Dzisiaj jest sobota 19 czerwca 2021, imieniny: Gerwazego, Protazego, Borzysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16751) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 22oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

Rzgów. Radni dali zielone światło - będzie turniej półfinałowy

Dodano: 17.04.2019 16:44
Źródło: LM.pl

Czternaście tysięcy złotych zabezpieczyli rzgowscy radni na organizację turnieju półfinałowego i ewentualny udział w turnieju finałowym o II ligę Orła ReklamowyGadżet Osiecza. 

Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza zwyciężył w rozgrywanym na początku kwietnia w Rzgowie turnieju ćwierćfinałowym o awans do II ligi siatkówki. Taki wynik dał mu prawo do organizacji turnieju półfinałowego. Na ten cel klub środków jednak nie miał. - Budżet, który zaplanowaliśmy nie uwzględniał aż takiego dużego sukcesu - tłumaczył w środę podczas nadzwyczajnej sesji Rady Gminy Rzgów prezes Orła Michał Rek.

Potrzebne było siedem tysięcy złotych, głównie na opłacenie sędziów oraz opieki medycznej. Drugie tyle kosztować może ewentualny udział w turnieju finałowym - jeżeli Orzeł ReklamowyGadżet znajdzie się w dwójce najlepszych zespołów pojedzie jeszcze grać już o bezpośredni awans do II ligi.

Radni jednogłośnie zdecydowali się zmienić budżet i zabezpieczyć kwotę czternastu tysięcy złotych. Niewykluczone, że połowa tych pieniędzy do gminy wróci, jeżeli bowiem Orzeł nie awansuje, nie będzie potrzeby wydawania pieniędzy na wyjazd i nocleg podczas turnieju finałowego. 

- Ci z państwa radnych, którzy byli na meczach, widzieli, że to jest fajne widowisko, że cieszy się dużym zainteresowaniem. Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby. Zapraszamy na nasze rozgrywki - mówił po głosowaniu prezes Michał Rek.

Turniej półfinałowy siatkówki o awans do II ligi rozegrany zostanie w ostatni weekend kwietnia. Przez trzy dni w Rzgowie, oprócz Orła ReklamowyGadżet Osiecza, zagrają Bestios Białystok, Atak Gorzów Wlkp. i SMS Wybicki Kielce.

   • Rzgów. Radni dali zielone światło - będzie turniej półfinałowy
  • Rzgów. Radni dali zielone światło - będzie turniej półfinałowy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

To przysly nasz wojt
Dodano: 17.04.2019 21:12    Przez: ~Unik
Gdyby nie Michał Rek to w gminie pod względem sportu by było gorzej niż źle, oby więcej takich osób, które tyle społecznie robią. Brawo
Dodano: 17.04.2019 20:27    Przez: ~Xyz
Siatkówka w Rzgowie ponownie na wysokim poziomie. Jak za naszych czasów. Życzę sukcesów w turnieju. Nie ważne, że to gra Osiecza. To nasz region, nasza gmina.
Dodano: 18.04.2019 08:37    Przez: ~E.Woźniak

KOMENTARZE

Brawo!
Dodano: 17.04.2019 20:23    Przez: ~atyu
Gdyby nie Michał Rek to w gminie pod względem sportu by było gorzej niż źle, oby więcej takich osób, które tyle społecznie robią. Brawo
Dodano: 17.04.2019 20:27    Przez: ~Xyz
To przysly nasz wojt
Dodano: 17.04.2019 21:12    Przez: ~Unik
Niech się wreszcie ożeni a nie bryka na boiskach.
Dodano: 17.04.2019 22:06    Przez: ~wc
Siatkówka w Rzgowie ponownie na wysokim poziomie. Jak za naszych czasów. Życzę sukcesów w turnieju. Nie ważne, że to gra Osiecza. To nasz region, nasza gmina.
Dodano: 18.04.2019 08:37    Przez: ~E.Woźniak
Bardzo mądrze powiedziane!
Dodano: 19.04.2019 07:18    Przez: ~Kibic
Warto przeczytać na onet artykuł - List do redakcji. "Dlaczego nie zostaną pokazane PIT-y roczne nauczyciela?"
Dodano: 20.04.2019 09:23    Przez: ~teraz
Rząd dał im za dużo bo średnie wynagrodzenie brutto nauczyciela dyplomowanego wynosi 5600 do tego dodasz 15% to wychodzi 6500 brutto miesięczne, dobrze mówi morawiecki że już o 850 zł brutto podnieśli wynagrodzenie nauczyciela bo tak jest, a oni chcą 1000 ale netto, 80-90% nauczyciele to nauczyciele zatrudnieni na podstawie mianowania, a ich pity powinny być publikowane w internecie tych zatrudnionych na podstawie mianowania czyli nauczycieli mianowanych i dyplomowanych, manipulacja i kłamstwa to obraz polskiego dzisiejszego nauczyciela , do tego pazernosc i brak szacunku dla innych ludzi i zawodów
Dodano: 20.04.2019 09:45    Przez: ~hejter

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.