Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18713) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Konin. Wypadek na ul. Zagórowskiej. Ranna motorowerzystka

Dodano: 25.04.2019 12:00
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj na ul. Zagórowskiej w starej części Konina. Kierująca motorowerem trafiła do szpitala.

Około godz. 11.00 kierująca fiatem seicento 44-latka wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Uderzyła w jadącą motorowerem 26-latkę. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala.

- Czekamy na informację dotyczącą obrażeń kierującej motorowerem – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-latka była trzeźwa. Na ul. Zagórowskiej ruch odbywa się wahadłowo.

  • Konin. Wypadek na ul. Zagórowskiej. Ranna motorowerzystka
  • Konin. Wypadek na ul. Zagórowskiej. Ranna motorowerzystka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Prawo jazdry zabrac na 3 miesiace skoro ta pani nic nie widzi.
Dodano: 25.04.2019 14:09    Przez: ~Brat
oby ranna miala jedynie niegrozne obrazenia
Dodano: 25.04.2019 13:59    Przez: ~as
Czerwono biały motorower nie jest pokrzywdzony tylko ten który leży przy wozie strażackim.. 😉
Dodano: 25.04.2019 13:50    Przez: ~...

KOMENTARZE

O ile to ten motorower widoczny na zdjęciu, który nawet rozwalonego lusterka nie ma, to nie było to mocne uderzenie i na otarciach powinno się skończyć.
Dodano: 25.04.2019 12:37    Przez: ~d
Dobry masz wzrok.
Dodano: 25.04.2019 12:44    Przez: ~Okulista
Zabrać prawko wypłacić odszkodowanie i spokój .
Dodano: 25.04.2019 12:55    Przez: ~ee
To nie ten co widać
Dodano: 25.04.2019 13:19    Przez: ~Xxx
A może poprostu pomyliłeś motorower?
Dodano: 25.04.2019 13:48    Przez: ~....
BMW i wszystko jasne
Dodano: 25.04.2019 15:48    Przez: ~Pn
Czerwono biały motorower nie jest pokrzywdzony tylko ten który leży przy wozie strażackim.. 😉
Dodano: 25.04.2019 13:50    Przez: ~...
oby ranna miala jedynie niegrozne obrazenia
Dodano: 25.04.2019 13:59    Przez: ~as
Czy to na pewno motorower?
Dodano: 25.04.2019 14:07    Przez: ~Ciekawy
Prawo jazdry zabrac na 3 miesiace skoro ta pani nic nie widzi.
Dodano: 25.04.2019 14:09    Przez: ~Brat
wiadomo cos o stanie poszkodowanej?
Dodano: 25.04.2019 14:13    Przez: ~asia
Skończy wiesz w jakiej była ta pani w sytuacji. Może ktoś jej zasłonili pole widzenia i poszkodowana była w nie widocznym punkcue
Dodano: 07.05.2019 18:22    Przez: ~Ktoś
a strażacy w koninie wyjątkowo sie nudzą? po co tam straż? była potrzeba motorower rozciąć?
Dodano: 25.04.2019 15:15    Przez: ~nygusy
Rozciąć to trzeba twoją makówkę i trochę oleju do niej wlać.
Dodano: 25.04.2019 17:04    Przez: ~zzzzZ
A paliwo ze skutera byli ponadto szypciej niż karetka
Dodano: 25.04.2019 21:09    Przez: ~jrdbxb
Pewnie wyjeżdżała zła nauczycielka, po ogłoszeniu że wypłaty za strajk nie będzie i nie zauważyła innej uczestniczki ruchu.
Dodano: 25.04.2019 17:54    Przez: ~Pn
co z motorowerzystka?
Dodano: 25.04.2019 20:04    Przez: ~Pn
Lecz się.
Dodano: 26.04.2019 08:34    Przez: ~PN
Nauczycielka z ZNP śpieszyła się na strajk ?
Dodano: 26.04.2019 11:38    Przez: ~Broniarek
Nauczycielki jeżdzą swoimi furami jak szalone.
Dodano: 26.04.2019 11:39    Przez: ~1.000 zł POdwyżki
Nie oceniajcie ludzi wg tego co gazety piszą. To połowa nieprawdy.
Dodano: 26.04.2019 14:26    Przez: ~Nk
Dokładnie nie byli nie widzieli A piszą i oceniają