Dzisiaj jest poniedziałek 19 sierpnia 2019, imieniny: Bolesława, Juliana, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18880) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (66) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 16oC
Jutropogoda
23 / 19oC
Pojutrzepogoda
17 / 14oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)Od patyka do koszyka, czyli warsztaty wikliniarski ... (0)

Konin. Zatrzymany wylegitymował się podrobionym prawem jazdy

Dodano: 14.05.2019 14:46
Źródło: LM.pl

Fałszywym prawem jazdy posługiwał się 37-latek, którego zatrzymali konińscy policjanci.

Około godz. 2.00 na ul. Paderewskiego w Koninie, mundurowi zauważyli samochód marki Peugeot, który jechał bez włączonych świateł mijania. Policjanci postanowili wylegitymować kierowcę. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik KMP w Koninie, przy dokładnym przyjrzeniu się dokumentom uprawniającym do kierowania pojazdów, funkcjonariusze zauważyli różnice z oryginalnym prawem jazdy. Kierowca przyznał, że kupił go kilka lat temu w internecie, bo potrzebował dokumentu, żeby wypożyczyć samochód na terenie Niemiec. Prawdziwych uprawnień 37-latek nie posiadał.

Mężczyzna wkrótce usłyszy zarzut posługiwania się fałszywym dokumentem. Grozi za to do 5 lat więzienia.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Nie mam prawa jazdy i co mi zrobicie ? Grozi za to kara do 5-ciu lat więzienia, ale jak znamy wyroki polskich sędziów otrzyma wyrok w "zawiasach". I tak sobie łamiący w Polsce prawo "pogrywają" z wymiarem sprawiedliwości ?
Dodano: 14.05.2019 15:13    Przez: ~Uwaga ! Pirat !

KOMENTARZE

Ano niektórzy myślą że testy są wiele trudne a taka jest prawda, że trzeba przysiąść i czytać ze zrozumieniem i dlatego ludzie wolą jeździć bez uprawnien bo tutaj nie jest tak, że diabeł straszny tylko zwykłe LENISTWO! Moje testy zdane za pierwszym razem 74/74, no ale trzebabyło przysiąść a nie każdemu się chce, a też i nie było czasu, i zmęczenie po pracy - chcieć to móc.
Dodano: 14.05.2019 15:05    Przez: ~EKA
No oczywiście nie ma to jak się doczepić o jedno słowo,brawo. Czy to całe wasze osiągnięcie na ten rok? tylko na tyle was stać? to gratulacje a jeszcze większe współczucie. A teraz napiszę coś, czego widocznie nie wiecie - otóż jesteśmy ludźmi, człowiek ma zwyczaj popełniać błędy, źle albo niestosownie się wyrazić. Ale typowy plebs wytyka innym błędy, bo w taki sposób polepsza swoją niską samoocenę. Serio jeśli obaj widzicie w tym wpisie tylko błędne wyrażenie i się z tego wyśmiewacie to ja wam poprostu współczuję
Dodano: 14.05.2019 16:17    Przez: ~EKA
"Człowiek ma zwyczaj popełniać błędy", dobre !
Dodano: 14.05.2019 16:33    Przez: ~Zwyczaj
EKA każda łapka w dół to plebs, którego ruszyła prawda. Brawo dla ciebie.
Dodano: 15.05.2019 11:23    Przez: ~kierowca
dostanie karę za posługiwanie się fałszywym dokumentem, tak to zapłacił by tylko 500zł ......
Dodano: 15.05.2019 13:23    Przez: ~ffff
Czemu tak malo
Dodano: 14.05.2019 15:09    Przez: ~Nauczyciel
Nauczyciel, 1.000 zł ci nie wystarczy, jeszcze masz mało ?
Dodano: 14.05.2019 16:31    Przez: ~ZNP
Nie mam prawa jazdy i co mi zrobicie ? Grozi za to kara do 5-ciu lat więzienia, ale jak znamy wyroki polskich sędziów otrzyma wyrok w "zawiasach". I tak sobie łamiący w Polsce prawo "pogrywają" z wymiarem sprawiedliwości ?
Dodano: 14.05.2019 15:13    Przez: ~Uwaga ! Pirat !
No a pewnie umiał jeździć 2 razy lepiej od niejednego co ma prawo jazdy.To co się czasami wyprawia na drogach to jest tragedia
Dodano: 14.05.2019 18:48    Przez: ~Ojtsk
piec lat jezdzil na lewych kwitach i to lepiej jak niektorzy po wielu egzaminach, jezeli bezwypadkowo to zasluguje nie na kare a na to , zeby mu zalegalizowac prawko, tylko co na to te pasibrzuchy co zeruja na egzaminach i wszelkiego rodzaju kursach, a pozniej wychodzi ze ci szkoleni lepiej jezdza niz ci pseudo istruktorzy, bo przykladowo malpe tez idzie nauczyc paru rzeczy i wydaje sie jej po czasie ze jest profesorem..
Dodano: 14.05.2019 17:41    Przez: ~szofer
Zdać prawko naprawdę nie jest trudno. Poczytać troche przepisów trochę testów porozwiązywać i jest.
Dodano: 14.05.2019 18:07    Przez: ~Miś
A co to ku kogoś obchodzi zajmijcie się ważniejszym sprawami a nie duperele tu wypisuj no tak pozi9LM.
Dodano: 15.05.2019 09:27    Przez: ~4s5
Policji polecam gościa, który jeździ po Koninie starym, pordzewiałym Oplem Vectrą B z krótkimi blachami (tablicami rejestracyjnymi) z przodu i z tyłu jak dla hamerykańskiej fury i p***rzi głośniej niż Corveta, bo ma odcięty wydech. Wczoraj patrol policji minął go na Chopina i nawet nie zareagował. Oślepli?
Dodano: 15.05.2019 10:59    Przez: ~mieszkaniec
W Koninie Policji jakby w ogóle nie było ?
Dodano: 15.05.2019 11:22    Przez: ~ORMO-wiec
BRAK MODLITWY ,BRAK : WIARY ,KŁAMSTWO , PIEKŁO . ...