Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18712) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
16 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Policyjna akcja. Będą kontrolować prędkość w całej Wielkopolsce

Dodano: 26.04.2019 12:26
Źródło: LM.pl

Kaskadowe pomiary prędkości. Policjanci w całej Wielkopolsce przez dwa dni będą prowadzić akcję prewencyjną.

Na wielkopolskich drogach ciągle dochodzi do wielu zdarzeń drogowych. W związku z tym policjanci rozpoczęli kolejną akcję kontrolno-prewencyjną. Mundurowi dzisiaj i w najbliższą niedzielę będą mierzyć prędkość w wyznaczonych miejscach. Policjanci oprócz prędkości zwracać będą też uwagę na korzystanie z pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci.

Funkcjonariusze zapowiadają, że będą egzekwować przepisy ruchu drogowego z pełną surowością.

  • Policyjna akcja. Będą kontrolować prędkość w całej Wielkopolsce

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oprócz zdarzeń drogowych dochodzi również do zdarzeń kryminalnych rozbojów, kradzieży, pobić, dewastacji. Kiedy akcje mające na celu przeciwdziałanie powyższym przestępstwom i karania ich z całkowitą surowością?
Dodano: 26.04.2019 13:18    Przez: ~...
Czy praca Policji polega tylko na akcjach, czy też powinna być codzienną uczciwą służbą ? Usuną komentarz czy zostawią ?
Dodano: 26.04.2019 15:35    Przez: ~Od akcji do akcji

KOMENTARZE

Ja mam samochód słynnej bawarskiej firmy BMW i żaden policjant mnie nie rusza.
Dodano: 26.04.2019 12:58    Przez: ~Młody i szybki
Oprócz zdarzeń drogowych dochodzi również do zdarzeń kryminalnych rozbojów, kradzieży, pobić, dewastacji. Kiedy akcje mające na celu przeciwdziałanie powyższym przestępstwom i karania ich z całkowitą surowością?
Dodano: 26.04.2019 13:18    Przez: ~...
Będą dawać pouczenie. Kierowca ministra za przekroczenie prędkości o 48 km został pouczony.
Dodano: 26.04.2019 14:38    Przez: ~Kierowca
Demokracja demokracją, ale ktoś tym musi w końcu rządzić xd
Dodano: 26.04.2019 18:03    Przez: ~i-vtec
Ja dzis bede lecioł 150 km na zabudowanym😂😂
Dodano: 26.04.2019 14:45    Przez: ~Kóbica
Dobże! Selekcja jakaś móś być przecie
Dodano: 26.04.2019 17:33    Przez: ~i-vtec
O tym czy zapinać pasy czy nie decyduję ja-kierowca.
Dodano: 26.04.2019 14:51    Przez: ~liberał
O tym czy pobiorą ci organy już nie mozesz zdecydować 😂
Dodano: 26.04.2019 16:33    Przez: ~L.
O organach też decyduję ja, bo nie wyraziłem zgody notarialnie już dawno temu
Dodano: 26.04.2019 18:45    Przez: ~prawie liberał
Wiele wypadków powstaje też dlatego,że kierowcy zamiast obserwować drogę wypatrują czającego się patrolu policji.
Dodano: 26.04.2019 14:54    Przez: ~liberał
Czy praca Policji polega tylko na akcjach, czy też powinna być codzienną uczciwą służbą ? Usuną komentarz czy zostawią ?
Dodano: 26.04.2019 15:35    Przez: ~Od akcji do akcji
Hahaha ciekawe ciekawe. Rudzica, ul. Piaskowa, ograniczenie do 30km/h a osobówki, ciężarówki, grubo ponad to. Druczków mandatowych by im brakło w godzinę. Gdzie te patrole ja się pytam ;p