Dzisiaj jest środa 22 maja 2019, imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19639) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (5)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (6)

Atrakcje dla dzieci i koncerty na pierwszych Dniach Kramska

Dodano: 15.05.2019 12:22
Źródło: LM.pl

Wystawa sprzętu wojskowego, atrakcje dla najmłodszych i koncerty. Tak będą wyglądały pierwsze Dni Kramska.

Dwudniowe świętowanie rozpocznie się 25 maja o godz. 16.00 w kramskim amfiteatrze. Najpierw zaplanowano paradę pojazdów militarnych, a później wystawę sprzętu wojskowego i występy młodych artystów z Gminnego Ośrodka Kultury. Nie zabraknie też koncertów zespołów: Master Brass i Recepta. Będzie też Kapela Podwórkowa z Kopyta, a gwiazdami wieczoru będą: Power Play i Andre. Dzień zakończy zabawa taneczna z DJ Hajdi.

Niedziela to natomiast Powiatowe Dni Rodziny i Gminny Dzień Dziecka. Od godz. 14.00 na scenie prezentować się będą soliści i zespoły z Gminnego Ośrodka Kultury w Kramsku, a także dzieci ze szkół i przedszkoli z terenu gminy. Zagra również Kramska Kapela Podwórkowa, a zwieńczeniem tego drugiego dnia będzie zabawa z DJ-em Sopranem.

Poza tym co na scenie, sporo będzie się działo wokół. Swoje stoisko będzie miał Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Koninie, Lokalna Organizacja Turystyczna „Marina” i Warsztaty Terapii Zajęciowej. Nie zabraknie też animatorów i zabawowego miasteczka dla najmłodszych.

  • Sprzęt wojskowy i koncerty na pierwszych Dniach Kramska
  • Sprzęt wojskowy i koncerty na pierwszych Dniach Kramska

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Dni Kramska piękna sprawa, tylko nie zapraszajcie polityków z PO i PSL, bo wam popsują wizerunek.
Dodano: 15.05.2019 12:48    Przez: ~Mieszkaniec
Tym bardziej z PiS,bo zamiast koncertów będzie stypa.
Dodano: 15.05.2019 13:06    Przez: ~Obiektywny
Stypa to była za rządów PO-PSL i już nigdy do niej nie wracajmy ku dobru Polski.
Dodano: 15.05.2019 16:45    Przez: ~Kramsk
I można zorganizować ?
Dodano: 15.05.2019 13:14    Przez: ~acze
PiS otumanił już Kramsk? Ciemny lud - zdaniem prezesa TVPiS Kurskiego - to kupi! Gratuluje intelektu...
Dodano: 15.05.2019 13:28    Przez: ~Ośliniony o. tadeusz
To zapewne stały oglądacz propagandy płynącej z TVN-u ?
Dodano: 15.05.2019 16:47    Przez: ~W tyle wizji
Dali im pińcet oraz kawałek emerytury jednorazowo i klaszczą Jarkowi. Z rok trzeba będzie to oddawać w postaci wyższych podatków i drożyzny w sklepach = tak rządzi I sekretarz J. Kaczka
Dodano: 15.05.2019 13:31    Przez: ~tow. Piotrowicz
Piotrowicz jak ci się nie podoba to von do Markeli tam trzeba szparagi zbierać będziesz miał zajęcie i przestaniesz tu smrodzić na własny kraj
Dodano: 15.05.2019 16:39    Przez: ~Uf
Tych z totalnej opozycji na szparagi, plantatorzy niemieccy czekają. Za D. Tuska z parobkami z Polski nie było problemu, a teraz za rządu PiS-u Polacy już nie chcą pracować u Niemców, bo w naszym kraju sytuacja materialna Polaków znacznie się poprawiła. Tak rządzi PiS i jak tego rządu nie popierać ? Oby jeszcze ceny w sklepach nie rosły i paliwo było w rozsądnej cenie.
Dodano: 15.05.2019 16:54    Przez: ~Symp. PiS
Nie mam czasu na Dni Kramska - pojadę do Lichenia. mamy swojego bohatera na pomniku i obrazie!!! - jak Gdańsk Jankowskiego!
Dodano: 15.05.2019 13:35    Przez: ~Pedofile won z kosciola!
Odezwał się sympatyk Wiosny R. Biedronia ?
Dodano: 15.05.2019 16:56    Przez: ~A kim jest Biedroń ?
informacja dla Wiosna i Biedronia ma wejść ,obwiązywać nowy znak drogowy (zakaz pedałowania w miejscach publicznych)
Dodano: 16.05.2019 08:03    Przez: ~xxx
Dobra inicjatywa zobaczymy jak wyjdzie .Niech suweren się bawi-żadnych polityków bo popsują klimat .To nie jest impreza dla tych co się mają za wielkich intelektualistów .(OH -ę). Życzę wam dobre pogody.
Dodano: 16.05.2019 08:09    Przez: ~xxx
Po komentarzach zwolenników PiS wodać, że Kurski ma rację.
Dodano: 16.05.2019 08:26    Przez: ~Ola
do Oli ...nie, może coś w stylu jak spotkanie intelektualistów "W śniadaniu na Bulwarach" śmiech na sali.
Dodano: 16.05.2019 10:07    Przez: ~xxx
ciemny to jednak lud, otumaniony propaganda TVPiS, jak za komuny> Tow. I sekretarz Jarosław niech nam żyje. Ostatnio przystawali się do żonki TW Wolfgang... żeby odmienić wizerunek. Ciemniaki to kupują!!!
Dodano: 16.05.2019 11:46    Przez: ~Inteligent z Kramska