Dzisiaj jest czwartek 18 lipca 2019, imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18686) SPORT FORUM FIRMY (5347) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 15oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Artystyczny dom. Rewitalizacja konińskiej starówki ... (0)Konin. Wjechał hulajnogą elektryczną na przejście. ... (3)

Ochroniarz z klubu aresztowany na 3 miesiące. Doszło do pobicia

Dodano: 17.05.2019 10:50

Ochroniarz jednego z konińskich klubów, 30-letni mieszkaniec Kłodawy, został aresztowany na 3 miesiące za pobicie 31-letniego obywatela Ukrainy.

Stało się to w nocy z soboty na niedzielę w centrum Konina. W niedzielę około 3.25 nad ranem w jednym z konińskich klubów doszło do pobicia mężczyzny. Zespół karetki pogotowia zastał 31-latka leżącego na chodniku. Był nieprzytomny i mocno pobity. Natychmiast trafił do szpitala, gdzie jego stan określono na bardzo poważny.

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia. Jego analiza pozwoliła na wytypowanie mężczyzny, który miał ciężko pobić obywatela Ukrainy. Sam sprawca natychmiast zaczął się ukrywać. Jednak w miniony wtorek, dwa dni po pobiciu, stawił się do konińskiej komendy, został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W środę, 15 maja, usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zgromadzony materiał dowodowy okazał się dla sądu wystarczający, aby zastosować wobec 30-latka tymczasowe aresztowanie. Grożą mu co najmniej 3 lata więzienia.

Fort. KMP w Koninie 

  • Ochroniarz z klubu aresztowany na 3 miesiące. Doszło do pobicia

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   pobicie w klubie,   ochroniarz zatrzymany,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Najczęściej firmy ochraniarskie poszukują do pracy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Widocznie chodzi też o niepełnosprawność umysłową.
Dodano: 17.05.2019 12:41    Przez: ~Babcia E
Dokładnie tak w Koninie nie ma klubów tylko meliny.
Dodano: 17.05.2019 15:06    Przez: ~Srs
Ochrona powinna pilnować bezpieczeństwa bawiących się na imprezie ludzi i nie wdawać się w jakiekolwiek przepychanki. Tu podstawą jest OPANOWANIE a nie udowadnianie swojej "racji". Nie ma znaczenia czy ktoś "zasłużył" czy nie i tego typu rozważania są w tym przypadku niezrozumiałe i bezcelowe.
Dodano: 17.05.2019 13:43    Przez: ~Imprezowicz
Ochroniarz nie jest od bicia ludzi tyłko od chronienia osób
Dodano: 17.05.2019 16:35    Przez: ~Marko
W q to 80% nie piwinno wejsc bo dowodu nie maja
Dodano: 17.05.2019 15:38    Przez: ~Aaaa

KOMENTARZE

Ja pamiętam jak kiedyś do mcc i artu wjechała Bydgoszcz to dopiero konińskie gangusy były posrane
Dodano: 19.05.2019 19:08    Przez: ~Długi J
Śmieszne jest to że pseudo placek stoi na bramce za 100 zł i żeby zaswirowac potrafi tylko komus jebnac z partyzanta za darmo to jedyne co może zrobić bo nic wiecej nie dowartosciuje go bo nic nie potrafi. jakby się umowili na ustawke z kims trzezwym to jeszcze by wychaczyl może raz i nie było by juz kozacko lepiej nokaut i tytul najwiekszego idioty wśród idiotow. Zaszczyt. Życzę największego wymiaru kary bo tacy ludzie sa niedorozwojem społeczeństwa . Może poczytasz jakies ksiazki na pryczy.
Dodano: 19.05.2019 23:13    Przez: ~Jur
Art składa się z samej patologii i ta podrabiana ochrona ! Nie raz widziałam jak za lumpy u wyrzucali nie wprowadzali stamtąd innych! Na Zmywak pędzlu a nie na ochronę ! Śmieciu!
Dodano: 20.05.2019 20:55    Przez: ~Lalka
Dobrze ci! Nie raz widziałam tCo tam robią z ludźmi! Taki pędzel na ochrone? Wszystkie te kliby to meliny a art w szczególności!
Dodano: 20.05.2019 20:57    Przez: ~Lalka
Te maliny powinni pozamykać!
Dodano: 20.05.2019 20:59    Przez: ~Elka
Nie wiem czy to pomyłka w dacie ale w kwietniu miała miejsce identyczna sytuacja. Leżał pobity Ukrainiec kolo artu i też to była godz 3.30. Pamiętam doskonale jak chcieliśmy mu pomóc a ochroniarz krzyczał że mamy go zostawić bo to najeb... ukrainiec jest....
Dodano: 21.05.2019 08:45    Przez: ~Kama
Może był też pobity
Dodano: 22.05.2019 19:29    Przez: ~Narcyz
Coś wiadomo w jakim stanie ten Ukrainiec jest??Dokładniej? Ktoś to widział?
Dodano: 24.05.2019 07:00    Przez: ~Zmarfiony
Warzywo albo śmierć
Dodano: 24.05.2019 09:46    Przez: ~Wiem
Wiem... czy mogę wiedzieć skąd Pan/i ma takie informacje???
Dodano: 24.05.2019 14:58    Przez: ~???
😭