Dzisiaj jest wtorek 10 grudnia 2019, imieniny: Danieli, Julii, Eulalii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20721) SPORT FORUM FIRMY (5429) PRACA (35) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / -1oC
Jutropogoda
1 / -1oC
Pojutrzepogoda
0 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację zabytkowego parku p ... (1)Zawodniak w kadrze Polski. Szóste miejsce w Puchar ... (0)

Muzyka i poezja - NOC MUZEÓW w „Wieży Ciśnień”

Materiał promocyjny

Dodano: 10.05.2019 23:14

Podobnie jak w latach ubiegłych Galeria CKiS Wieża Ciśnień włącza się w znaną i lubianą akcję Noc Muzeów. Sobotni wieczór wypełni muzyka Michała Jacaszka (17:00) oraz Tria Brzoska/Marciniak/Markiewicz (21:00).

Pierwszą część muzycznego spotkania wypełni MICHAŁ JACASZEK - kompozytor i producent muzyki elektroakustycznej łączącej dźwięki preparowane elektronicznie z żywym instrumentarium. Jest autorem muzyki do filmu, teatru i słuchowisk. Współpracuje z artystami wizualnymi i video, choreografami, fotografami oraz reżyserami filmowymi i teatralnymi. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Muzyki Elektroakustycznej, laureatem prestiżowych nagród. Jego dyskografia to: „Lo-Fi Stories” (Gusstaff), „Sequel (Gusstaff), „Treny” (Miasmah), „Glimmer” (Ghostly Int), „Pentral” (Gusstaff), „Pieśni” (NCK), „Catalogue des Arbres” (Touch), „Kwiaty” (Ghostly Int).

W drugiej części sobotniego wieczoru pojawi się TRIO Wojciech BRZOSKA/Łukasz MARCINIAK/Marcin MARKIEWICZ, czyli muzyczny eksperyment łączący poezję z gitarą elektryczną i trąbką w otwartych kompozycjach i improwizacjach. To poszukiwanie miejsca na współbrzmienie słów i dźwięków w najbardziej optymalnej dla nich formule. Zespół wydał dwie płyty zatytułowane „Brodzenie” i „Wpław” w wydawnictwie Fundacja Kaisera Söze. Okładkę płyty „Wpław” projektowała Pola Dwurnik.

  • Muzyka i poezja - NOC MUZEÓW w „Wieży Ciśnień”
  • Muzyka i poezja - NOC MUZEÓW w „Wieży Ciśnień”

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:noc muzeów,   ckis konin,   wieża ciśnień,   koncert,   poezja

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.