Dzisiaj jest niedziela 19 stycznia 2020, imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19853) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Z Gołuchowem też na remis. Bramka testowanego zawo ... (0)To się po prostu opłaca! Porozumienie w sprawie zi ... (4)

Matura 2019 wystartowała! W Koninie egzaminy zdaje 1 295 osób

Dodano: 6.05.2019 11:16

Matura 2019 wystartowała! W Koninie egzaminy zdaje 1 295 osób. Najwięcej maturzystów, 254 osoby, ma II Liceum Ogólnokształcące. Najmniejsza grupa, licząca 29 osób, jest w Zespole Szkół Technicznych.

Egzaminy maturalne odbywają się w sumie w ośmiu konińskich placówkach: I LO im. T. Kościuszki, II LO im. K.K. Baczyńskiego, III LO im. C.K. Norwida, Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika (IV LO oraz technikum), Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych (V LO oraz technikum), Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego (VI LO oraz technikum), Zespole Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego (technikum) oraz Zespole Szkół Technicznych (technikum).

- Drodzy maturzyści...zróbcie to! Zdajcie wszyscy tę maturę. Każdy, co do jednego. Powodzenia!!! – napisał na swoim profilu na FB Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina odpowiedzialny m.in. za oświatę, maturzysta z 1994 roku.

Fot. III LO w Koninie 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:matura 2019,   matura Konin,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Powodzenia !!!! Błogosławieństwa Bożego dla Was i dla Wszystkich Ludzi !!,
Dodano: 6.05.2019 11:48    Przez: ~Bshdh
No i super!
Dodano: 6.05.2019 11:30    Przez: ~An
mały znasz takie powiedzenie "Jak trwoga to do Boga"? Wielu takich krzykaczy jak Ty szybko uwierzyli w Boga w sytuacji kryzysowej jak przyjaciele odeszli... Zycie Cie zweryfikuje . zobaczysz...
Dodano: 6.05.2019 13:39    Przez: ~Bóg Honor Ojczyzna

KOMENTARZE

No i super!
Dodano: 06.05.2019 11:30    Przez: ~An
wujnia z patatajnia. Na wuj my strajkowali? nie dopuszczac bachorów do egzaminów braci nauczycielska.
Dodano: 06.05.2019 13:38    Przez: ~nauczyciel włefu
Co tam jeszcze tylko półtora miesiaca i dwa i pół miesiąca płatnego wolnego a haha a potem wrzesień i Strajk
Dodano: 06.05.2019 15:13    Przez: ~Nauczyciel
Ale juz za strajk to ani grosza nie dostaniecie
Dodano: 06.05.2019 15:14    Przez: ~Pn
Powodzenia !!!! Błogosławieństwa Bożego dla Was i dla Wszystkich Ludzi !!,
Dodano: 06.05.2019 11:48    Przez: ~Bshdh
Do zdania egzaminu potrzebna jest wiedza, a nie modlitwa.
Dodano: 06.05.2019 12:05    Przez: ~mały
mały znasz takie powiedzenie "Jak trwoga to do Boga"? Wielu takich krzykaczy jak Ty szybko uwierzyli w Boga w sytuacji kryzysowej jak przyjaciele odeszli... Zycie Cie zweryfikuje . zobaczysz...
Dodano: 06.05.2019 13:39    Przez: ~Bóg Honor Ojczyzna
Szkoła jest bardzo potrzebna zeby pracować sobie np 18 godz tygodniowo i zarabiać 3300zl na rękę
Dodano: 06.05.2019 15:31    Przez: ~Miś
Po co komu to wogole potrzebne w dzisiejszych czasach liczą się chęci do pracy chcesz pracować to będziesz pracować nawet bez szkoly
Dodano: 06.05.2019 14:58    Przez: ~mig
Niedawno grozili dzieciakom że nie będzie matury a teraz życzenia zdania matury to jest dopiero obłuda POlityczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodano: 06.05.2019 17:30    Przez: ~DZIECIAK
obys nie zdał pp
Dodano: 06.05.2019 20:13    Przez: ~zyczenie
W Koninie jest jeszcze X LO ! I też piszą maturę. A dziennikarz ?! winien być rzetelny . A tu znowu luki w info i autor anonim
Dodano: 07.05.2019 00:39    Przez: ~lik
Rzetelny artykuł jak cały portal LM jedna wielka luka, już długo nie pociągnie POwska propaganda
Dodano: 07.05.2019 08:52    Przez: ~Ig
Matura to bzdura -hasło dnia. szanowna redakcjo czy należy kasować inną wypowiedź niż są wasze oczekiwania (Nie ładnie z tą cenzurą) tyle wytłumaczenia się -sprostowania. Po co jest dodatkowo stresować uczniów i młodzież jakimiś śmiesznymi egzaminami. podam kilka ciekawostek jak to jest z tym systemem edukacji. Okazuje się ze jest duży procent około20% że maturzysta nie potrafi czytelnie pisać (sam nie może się doczytać co napisał),nie potrafi czytać ,nie wspomnę ze zrozumieniem (sylabizuje-brak oczytania )z matematyki liczy tylko na to ze otrzyma ściągę każdy kto pisał maturę wie jak jest (opłacane osoby do rozwiazywania zadań- przemyt ściąg w kanapkach, nauczyciel który jest w komisji i pomaga uczniom ,potwierdzając znacząco czy jest dobre lub złe rozumowanie w rozwiazywaniu zadań itd.)Wszystko to jest nie potrzebne nie można ograniczać możliwości dalszego uczenia się . cdn...
Dodano: 07.05.2019 09:06    Przez: ~xxx
Wypowiadasz się na temat matur, ale sam masz problem ortografią, interpunkcją i składnią.
Dodano: 08.05.2019 18:32    Przez: ~r
cd1. … na studiach to właśnie tam już po pierwszym semestrze okaże się kto będzie dobrym studentem (matura to tylko ograniczenie do dostępu do nauki) dla mnie nie ważne kto jakie skończył studia ,ważne co sobą reprezentuje, co konkretnie potrafi. resztę zweryfikuje życie. Znam takie teorii które głosili Lewaki że szkolnictwo zawodowe i techniczne to tylko produkcja bezrobotnych -do czego to doprowadziło to dziś widać, brak rąk do pracy. Trzeba to wszystko jakoś zrównoważyć im więcej intelektualistów tym mniej pracy - niestety. Nie mówmy o elitach to jest zły kierunek nie wbijajmy w młodzież i dzieci w ślepą ambicję ,zmieniajmy sposób uczenia -edukacji stopniowo nie radykalnie ,do potrzeb chwili i rynku. Dziś matura to strata czasu ,pieniędzy i nie potrzebny stres dla młodzieży.(to trochę inna klasówka) Okazuje się potem ze 80% ludzi którzy ukończyli studia w określonym kierunku pracują zupełnie w innym lub robią zupełnie co inneg ...