Dzisiaj jest piątek 19 lipca 2019, imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18654) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
26 / 21oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Koło. Kilkadziesiąt zarzutów dla kilku osób za kradzieże sklepowe

Dodano: 15.04.2019 11:27

Aktem oskarżenia zakończyło się dochodzenie prowadzone przez kolskich przeciwko osobom, które kradły produkty spożywcze na terenie kilku województw. Oskarżeni usłyszeli łącznie 33 zarzuty.

W styczniu br. na terenie Koła w jednym z supermarketów doszło do kradzieży ponad 100 sztuk bombonierek. Wartość skradzionych słodyczy została oszacowana na kwotę blisko 1300 złotych. Kolscy kryminalni w zaledwie kilka dni po zdarzeniu wytypowali sprawców kradzieży. Ustalili, że czynu tego dopuścili się mężczyźni zamieszkujący na terenie województwa kujawsko - pomorskiego.

Rankiem, 21 stycznia br., kolscy funkcjonariusze w Piotrkowie Trybunalskim zatrzymali 3 mężczyzn, których podejrzewali o to przestępstwo. Zatrzymani przyznali się do kradzieży sklepowej w Kole. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że sprawcy ci podobnych przestępstw dopuszczali się wielokrotnie – co więcej, w grupie tej działały jeszcze dwie kobiety.

Policjanci na podstawie zebranego w tej sprawie materiału dowodowego przedstawili 5 osobom łącznie 33 zarzuty dotyczące kradzieży sklepowych. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zastosował wobec dwóch mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Złodziejom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Jeden z nich musi liczyć się z surowszą karą z uwagi na dokonanie kradzieży w warunkach tzw. „recydywy”.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   zatrzymani złodzieje,   kradzieże sklepowe,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Bóg zostawił nam ludziom przykazanie - Nie kradnij i każdy człowiek powinien je wypełniać, jeśli kradniesz grzeszysz, a żaden grzesznik nie dostąpi Królestwa Bożego, innymi słowy nie wejdzie do Nieba.
Dodano: 15.04.2019 11:39    Przez: ~Chrzescijanin
Dzisiaj Dzień Czekolady.
Dodano: 15.04.2019 13:59    Przez: ~912
A co śmignąłeś kilka tabliczek w sklepie ? Bo jest o złodziejach artykuł.
Dodano: 15.04.2019 18:44    Przez: ~Detektyw

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.