LM.plSportTurniej finałowy o II ligę. Minimalna porażka Orła Osiecza

Turniej finałowy o II ligę. Minimalna porażka Orła Osiecza

Siatkarze Orła ReklamowyGadżet Osiecza rozpoczęli rywalizację w turnieju finałowym o II ligę. Pierwsza spotkanie zakończyło się ich minimalną porażką.

W pierwszym starciu siatkarze z gminy Rzgów mierzyli się z Siatkarzem Bierutów. Spotkanie zaczęło się dla Orła ReklamowyGadżet bardzo dobrze, zespół Sławomira Woźniaka dwukrotnie wychodził na kilkupunktowe prowadzenie. Siatkarz Bierutów doprowadził jednak do wyrównania 15:15. Po wyrównanej końcówce nieco lepsi okazali się zawodnicy z Osieczy, wygrywając 25:23.

W dwóch kolejnych częściach lepszy był już Siatkarz Bierutów. Rywale Orła wygrali najpierw 25:17, a następnie 25:21. Zespół z Bierutowa wyszedł na prowadzenie 2:1. Siatkarz był bliski zakończenia spotkania w czwartym secie. Po zaciętej walce Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza zdołał jednak zwyciężyć 29:27 i doprowadził do wyrównania.

Piąty set był równie wyrównany. Minimalnie lepszy okazał się jednak Siatkarz Bierutów, wygrywając 15:13, a w całym meczu triumfując 3:2.

W sobotę drugie spotkanie Orła ReklamowyGadżet Osiecza w ramach turnieju finałowego. Tym razem drużyna Sławomira Woźniaka zmierzy się z Wisłokiem Strzyżów.

Siatkarz Bierutów - Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza 3:2 (23:25, 25:17, 25:21, 27:29, 15:13)