Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20049) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (20)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (12)

Konin. Wypadek na ul. Zagórowskiej. Ranna motorowerzystka

Dodano: 25.04.2019 12:00
Źródło: LM.pl

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dzisiaj na ul. Zagórowskiej w starej części Konina. Kierująca motorowerem trafiła do szpitala.

Około godz. 11.00 kierująca fiatem seicento 44-latka wyjeżdżając z posesji nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Uderzyła w jadącą motorowerem 26-latkę. Młoda kobieta została przewieziona do szpitala.

- Czekamy na informację dotyczącą obrażeń kierującej motorowerem – mówi Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 44-latka była trzeźwa. Na ul. Zagórowskiej ruch odbywa się wahadłowo.

  • Konin. Wypadek na ul. Zagórowskiej. Ranna motorowerzystka
  • Konin. Wypadek na ul. Zagórowskiej. Ranna motorowerzystka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Prawo jazdry zabrac na 3 miesiace skoro ta pani nic nie widzi.
Dodano: 25.04.2019 14:09    Przez: ~Brat
oby ranna miala jedynie niegrozne obrazenia
Dodano: 25.04.2019 13:59    Przez: ~as
Czerwono biały motorower nie jest pokrzywdzony tylko ten który leży przy wozie strażackim.. 😉
Dodano: 25.04.2019 13:50    Przez: ~...

KOMENTARZE

O ile to ten motorower widoczny na zdjęciu, który nawet rozwalonego lusterka nie ma, to nie było to mocne uderzenie i na otarciach powinno się skończyć.
Dodano: 25.04.2019 12:37    Przez: ~d
Dobry masz wzrok.
Dodano: 25.04.2019 12:44    Przez: ~Okulista
Zabrać prawko wypłacić odszkodowanie i spokój .
Dodano: 25.04.2019 12:55    Przez: ~ee
To nie ten co widać
Dodano: 25.04.2019 13:19    Przez: ~Xxx
A może poprostu pomyliłeś motorower?
Dodano: 25.04.2019 13:48    Przez: ~....
BMW i wszystko jasne
Dodano: 25.04.2019 15:48    Przez: ~Pn
Czerwono biały motorower nie jest pokrzywdzony tylko ten który leży przy wozie strażackim.. 😉
Dodano: 25.04.2019 13:50    Przez: ~...
oby ranna miala jedynie niegrozne obrazenia
Dodano: 25.04.2019 13:59    Przez: ~as
Czy to na pewno motorower?
Dodano: 25.04.2019 14:07    Przez: ~Ciekawy
Prawo jazdry zabrac na 3 miesiace skoro ta pani nic nie widzi.
Dodano: 25.04.2019 14:09    Przez: ~Brat
wiadomo cos o stanie poszkodowanej?
Dodano: 25.04.2019 14:13    Przez: ~asia
Skończy wiesz w jakiej była ta pani w sytuacji. Może ktoś jej zasłonili pole widzenia i poszkodowana była w nie widocznym punkcue
Dodano: 07.05.2019 18:22    Przez: ~Ktoś
a strażacy w koninie wyjątkowo sie nudzą? po co tam straż? była potrzeba motorower rozciąć?
Dodano: 25.04.2019 15:15    Przez: ~nygusy
Rozciąć to trzeba twoją makówkę i trochę oleju do niej wlać.
Dodano: 25.04.2019 17:04    Przez: ~zzzzZ
A paliwo ze skutera byli ponadto szypciej niż karetka
Dodano: 25.04.2019 21:09    Przez: ~jrdbxb
Pewnie wyjeżdżała zła nauczycielka, po ogłoszeniu że wypłaty za strajk nie będzie i nie zauważyła innej uczestniczki ruchu.
Dodano: 25.04.2019 17:54    Przez: ~Pn
co z motorowerzystka?
Dodano: 25.04.2019 20:04    Przez: ~Pn
Lecz się.
Dodano: 26.04.2019 08:34    Przez: ~PN
Nauczycielka z ZNP śpieszyła się na strajk ?
Dodano: 26.04.2019 11:38    Przez: ~Broniarek
Nauczycielki jeżdzą swoimi furami jak szalone.
Dodano: 26.04.2019 11:39    Przez: ~1.000 zł POdwyżki
Nie oceniajcie ludzi wg tego co gazety piszą. To połowa nieprawdy.
Dodano: 26.04.2019 14:26    Przez: ~Nk
Dokładnie nie byli nie widzieli A piszą i oceniają