Dzisiaj jest środa 21 sierpnia 2019, imieniny: Joanny, Kazimiery, Wiktorii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19036) SPORT FORUM FIRMY (5348) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
16 / 15oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trzy piłkarki Medyka Konin powołane do reprezentac ... (0)Zaproszenie na obchody 80. rocznicy wybuchu II Woj ... (1)

Konin. Tramwaj wodny będzie kursował przez majowy weekend

Dodano: 28.04.2019 14:02
Źródło: LM.pl

Tramwaj wodny wraca na jezioro Pątnowskie. Z rejsów będzie można skorzystać już w tak zwany długi, majowy weekend.

To kolejny sezon, kiedy statek „Pociejewo 1” będzie stacjonował w Przystani Gosławice. Podobnie jak wcześniej, w pierwszy rejs wyruszy 1 maja. Wtedy to otwarte zostaną bramy ośrodka dla spacerowiczów, żeglarzy, plażowiczów i wszystkich, którzy będą chcieli spędzić wolne dni nad wodą.

Zgodnie planem z przedstawionym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie, tramwaj wodny będzie kursował od 1 do 5 maja, o każdej pełnej godzinie od godz. 10.00 do 18.00.

  • Konin. Tramwaj wodny będzie kursował przez majowy weekend

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Przecież miał pływać po Warcie ! Więcej absurdów ! Ot, niespełnione wizje byłego prezydenta...
Dodano: 28.04.2019 14:18    Przez: ~Dżozef obrażalski
To ty nie gadaj glupot "rzetkiewu" i spytaj projektanta czym sie sugerowal projektujac miejsce do wodowania pod prad rzeki,absurd na skale światową nadaje sie do absurdow rzecznych(na wzor programy absurdy drogowe)
Dodano: 28.04.2019 20:16    Przez: ~Wiecej wszystkieho
Przeklęte oszuści !!! Miał cumować przy bulwarach i pływać po Warcie !!!
Dodano: 28.04.2019 15:17    Przez: ~Wodniak z nad Warty
Spaceruje sobie teraz nad bulwarami. A tu nagle od strony Krykowki wyłania się okręt. Patrze a na lewej burcie Piotruś Pan w otoczeniu kandydatów z KE i zwolenników LGPD. NA MASZCIE BANDERA NIE BIAŁO CZERWONA ALE W RÓŻOWYCH KOLORACH
Dodano: 28.04.2019 15:52    Przez: ~Assss
Silnik napędzany wodorem , bardzo popularnym w nowoczesnym mieście Konin .
Dodano: 29.04.2019 06:51    Przez: ~Aras

