Dzisiaj jest środa 22 maja 2019, imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19639) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (61) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Puchar Polski: Finał nie dla Sokoła. KKS 1925 leps ... (5)Żychlin. Pałac Bronikowskich i pobliskie zabudowan ... (6)

Piąta konińska parada kundelków. Wspólny spacer po bulwarze

Dodano: 16.05.2019 10:21

Już 25 maja br. odbędzie się piąta Konińska Parada Kundelków. To jedyna taka impreza w mieście, która pokazuje jak bardzo zwierzęta są ważne w naszym życiu.

W sobotę, 25 maja o godz. 16.00 z parkingu przy ZS CKU wyruszy niezwykła, kolorowa parada. Właściciele psów, ale też pracownicy i wolontariusze konińskiego schroniska dla zwierząt ze swoimi podopiecznymi przemaszerują do amfiteatru na bulwarze nadwarciańskim. Tam na wszystkich będzie czekało mnóstwo atrakcji, między innymi nastąpi wybór najładniejszych czworonogów.

  • Piąta konińska parada kundelków. Wspólny spacer po bulwarze

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:parada kundelków,   psy,   bulwar,   kundelki 2019,   MDK,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

no będzie miał przechlapane wszystkie psy go opsikają :P
Dodano: 16.05.2019 17:25    Przez: ~malinka

KOMENTARZE

pogoda.............................
Dodano: 16.05.2019 10:41    Przez: ~pajac jeden
Pogoda pod psem ?
Dodano: 16.05.2019 18:11    Przez: ~Ciągle pada
ciekawa inicjatywa, ilu będzie kandydatów do Euro Parlamentu -kundelki są i będą bardziej wdzięczne za długi spacer, one polityki nie uprawiają . Niech Włodarze miasta pokażą że dbają też o psy w Koninie , niech ofiarują każdemu uczestnikowi nie odpłatnie specjalne opakowania na pisie odchody jest okazja i zadeklarują się konkretnie ile w tym roku zainstalują koszy na te odpady . No i w końcu może będzie bezpłatne oznaczanie psiaków. Nagrody niech ufundują wszyscy chętni politycy -zobaczymy ilu ich będzie. Obawiam się tylko żeby nie było ich za dużo , niech pokażą swoją klasę do zwierząt.
Dodano: 16.05.2019 10:49    Przez: ~xxx
A może parada mieszkańców Konina,to ciekawsze od kundli
Dodano: 16.05.2019 12:00    Przez: ~M
właśnie określiłeś jakim jesteś człowiekiem..................
Dodano: 16.05.2019 12:52    Przez: ~k
Przecież mieszkańcy Konina to mieszance ! Do roboty do kopalni
Dodano: 16.05.2019 14:40    Przez: ~M
Cenzor z LM-u POusuwał komentarze.
Dodano: 16.05.2019 13:32    Przez: ~Precz z cenzurą
Pajac jeden ma rację. Dodam tylko to aby spacerowicze wrócili tą samą trasą, zbierając psie odchody.
Dodano: 16.05.2019 15:00    Przez: ~Eko
Dlaczego psiarki po swoich kundlach nie sprzątają, w Koninie zasrane przez psy są trawniki i chodniki.
Dodano: 16.05.2019 15:39    Przez: ~Gdzie Straż Miejska ?
Jeszcze trochę a liczba psów w Koninie przewyższy liczbę mieszkańców, nastała jakaś głupia moda na psy.
Dodano: 16.05.2019 15:41    Przez: ~Pies w budzie
Psy, szczególnie te ostre, to domena wszelkiego rodzaju patolstwa do straszenia innych. Powinna być jakaś służba do kontroli tego.
Dodano: 16.05.2019 21:50    Przez: ~Lewacka szczujnia