Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19451) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (4)Piłkarska kolejka: Górnik ze spadkowiczem, Sokół z ... (2)

Pożar podkładów kolejowych. Przyczyną było podpalenie? 

Dodano: 17.04.2019 21:51
Źródło: LM.pl

Cztery jednostki straży pożarnej walczyły z pożarem, do jakiego doszło dziś wieczorem na torowisku w Koninie.

Około godz. 20.00 zapaliły się podkłady kolejowe, które składowane były z tyłu sklepu meblowego, niedaleko elewatora. Ogień objął aż 15 metrów sześciennych belek.

- Spłonęły stare podkłady. Nowe, które leżały obok, udało nam się uratować – mówi Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej.

Na miejscu pracowały Jednostki Ratowniczo-Gaśnicze nr 1 i 2, a także OSP Konin i OSP Chorzeń. Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

Dziękujemy internaucie za zdjęcia 

  • Konin. Pożar podkładów kolejowych. Przyczyną było podpalenie?
  • Konin. Pożar podkładów kolejowych. Przyczyną było podpalenie?
  • Konin. Pożar podkładów kolejowych. Przyczyną było podpalenie?
  • Konin. Pożar podkładów kolejowych. Przyczyną było podpalenie?
  • Konin. Pożar podkładów kolejowych. Przyczyną było podpalenie?

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

smog ustopił to jakiś idiota puścił z dymem rakotwórczy KREOZYT no to drodzy mieszkańcy wiosenne pożądliwości w mieście. bo utylizacja kosztuje .zdrowych wesołych oddechów(świąt).
Dodano: 17.04.2019 22:24    Przez: ~😘
Zostaly zutylizowane 🤔
Dodano: 17.04.2019 22:28    Przez: ~GrSz
CHCEMY ŻEBY PLATFORMA WYGRAŁA WYBORY. JEDNAK TO PIS MUSI NAM DAĆ PODWYŻKI, BO OD PLATFORMY NIC NIE DOSTANIEMY ¡!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 18.04.2019 05:35    Przez: ~Nauczyciele
A gdzie jest SOK?? Spisywać za palenie papierosów potrafią tylko!!!
Dodano: 18.04.2019 09:01    Przez: ~XXXX

KOMENTARZE

Zazdrosc pewnie
Dodano: 17.04.2019 22:22    Przez: ~Tu
POstKOmuniści już dawno zgodnili przyczynę i orzekną, że to wina pilotów. Piloci to z innej sprawy? Nieważne i tak na jedno wychodzi, że PO raz kolejny mamy rację.
Dodano: 18.04.2019 15:42    Przez: ~POstKOmuna
POstKOmuniści już dawno uzgodnili przyczynę i orzekną, że to wina pilotów. Piloci to z innej sprawy? Nieważne i tak na jedno wychodzi, że PO raz kolejny mamy rację.
Dodano: 18.04.2019 15:45    Przez: ~POstKOmuna
smog ustopił to jakiś idiota puścił z dymem rakotwórczy KREOZYT no to drodzy mieszkańcy wiosenne pożądliwości w mieście. bo utylizacja kosztuje .zdrowych wesołych oddechów(świąt).
Dodano: 17.04.2019 22:24    Przez: ~😘
Opozycja nie ma pomysłu na Polskę, to i podpala nasz Kraj, wszczyna rozróby i wychodzi z założenia - ulica i zagranica.
Dodano: 18.04.2019 08:25    Przez: ~Grzesiu Schetinio
Zostaly zutylizowane 🤔
Dodano: 17.04.2019 22:28    Przez: ~GrSz
A gdzie jest SOK?? Spisywać za palenie papierosów potrafią tylko!!!
Dodano: 18.04.2019 09:01    Przez: ~XXXX
Obniżyć pensum do 10 godzin podnieść wynagrodzenie do 10 tyś. mniej biurokracji bez wypełniania dzienników plany dydaktyczne obniżyć rodzice przecież powinni zająć się swoimi dziećmi sami, uczeń bez samodzielnej systematycznej pracy w domu nic nie osiągnie , wakacje od maja do października, więcej szacunku dla nas rodzice nie mają za grosz kultury, będziem strajkowac do skutku
Dodano: 18.04.2019 10:23    Przez: ~nauczycil
Nauczycielom obniżymy .Wiernym moim towarzyszom dołożymy.
Dodano: 18.04.2019 10:30    Przez: ~Jarek zawsze dziewica
LM usuwa komentarze.
Dodano: 18.04.2019 13:11    Przez: ~Taki POrtal
Ale tylko prawicowe.
Dodano: 18.04.2019 13:12    Przez: ~Cenzor działa
Dzwoń do programu ''Alarm" w TVPiS.Już im tam oni pogonią kota ."Oczywiście nie kota pana prezesa.
Dodano: 18.04.2019 13:51    Przez: ~Symp.PiS
!!! - APEL do radnych miasta KONIN "Wysłuchajcie osobę, która składała SKARGĘ. 👉Wszystko wam WYJAŚNI"👈posłuchajcie na 62-510.pl zanim znowu usuną