Dzisiaj jest czwartek 20 czerwca 2019, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20056) SPORT FORUM FIRMY (5338) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
22 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski wraca do Konina! Medyk wygrywa po ra ... (20)Konin. Na warsztatach pracowali nad nową strategią ... (12)

Policyjna akcja. Będą kontrolować prędkość w całej Wielkopolsce

Dodano: 26.04.2019 12:26
Źródło: LM.pl

Kaskadowe pomiary prędkości. Policjanci w całej Wielkopolsce przez dwa dni będą prowadzić akcję prewencyjną.

Na wielkopolskich drogach ciągle dochodzi do wielu zdarzeń drogowych. W związku z tym policjanci rozpoczęli kolejną akcję kontrolno-prewencyjną. Mundurowi dzisiaj i w najbliższą niedzielę będą mierzyć prędkość w wyznaczonych miejscach. Policjanci oprócz prędkości zwracać będą też uwagę na korzystanie z pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci.

Funkcjonariusze zapowiadają, że będą egzekwować przepisy ruchu drogowego z pełną surowością.

  • Policyjna akcja. Będą kontrolować prędkość w całej Wielkopolsce

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Oprócz zdarzeń drogowych dochodzi również do zdarzeń kryminalnych rozbojów, kradzieży, pobić, dewastacji. Kiedy akcje mające na celu przeciwdziałanie powyższym przestępstwom i karania ich z całkowitą surowością?
Dodano: 26.04.2019 13:18    Przez: ~...
Czy praca Policji polega tylko na akcjach, czy też powinna być codzienną uczciwą służbą ? Usuną komentarz czy zostawią ?
Dodano: 26.04.2019 15:35    Przez: ~Od akcji do akcji

KOMENTARZE

Ja mam samochód słynnej bawarskiej firmy BMW i żaden policjant mnie nie rusza.
Dodano: 26.04.2019 12:58    Przez: ~Młody i szybki
Oprócz zdarzeń drogowych dochodzi również do zdarzeń kryminalnych rozbojów, kradzieży, pobić, dewastacji. Kiedy akcje mające na celu przeciwdziałanie powyższym przestępstwom i karania ich z całkowitą surowością?
Dodano: 26.04.2019 13:18    Przez: ~...
Będą dawać pouczenie. Kierowca ministra za przekroczenie prędkości o 48 km został pouczony.
Dodano: 26.04.2019 14:38    Przez: ~Kierowca
Demokracja demokracją, ale ktoś tym musi w końcu rządzić xd
Dodano: 26.04.2019 18:03    Przez: ~i-vtec
Ja dzis bede lecioł 150 km na zabudowanym😂😂
Dodano: 26.04.2019 14:45    Przez: ~Kóbica
Dobże! Selekcja jakaś móś być przecie
Dodano: 26.04.2019 17:33    Przez: ~i-vtec
O tym czy zapinać pasy czy nie decyduję ja-kierowca.
Dodano: 26.04.2019 14:51    Przez: ~liberał
O tym czy pobiorą ci organy już nie mozesz zdecydować 😂
Dodano: 26.04.2019 16:33    Przez: ~L.
O organach też decyduję ja, bo nie wyraziłem zgody notarialnie już dawno temu
Dodano: 26.04.2019 18:45    Przez: ~prawie liberał
Wiele wypadków powstaje też dlatego,że kierowcy zamiast obserwować drogę wypatrują czającego się patrolu policji.
Dodano: 26.04.2019 14:54    Przez: ~liberał
Czy praca Policji polega tylko na akcjach, czy też powinna być codzienną uczciwą służbą ? Usuną komentarz czy zostawią ?
Dodano: 26.04.2019 15:35    Przez: ~Od akcji do akcji
Hahaha ciekawe ciekawe. Rudzica, ul. Piaskowa, ograniczenie do 30km/h a osobówki, ciężarówki, grubo ponad to. Druczków mandatowych by im brakło w godzinę. Gdzie te patrole ja się pytam ;p