissuary badą mleć jedło az do syta. Bo my lawacy i nasi kaledzy s PO tam nei przyjdziemy
Dodano: 15.04.2019 19:43    Przez: ~Pn
Pn ty chodzisz na darmowe żarcie z reklamówką i zabierasz na wynos, jak ci nie wstyd ?
Dodano: 16.04.2019 11:28    Przez: ~Chorzeń
WIE KRZA NORMALNOŚĆ .. KSIĘŻA TWIERDZĄ : CHRYSTUS NARODZIŁ SIĘ WIOSNA . ....