Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18423) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 19oC
Jutropogoda
21 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Mistrzostwa świata. Koniec marzeń Mateusza Sztrauc ... (0)Konin. Mieszkańcy mogą zdecydować o uchwale krajob ... (0)

Cloud Token da Ci zarobić bez wychodzenia z domu

Materiał promocyjny

Dodano: 20.05.2019 12:35
  • Cloud Token da Ci zarobić bez wychodzenia z domu

W ciągu kilku ostatnich lat internetowe waluty pieniężne, popularnie zwane kryptowalutami, dosłownie zalały rynek pieniądza w Internecie. Najpopularniejsza kryptowaluta, czyli Bitcoin, w pewnym momencie warty był ponad 20 tysięcy dolarów za sztukę. Jest to niewyobrażalnie wysoka cena, w którą nikt nie wierzył, a wręcz każdy analityk odradzał inwestowanie w kryptowaluty. Jednak pomimo całej tej nagonki na waluty internetowe, to one okazały się zwycięzcą tej walki, ponieważ dzisiaj każdy wie co to jest, każdy potrafi wymienić przynajmniej kilka, a także w mediach co chwila się one przewijają. To wszystko sprawia, że waluty te stają się nadal z roku na rok popularniejsze, szczególnie wśród młodzieży, która uczy się ich obsługi już od samego początku obecności w Internecie.

Jednak kryptowalut nie da się przetrzymywać w portfelu w kieszeni, ani w skarpecie schowanej do szafy. Aby przetrzymywać kryptowaluty, a co za tym idzie, inwestować w nie – musimy posiadać portfel internetowy. W tym artykule, przedstawiamy portfel kryptowalut jakim jest Clout Token. Jest to aplikacja na smartfon, która pozwala nam nie tylko przetrzymywać kryptowalutę na swoim koncie, ale także generuje nam przychód pasywny, który w tej chwili oscyluje w graniach około 10% miesięcznie. Czy słyszałeś o tej aplikacji do tej pory? Jeżeli nie to się nie dziw, jest to nowa aplikacja, która szturmem zdobywa popularność. Liczba użytkowników tej aplikacji przekroczyła już 150 tysięcy. Jest to naprawdę duża społeczność, szczególnie, że aplikacja jest jeszcze w swoim początkowym etapie rozwoju. Nie mniej jednak, już pozwala ona zarabiać na inwestowaniu pasywnym.

Jak działa inwestowanie pasywne w aplikacji Cloud Token? Jest to zaskakująco proste, wystarczy po prostu przesłać do portfela kupione wcześniej na giełdzie np. BitBay lub w aplikacji Wirex kryptowaluty np. Bitcoin lub Ethereum i powierzyć je sztucznej inteligencji o nazwie JARVIS AI, to ona właśnie obraca Twoimi kryptowalutami tak aby wiązało się to z pasywnym przychodem około 10% miesięcznie. Aby inwestycja doszła do skutku musimy ją utrzymać przez minimum 30 dni, ponieważ w innym przypadku zostanie pobrana opłata w wysokości 10% zainwestowanych środków. Jeżeli jednak nam się uda przetrzymać 30 dni, to po tym czasie wycofywanie pieniędzy nie jest obciążone żadną opłatą. Pamiętaj, że trzymanie funduszy w projekcie JARVIS AI nie jest w żaden sposób ograniczone czasowo. Możesz je trzyamć tam miesiąc, możesz też rok, 5 lat i dłużej ciesząc się cały czas z stałego przychodu około 10% miesięcznie. Zyski wypłacane są w wewnętrznej walucie o nazwie CTO, którą to można zamieniać potem ponownie w walutę Bitcoin lub Ethereum i znów inwestować lub wypłacić na giełdę lub do Wirex. Warto jednak trzymać wypłaty w walucie CTO w portfelu Cloud Token ponieważ jest szansa, że cena tej waluty może za parę miesięcy sięgnąć nawet 60 dolarów i więcej. Jeżeli spojrzymy na podobny projekt o nazwie Plus Token, to w nim cena wewnętrznej waluty wzrosła z 0,4 dolara do aż… 82 dolarów w ciągu roku! Jest to praktycznie nieosiągalny wzrost w większości inwestycji.

Jak w takim razie rozpocząć pracę z tym programem i jak zacząć zarabiać z Cloud Token? Aplikację znajdziesz w androidowym sklepie Google Play lub na stronie producenta http://CloudTokenWallet.com – wchodzisz tam i pobierasz aplikację na telefon. Wchodząc na stronę musisz wybrać system operacyjny na jakim działa Twój telefon. Dostępna jest wersja aplikacji na systemy iOS i Android.

Po zainstalowaniu aplikacji będzie w przypadku iOS będzie potrzebna weryfikacja aplikacji w ustawieniach – nie jest to trudne, po prostu wejdź w Ustawienia, potem Ogólne, Zarządzanie urządzeniami, znajdziesz tam nazwę YFC Technologies Pte. Ltd. Kliknij na nią i zweryfikuj. Musisz po prostu zaznaczyć, że aplikacja jest zaufana. Po uruchomieniu aplikacji musisz wybrać opcję ‘Create account’. Aby zarejestrować konto w aplikacji będziesz potrzebował numeru referencyjnego. Skorzystaj z kodu: 1166374805, a będziesz mógł bez problemu się zarejestrować. Dalej już klikasz ‘Next’, wymyślasz sobie PIN, którym będziesz się logować. Po kliknięciu ‘Next’ będziesz musiał dodać jeszcze jeden PIN, tym razem do płatności, a dalej już masz opcję ‘Create’. To może chwilkę zająć, ale nie powinno być z tym żadnych problemów. Pojawią Ci się wtedy dane, które powinieneś zapamiętać, zapisać lub zrobić im zdjęcie aby w kolejnym kroku jest podać.

Po tym wszystkim trzeba pamiętać o pobraniu jeszcze jednej aplikacji o nazwie Google Authenticator. Będzie ona potrzebna do zatwierdzania wpłat do aplikacji Cloud Token poprzez tworzenie unikalnych kodów autoryzacyjnych. Jak widać twórcy tej aplikacji bardzo dbają o bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Potem już możesz przelać tam kryptowalutę i zainwestować ją w projekt JARVIS AI dostępny w zakładce ‘Projects’.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:cloud token

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.