Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20049) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (20)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (12)

Przy konińskim targowisku będzie można zaparkować za darmo

Dodano: 18.04.2019 11:30
Źródło: LM.pl

W przedświąteczną sobotę będzie można bezpłatnie parkować przy konińskim targowisku. Taką decyzję podjął prezydent miasta.

Parkowanie w płatnej strefie w soboty jest darmowe, ale na Miejskich Płatnych Parkingach już nie. W związku z tym, że zbliżają się święta wielkanocne, prezydent Piotr Korytkowski zdecydował, że 20 kwietnia zwalnia z opłat za parkowanie samochodów na placu przy ul. 11 Listopada.

Ostatnio bezpłatnie można było zostawiać auta na Miejskich Płatnych Parkingach i w Strefie Płatnego Parkowania 12 listopada ubiegłego roku, co związane było z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

  • Przy konińskim targowisku będzie można zaparkować za darmo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A od kiedy w weekendy parking jest płatny? Parkomaty obowiązują od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Dodano: 18.04.2019 14:08    Przez: ~Pavulon!
Wow ... ale rewelka - 50 groszy w kieszeni :)
Dodano: 18.04.2019 12:44    Przez: ~xxx
Bogu niech będzie chwała !!! Ale się cieszę ! Tym bardziej, że mieszkam przy targowisku i co najmniej trzy razy w tygodniu muszę parkować na płatnym i płacić pieniądze bo nie ma gdzie stanąć ! :)
Dodano: 19.04.2019 11:43    Przez: ~..

KOMENTARZE

Wow ... ale rewelka - 50 groszy w kieszeni :)
Dodano: 18.04.2019 12:44    Przez: ~xxx
Bo w Sobotę ( Wielką) każdy ze święconką pójdzie a sam bazar tylko do 12.00 czynny .... ale wielką łaskę nam zrobili - gdyby to była sobota 13 kwietnia - wolna od opłat parkingowych - to szacun wielki ...
Dodano: 18.04.2019 14:09    Przez: ~Doktor.
Ład za taki dar co wybory na tą władze będę głosował😊
Dodano: 18.04.2019 22:40    Przez: ~Toż to szok 😊
No widzisz to lepsze niż 20 groszy prezydenta Trzaskowskiego ze stolycy😂😂😂
Dodano: 19.04.2019 17:17    Przez: ~Xyz7
A od kiedy w weekendy parking jest płatny? Parkomaty obowiązują od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Dodano: 18.04.2019 14:08    Przez: ~Pavulon!
Ten przy Bazarze w Soboty również - owszem na Starym - nie płacimy w soboty i koło Centrum również
Dodano: 18.04.2019 14:49    Przez: ~xxx
Takie działanie władz miasta - to działanie na szkodę mieszkańców !!! Świadome uszczuplanie dochodów miasta !!!
Dodano: 18.04.2019 17:33    Przez: ~Kali
POdatki się POdniesie i kasa będzie się zgadzała. Opłaty za ciepłą wodę, za śmieci, można kasę od mieszkańców wyciągnąć ?
Dodano: 18.04.2019 18:30    Przez: ~Można
za śmieci nie wolno POdnośić i tak są drogie
Dodano: 18.04.2019 22:44    Przez: ~jelo
Łod Dobry i Trzcigodny Pan Nasz Korytko.... Niechaj niebiosa mu sprzyjają za taką dobroć dla ludu pracującego... Zna Pan Łaskę dla swych poddanych.... Dziękujemy
Dodano: 19.04.2019 09:43    Przez: ~Łaskawy Pan Dobry PAn
Bogu niech będzie chwała !!! Ale się cieszę ! Tym bardziej, że mieszkam przy targowisku i co najmniej trzy razy w tygodniu muszę parkować na płatnym i płacić pieniądze bo nie ma gdzie stanąć ! :)
Dodano: 19.04.2019 11:43    Przez: ~..
Taki dobrotliwy Władca to prosto do nieba pójdzie