Dzisiaj jest piątek 15 listopada 2019, imieniny: Alberta, Leopolda, Odalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19111) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
8 / 8oC
Jutropogoda
13 / 6oC
Pojutrzepogoda
10 / 9oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Jak uniknąć drastycznych podwyże ... (3)Konin. Sztuka nas szuka. Tym razem prace Tomasza O ... (3)

Krzymów. Można poznać gminę poprzez rozwiązanie questu

Dodano: 10.05.2019 14:19

W gminie Krzymów zostanie zorganizowany nietypowy rajd rowerowy pod hasłem „Dwa koła, dwie wieże i mnóstwo aktywnej przyjemności”.

- Cieszymy się, że już można poznawać gminę Krzymów poprzez rozwiązanie questu – zachęca Jacek Popielarz z Urzędu Gminy w Krzymowie. - Zapraszam wszystkich rowerzystów na pierwsze inauguracyjne spotkanie z Questem 18 maja, w sobotę. Szczegóły już wkrótce będą na plakacie. Zabierzcie ze sobą wszystkich .

Gmina Krzymów jest członkiem Stowarzyszenia Wielkopolska Wschodnia i stamtąd wyszedł projekt na turystykę rowerową. Na terenie gmin uczestniczących w projekcie, powstały wiaty rowerowe, mapy, stojaki na rowery i kosze na śmieci. Kolejnym etapem są rajdy rowerowe, które umożliwią poznawanie terenu.

W sobotę, 18 maja, od godz. 10.00, rowerzystom przekazane zostaną informacje dotyczące trasy i zdań które pojawią się podczas przejazdu. - Będzie można poznać gminę od innej strony – mówi Jacek Popielarz z Urzędu Gminy w Krzymowie.

  • Krzymów. Można poznać gminę poprzez rozwiązanie questu
  • Krzymów. Można poznać gminę poprzez rozwiązanie questu

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Krzymów,   Quest,   rowery,   dwie wieże,   Jacek Popielarz,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.