Dzisiaj jest niedziela 15 grudnia 2019, imieniny: Niny, Celiny, Krystiany WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20465) SPORT FORUM FIRMY (5435) PRACA (36) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
5 / 6oC
Pojutrzepogoda
7 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wojtuś wymaga pomocy specjalistów. Ruszyła zbiórka ...Fantastyczne derby w II lidze. Wilki odrobiły dwa ... (0)

Golina. Pisarka spotkała się z młodzieżą i dorosłymi czytelnikami

Dodano: 12.05.2019 10:54
Źródło: LM.pl

Warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz spotkanie z dorosłymi czytelnikami. Monika Sawicka – Kacprzak była gościem w ramach Tygodnia Bibliotek w Golinie.

Autorka między innymi takich książek jak: „Kruchość porcelany”, „Siedem kolorów tęczy”, „O Kajtku szczęściarzu”, czy „M do kwadratu”, przyjechała w miniony piątek do Goliny. Najpierw poprowadziła warsztaty dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego. Jak informuje Karolina Kasprzak z Biblioteki Publicznej w Golinie, spotkania z dziećmi miały walor edukacyjny, a ich uczestnicy poznawali tajniki pracy pisarza, rozwijali wyobraźnię, kreatywność oraz umiejętność pracy w grupie.

Po południu Monika Sawicka - Kacprzak w siedzibie golińskiej biblioteki przekonywała dorosłych czytelników, że „Miłość niejedno ma imię” i zachęcała do okazywania uczuć. Pisarka odpowiadała też na pytania publiczności. Natomiast po spotkaniu, czytelnicy mogli nabyć książki Moniki Sawickiej - Kacprzak i zdobyć jej autograf.

fot. Biblioteka Publiczna w Golinie

  • Golina. Pisarka spotkała się z młodzieżą i dorosłymi czytelnikami
  • Golina. Pisarka spotkała się z młodzieżą i dorosłymi czytelnikami

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Kompletna klapa ! Co Wy za ludzi tu ściągacie ?
Dodano: 15.05.2019 02:41    Przez: ~Carmen

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.