Dzisiaj jest poniedziałek 18 listopada 2019, imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19942) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 7oC
Jutropogoda
9 / 7oC
Pojutrzepogoda
9 / 10oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sztab kryzysowy. Po zamieszkach, miasto bardziej p ... (4)XXV Regaty Barbórkowe. Na Jeziorze Pątnowskim pływ ... (0)

Przy konińskim targowisku będzie można zaparkować za darmo

Dodano: 18.04.2019 11:30
Źródło: LM.pl

W przedświąteczną sobotę będzie można bezpłatnie parkować przy konińskim targowisku. Taką decyzję podjął prezydent miasta.

Parkowanie w płatnej strefie w soboty jest darmowe, ale na Miejskich Płatnych Parkingach już nie. W związku z tym, że zbliżają się święta wielkanocne, prezydent Piotr Korytkowski zdecydował, że 20 kwietnia zwalnia z opłat za parkowanie samochodów na placu przy ul. 11 Listopada.

Ostatnio bezpłatnie można było zostawiać auta na Miejskich Płatnych Parkingach i w Strefie Płatnego Parkowania 12 listopada ubiegłego roku, co związane było z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

  • Przy konińskim targowisku będzie można zaparkować za darmo

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

A od kiedy w weekendy parking jest płatny? Parkomaty obowiązują od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Dodano: 18.04.2019 14:08    Przez: ~Pavulon!
Wow ... ale rewelka - 50 groszy w kieszeni :)
Dodano: 18.04.2019 12:44    Przez: ~xxx
Bogu niech będzie chwała !!! Ale się cieszę ! Tym bardziej, że mieszkam przy targowisku i co najmniej trzy razy w tygodniu muszę parkować na płatnym i płacić pieniądze bo nie ma gdzie stanąć ! :)
Dodano: 19.04.2019 11:43    Przez: ~..

KOMENTARZE

Wow ... ale rewelka - 50 groszy w kieszeni :)
Dodano: 18.04.2019 12:44    Przez: ~xxx
Bo w Sobotę ( Wielką) każdy ze święconką pójdzie a sam bazar tylko do 12.00 czynny .... ale wielką łaskę nam zrobili - gdyby to była sobota 13 kwietnia - wolna od opłat parkingowych - to szacun wielki ...
Dodano: 18.04.2019 14:09    Przez: ~Doktor.
Ład za taki dar co wybory na tą władze będę głosował😊
Dodano: 18.04.2019 22:40    Przez: ~Toż to szok 😊
No widzisz to lepsze niż 20 groszy prezydenta Trzaskowskiego ze stolycy😂😂😂
Dodano: 19.04.2019 17:17    Przez: ~Xyz7
A od kiedy w weekendy parking jest płatny? Parkomaty obowiązują od poniedziałku do piątku od 8 do 17.
Dodano: 18.04.2019 14:08    Przez: ~Pavulon!
Ten przy Bazarze w Soboty również - owszem na Starym - nie płacimy w soboty i koło Centrum również
Dodano: 18.04.2019 14:49    Przez: ~xxx
Takie działanie władz miasta - to działanie na szkodę mieszkańców !!! Świadome uszczuplanie dochodów miasta !!!
Dodano: 18.04.2019 17:33    Przez: ~Kali
POdatki się POdniesie i kasa będzie się zgadzała. Opłaty za ciepłą wodę, za śmieci, można kasę od mieszkańców wyciągnąć ?
Dodano: 18.04.2019 18:30    Przez: ~Można
za śmieci nie wolno POdnośić i tak są drogie
Dodano: 18.04.2019 22:44    Przez: ~jelo
Łod Dobry i Trzcigodny Pan Nasz Korytko.... Niechaj niebiosa mu sprzyjają za taką dobroć dla ludu pracującego... Zna Pan Łaskę dla swych poddanych.... Dziękujemy
Dodano: 19.04.2019 09:43    Przez: ~Łaskawy Pan Dobry PAn
Bogu niech będzie chwała !!! Ale się cieszę ! Tym bardziej, że mieszkam przy targowisku i co najmniej trzy razy w tygodniu muszę parkować na płatnym i płacić pieniądze bo nie ma gdzie stanąć ! :)
Dodano: 19.04.2019 11:43    Przez: ~..
Taki dobrotliwy Władca to prosto do nieba pójdzie