KOMENTARZE

Przecież miał pływać po Warcie ! Więcej absurdów ! Ot, niespełnione wizje byłego prezydenta...
Dodano: 28.04.2019 14:18    Przez: ~Dżozef obrażalski
Lekko nierozgarnięty jesteś Dzozef. Wata to zbyt płytka dla kajaków jest. A o pogłębienie apeluj do jednostek wojewódzkich i rządowych.
Dodano: 28.04.2019 15:36    Przez: ~rzetgiewu
To ty nie gadaj glupot "rzetkiewu" i spytaj projektanta czym sie sugerowal projektujac miejsce do wodowania pod prad rzeki,absurd na skale światową nadaje sie do absurdow rzecznych(na wzor programy absurdy drogowe)
Dodano: 28.04.2019 20:16    Przez: ~Wiecej wszystkieho
Brak informacji o finansowaniu tego projektu i przepływu pieniędzy. Spraw dla radnych.
Dodano: 29.04.2019 08:56    Przez: ~PKS Dariusz
Podobno miał być na bulwarach ?? No to widzę pieniążki poszły na jeziora tramwaj też a na bulwarach pustka :p
Dodano: 28.04.2019 14:25    Przez: ~Jkm
Jezioro Pątnowskie jest akwenem zamkniętym. Już nie ma opcji by dostać się nad nie poza sezonem. Byłem w niedzielę na gosławickim ośrodku. Zamknięty na trzy spusty. Gdzie mogę pojechać? Do Ślesina. Tak Miastko koninek dba o turystykę.
Dodano: 29.04.2019 15:48    Przez: ~Skkgv
ciekawe od czego to ma silnik
Dodano: 28.04.2019 14:26    Przez: ~mig
Widac Że kolega o nicku Sym.Pis ma bardzo wysoki poziom wykształcenia ... Bo wie skąd jest ten silnik łącze się z tobą w żalu ofiarom edukacji sygureuje złożyć pozew zbiorowy pozdrawiam ...
Dodano: 28.04.2019 14:51    Przez: ~XD
Pewnie elektryk lub hybryda taka moda?
Dodano: 28.04.2019 20:09    Przez: ~Jg
Silnik napędzany wodorem , bardzo popularnym w nowoczesnym mieście Konin .
Dodano: 29.04.2019 06:51    Przez: ~Aras
wyjęte z autosana h9
Dodano: 29.04.2019 07:23    Przez: ~pks
Barka przygotowana kursuje miedzy Bulwarami aaa Amfiteatrem cena Transportu do uzgodnienia
Dodano: 28.04.2019 14:52    Przez: ~promowy
Aaa Piotruś Pan będzie teraz kapitanem żeglugi śródlądowej. A ciekawe czy ma patent oficerski. Zresztą to se wydrukuje na ksero w Arct Clubie na tańcach
Dodano: 28.04.2019 15:33    Przez: ~Assss
Przeklęte oszuści !!! Miał cumować przy bulwarach i pływać po Warcie !!!
Dodano: 28.04.2019 15:17    Przez: ~Wodniak z nad Warty
Wodniak puknij się w czoło kołem ratunkowym. Po Warcie przy tej suszy to pochodzić sobie można.
Dodano: 28.04.2019 15:37    Przez: ~pukpuk
Wam zawsze coś nie pasuje. Jak nie za mało wody to za dużo i tak w koło. A nawet gdy jest "normalna " woda to też nie pływacie.
Dodano: 28.04.2019 15:53    Przez: ~Łajba
Do pływania wystarcza metr wody (w Warcie nie ma 1 m ?). To tylko tankowce i masowce potrzebują kilka metrów.
Dodano: 28.04.2019 16:08    Przez: ~Okręt
pewnie zaraz zamkną mosty i testuja traywaj ile wytrzyma już zakładam ze to POrażka
Dodano: 28.04.2019 15:32    Przez: ~cuma
Most UE wytrzymał 10 lat i POległ.
Dodano: 28.04.2019 16:03    Przez: ~Trasa bursztynowa
jak niezatapalny Tytanic i jozeph
Dodano: 28.04.2019 16:07    Przez: ~za burtę
Ta łajba za Prezydentury towarzysza Nowickiego nazywała się "Pociejewo", teraz kiedy Prezydentem został Pan Korytkowski proPOnuję zmienić nazwę tej łódki, tylko na jaką ?
Dodano: 28.04.2019 15:36    Przez: ~Może PO-KO ?
proponuję hm może ZIELONO w obłokach? lub Zielona bajera ?
Dodano: 28.04.2019 15:43    Przez: ~baśń
PAMIĘTAJCIE RADNI O POdwyżek za śmieci...........
Dodano: 28.04.2019 15:51    Przez: ~ela
Żadnych POdwyżek w Koninie !
Dodano: 28.04.2019 16:21    Przez: ~Do Rady Miasta
Dokładnie, zero podwyżek zarówno dla radnych jak i od radnych dla mieszkańców !!!
Dodano: 28.04.2019 17:03    Przez: ~babcia
Po ile sprzedają humus wytwarzany z bioodpadów ?
Dodano: 29.04.2019 06:54    Przez: ~Aras
Spaceruje sobie teraz nad bulwarami. A tu nagle od strony Krykowki wyłania się okręt. Patrze a na lewej burcie Piotruś Pan w otoczeniu kandydatów z KE i zwolenników LGPD. NA MASZCIE BANDERA NIE BIAŁO CZERWONA ALE W RÓŻOWYCH KOLORACH
Dodano: 28.04.2019 15:52    Przez: ~Assss
aaa ja idąc po bulwarach zauważyłem i zaprzeczam.......... że to nie okręt aaa Tytanic który tonie aaa PIETREKY tańczy ooo co tu chodzi?
Dodano: 28.04.2019 15:57    Przez: ~muł
on to czuje ma dryg tylko LANS
Dodano: 28.04.2019 16:04    Przez: ~eh
ide patrzę a tu amfibia wypływa to nie tytanic
Dodano: 28.04.2019 16:06    Przez: ~wiem
Istny kabaret, proszę nie żartować z Pana Prezydenta, a to że należy sercem i duszą do PO, to trzeba mu współczuć, każdy w swoim życiu błądzi.
Dodano: 28.04.2019 16:12    Przez: ~Tylko nie PO
nie usprawiedliwiamy dorosłego faceta Poprostu trzeba mieć jaj.......y