Dzisiaj jest piątek 24 maja 2019, imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19449) SPORT FORUM FIRMY (5334) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 12oC
Jutropogoda
18 / 10oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Historia konińskiego undergroundu odżyje w pałacu ... (4)Piłkarska kolejka: Górnik ze spadkowiczem, Sokół z ... (2)

Konin. Zatrzymany wylegitymował się podrobionym prawem jazdy

Dodano: 14.05.2019 14:46
Źródło: LM.pl

Fałszywym prawem jazdy posługiwał się 37-latek, którego zatrzymali konińscy policjanci.

Około godz. 2.00 na ul. Paderewskiego w Koninie, mundurowi zauważyli samochód marki Peugeot, który jechał bez włączonych świateł mijania. Policjanci postanowili wylegitymować kierowcę. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik KMP w Koninie, przy dokładnym przyjrzeniu się dokumentom uprawniającym do kierowania pojazdów, funkcjonariusze zauważyli różnice z oryginalnym prawem jazdy. Kierowca przyznał, że kupił go kilka lat temu w internecie, bo potrzebował dokumentu, żeby wypożyczyć samochód na terenie Niemiec. Prawdziwych uprawnień 37-latek nie posiadał.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut posługiwania się fałszywym dokumentem. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie mam prawa jazdy i co mi zrobicie ? Grozi za to kara do 5-ciu lat więzienia, ale jak znamy wyroki polskich sędziów otrzyma wyrok w "zawiasach". I tak sobie łamiący w Polsce prawo "pogrywają" z wymiarem sprawiedliwości ?
Dodano: 14.05.2019 15:13    Przez: ~Uwaga ! Pirat !

KOMENTARZE

Ano niektórzy myślą że testy są wiele trudne a taka jest prawda, że trzeba przysiąść i czytać ze zrozumieniem i dlatego ludzie wolą jeździć bez uprawnien bo tutaj nie jest tak, że diabeł straszny tylko zwykłe LENISTWO! Moje testy zdane za pierwszym razem 74/74, no ale trzebabyło przysiąść a nie każdemu się chce, a też i nie było czasu, i zmęczenie po pracy - chcieć to móc.
Dodano: 14.05.2019 15:05    Przez: ~EKA
No oczywiście nie ma to jak się doczepić o jedno słowo,brawo. Czy to całe wasze osiągnięcie na ten rok? tylko na tyle was stać? to gratulacje a jeszcze większe współczucie. A teraz napiszę coś, czego widocznie nie wiecie - otóż jesteśmy ludźmi, człowiek ma zwyczaj popełniać błędy, źle albo niestosownie się wyrazić. Ale typowy plebs wytyka innym błędy, bo w taki sposób polepsza swoją niską samoocenę. Serio jeśli obaj widzicie w tym wpisie tylko błędne wyrażenie i się z tego wyśmiewacie to ja wam poprostu współczuję
Dodano: 14.05.2019 16:17    Przez: ~EKA
"Człowiek ma zwyczaj popełniać błędy", dobre !
Dodano: 14.05.2019 16:33    Przez: ~Zwyczaj
EKA każda łapka w dół to plebs, którego ruszyła prawda. Brawo dla ciebie.
Dodano: 15.05.2019 11:23    Przez: ~kierowca
dostanie karę za posługiwanie się fałszywym dokumentem, tak to zapłacił by tylko 500zł ......
Dodano: 15.05.2019 13:23    Przez: ~ffff
Czemu tak malo
Dodano: 14.05.2019 15:09    Przez: ~Nauczyciel
Nauczyciel, 1.000 zł ci nie wystarczy, jeszcze masz mało ?
Dodano: 14.05.2019 16:31    Przez: ~ZNP
Nie mam prawa jazdy i co mi zrobicie ? Grozi za to kara do 5-ciu lat więzienia, ale jak znamy wyroki polskich sędziów otrzyma wyrok w "zawiasach". I tak sobie łamiący w Polsce prawo "pogrywają" z wymiarem sprawiedliwości ?
Dodano: 14.05.2019 15:13    Przez: ~Uwaga ! Pirat !
No a pewnie umiał jeździć 2 razy lepiej od niejednego co ma prawo jazdy.To co się czasami wyprawia na drogach to jest tragedia
Dodano: 14.05.2019 18:48    Przez: ~Ojtsk
piec lat jezdzil na lewych kwitach i to lepiej jak niektorzy po wielu egzaminach, jezeli bezwypadkowo to zasluguje nie na kare a na to , zeby mu zalegalizowac prawko, tylko co na to te pasibrzuchy co zeruja na egzaminach i wszelkiego rodzaju kursach, a pozniej wychodzi ze ci szkoleni lepiej jezdza niz ci pseudo istruktorzy, bo przykladowo malpe tez idzie nauczyc paru rzeczy i wydaje sie jej po czasie ze jest profesorem..
Dodano: 14.05.2019 17:41    Przez: ~szofer
Zdać prawko naprawdę nie jest trudno. Poczytać troche przepisów trochę testów porozwiązywać i jest.
Dodano: 14.05.2019 18:07    Przez: ~Miś
A co to ku kogoś obchodzi zajmijcie się ważniejszym sprawami a nie duperele tu wypisuj no tak pozi9LM.
Dodano: 15.05.2019 09:27    Przez: ~4s5
Policji polecam gościa, który jeździ po Koninie starym, pordzewiałym Oplem Vectrą B z krótkimi blachami (tablicami rejestracyjnymi) z przodu i z tyłu jak dla hamerykańskiej fury i p***rzi głośniej niż Corveta, bo ma odcięty wydech. Wczoraj patrol policji minął go na Chopina i nawet nie zareagował. Oślepli?
Dodano: 15.05.2019 10:59    Przez: ~mieszkaniec
W Koninie Policji jakby w ogóle nie było ?
Dodano: 15.05.2019 11:22    Przez: ~ORMO-wiec
BRAK MODLITWY ,BRAK : WIARY ,KŁAMSTWO , PIEKŁO . ...