Dzisiaj jest czwartek 25 kwietnia 2019, imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19915) SPORT FORUM FIRMY (5330) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 14oC
Jutropogoda
23 / 18oC
Pojutrzepogoda
22 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: 90 minut nie wystarczyło, w dogrywc ... (17)Ślesin. 70 zespołów na jubileuszowych "Tańczących ... (2)

Koninianka na ogólnopolskim festiwalu piosenki "Reflektor"

Dodano: 16.04.2019 11:38

Podczas finału Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej "Reflektor" w Koszalinie nagrodę wyśpiewała Oliwa Stanisławska z Konina.

Do walki o udział w "Reflektorze" stanęli aktorzy, studenci szkół teatralnych, oraz wokalno - aktorskich z całej Polski. Do udziału w finale, zaproszono 20 osób, które zostały wyłonione na podstawie nagrań "demo". W gronie szczęśliwców, znalazła się 15-letnia uczennica konińskiej Szkoły Wokalno - Aktorskiej "FAMA" - Oliwia Stanisławska. Podczas przesłuchań finałowych zaprezentowała dwie piosenki: "Proszę sądu", oraz "Przekleństwo Milhaven". Swoją interpretacją zachwyciła jurorów, którzy pod przewodnictwem Sonii Bohosiewicz, zaprosili Oliwię do udziału w koncercie galowym, tym samym przyznając jej tytuł laureata tegoż festiwalu.

Oliwia otrzymała nagrodę finansową, oraz wzięła udział w nagraniu płyty z piosenkami aktorskimi - na płycie znajdzie się "Przekleństwo Milhaven" w interpretacji tej zdolnej koninianki. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Roksana Węgiel to jest utalentowana młodziutka wokalistka, oby ten swój talent nadal rozwijała pod okiem fachowców.
Dodano: 16.04.2019 11:56    Przez: ~Słuchacz
Brawo Oliwia!!!! Jesteś świetna - tak trzymaj :)
Dodano: 16.04.2019 13:51    Przez: ~SŁUCHACZ
Fantastyczna wokalistka, która uczy się w prawdziwej kuźni talentów. Brawo!!!!
Dodano: 16.04.2019 14:10    Przez: ~Agnes

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.