Dzisiaj jest piątek 19 lipca 2019, imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18961) SPORT FORUM FIRMY (5342) PRACA (50) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 16oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Policjantka z Babiaka uratowała 28-latka. Ściągnęł ... (5)Koniński Budżet Obywatelski. Powstaje mini uzdrowi ... (6)

Silny wiatr w powiecie konińskim. Strażacy mają sporo pracy

Dodano: 23.04.2019 16:54
Źródło: LM.pl

Zerwane dachy i przewrócone drzewa. Przez silny wiatr, strażacy mają ręce pełne roboty.

Do godz. 15.30 stanowiska kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Koninie, odnotowało osiem zdarzeń. Wśród najpoważniejszych są uszkodzone dachy w miejscowości Mostki ( gm. Sompolno), Smolniki (gm. Ślesin) oraz na domu w budowie w miejscowości Ignacewo ( gm. Ślesin). Jak informuje Sebastian Andrzejewski, rzecznik konińskiej straży pożarnej, mundurowi wyjeżdżali już też do przewróconych drzew przy ul. Kleczewskiej w Koninie i w miejscowości Racięcice (gm. Sompolno) oraz pochylonego drzewa przy klatce schodowej w Golinie. Wiatr uszkodził też latarnię na ul. Sosnowej w Koninie, a strażacy interweniowali również przy rynnie zwisającej nad chodnikiem przy Alejach 1 Maja w Koninie.

Meteorolodzy ostrzegają, że silny wiatr może się utrzymać jeszcze przez kilka godzin.

fot. OSP Ślesin, OSP Golina

  • Silny wiatr w powiecie konińskim. Strażacy mają sporo pracy
  • Silny wiatr w powiecie konińskim. Strażacy mają sporo pracy

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Po dachu widać, że samoróbka. Tak się kończą roboty na zasadzie, że sam to zrobię... Nikt mi nie powie, że pi tych zdjęciach ktoś fachowo założył dach !
Dodano: 23.04.2019 18:17    Przez: ~wiem
Wiatr wcale nie jest aż tak silny, wychodzi fachowość majstrów którzy dachy zabijają na blaszki....
Dodano: 23.04.2019 17:23    Przez: ~Werty
Ten dach na zdjęciu był przyklejony na Super Glue.
Dodano: 23.04.2019 18:22    Przez: ~Skleja w 10 sekund

KOMENTARZE

Wiatr wcale nie jest aż tak silny, wychodzi fachowość majstrów którzy dachy zabijają na blaszki....
Dodano: 23.04.2019 17:23    Przez: ~Werty
W tych zdarzeniach brali udział strażacy (nieważne czy OSP czy PSP - strażacy) i tak powinno być napisane. Pisanie że usuwali to mundurowi może nasuwać przypuszczenie, że w zdarzeniach brali udział również policjanci i żołnierze a tak nie było. Czemu się czepiam? Jestem strażakiem i troszkę mnie to razi.
Dodano: 23.04.2019 18:09    Przez: ~Strażak
Jeszcze raz ja - wiem, że nie można pisać w każdy zdaniu strażacy. Napiszcie proszę - ratownicy.
Dodano: 23.04.2019 18:13    Przez: ~Strażak
Po dachu widać, że samoróbka. Tak się kończą roboty na zasadzie, że sam to zrobię... Nikt mi nie powie, że pi tych zdjęciach ktoś fachowo założył dach !
Dodano: 23.04.2019 18:17    Przez: ~wiem
Ten dach na zdjęciu był przyklejony na Super Glue.
Dodano: 23.04.2019 18:22    Przez: ~Skleja w 10 sekund
Ale jak to? Toż to na Kleczewskiej powycinaliście nam już zawczasu drzewa...
Dodano: 23.04.2019 20:34    Przez: ~L.
bo im się porostu należy! - kto to powiedział? Ta co sobie przyznała 90 tysi nagrody rocznej
Dodano: 24.04.2019 08:53    Przez: ~Beata broszka
Za uczciwą pracę należy się nagroda. Za złodziejstwa i machloje nie
Dodano: 24.04.2019 09:49    Przez: ~schetino bezzębny
Za PO-PSL mafie watowskie okradały budżet państwa i co na to PO-PSL ? Nic !
Dodano: 24.04.2019 11:30    Przez: ~Przymykali oko
Czy w tej chałupie na zdjęciu mieszkał jakiś biedny nauczyciel, który strajkując domaga się podwyżki ?
Dodano: 24.04.2019 12:10    Przez: ~S. Broniarek
Oni w takich nie mieszkają,nieroby luksusowe chaty mają
Dodano: 24.04.2019 13:31    Przez: ~matka
Masz rację, piękne wille, wypasione fury i wakacje na Kanarach czy Bermudach, oto obraz "biednego" nauczyciela.
Dodano: 24.04.2019 16:22    Przez: ~A my co mamy ?
Poczekajcie.... Za chwilkę będziecie jęczeć bardziej jak na własnej skórze odczujecie.... Mamusie i tatusiowie 😂😂😂
Dodano: 24.04.2019 23:36    Przez: ~Belfr
Matko masz czas o 13.30 na pisanie komentarzy? Też jesteś nierobem?? Idź zajmij kolejkę po social bo zabraknie.
Dodano: 25.04.2019 00:22    Przez: ~GOPS
Tytuł tego artykułu jest bez sensu Maja za to płacone