Dzisiaj jest niedziela 20 czerwca 2021, imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16763) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (73) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 20oC
Jutropogoda
28 / 20oC
Pojutrzepogoda
25 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Festyn w Wieruszewie. Upał nie przeszkodził w dobr ... (0)Święto Kolorów na Chorzniu. Wakacje zaczęli w tęcz ... (0)

"Nasi twórcy", czyli Atelier KreDKa podsumowało artystyczny rok

Dodano: 22.05.2019 12:32

Na zajęcia w pracowni plastycznej czekają przez cały tydzień, a spotkania z Katarzyną Mijakowską, opiekunem Atelier KreDKa w Konińskim Domu Kultury uznają za najlepsze lekcje.

Mowa oczywiście o młodych plastykach, którzy uczęszczają na zajęcia plastyczne. Jest ich w sumie 90. Mają od 5 do 22 lat. Wielu z nich to uczniowie i studenci szkół plastycznych. Swoje najlepsze prace pokazali na wernisażu podsumowujących ich roczną pracę. Wystawę można oglądać w Strefie K do 15 czerwca.

Na wernisażu ,,Nasi twórcy” pokazano 50 prac starszych plastyków oraz galerię zdjęć najmłodszych artystów KreDKi. To właśnie najmłodsi artyści najliczniej przybyli na otwarcie wystawy. A to było okazją nie tylko do prezentacji ich pracy, ale także podziękowań. Bo jak mówi Katarzyna Mijakowska, słowa uznania należą się zarówno dzieciom i młodzieży, których talent zaskakuje, ale także ich opiekunom i dyrekcji KDK, dzięki której pracownia plastyczna może przyjąć aż tyle osób.

  • "Nasi twórcy", czyli Atelier KreDKa podsumowało artystyczny rok

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Atelier KreDKa,   Katarzyna Mijakowska,   KDK,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Każdy prawy Polak popiera PiS i wybiera polityków z PiS-u.
Dodano: 22.05.2019 13:07    Przez: ~Tylko nie KO
Trzeba być zupełnym trepem, żeby do takiej informacji dopisywać nachalna propagandę partyjną !!! Żałosne...
Dodano: 22.05.2019 14:05    Przez: ~Mira
Tylko nie mówcie prawdy na prowincji, np w Pleszewie czy w Świebodzinie jaki mamy program dla Polaków, bo nas przepędzą. Oto prawdziwa twarz PO.
Dodano: 22.05.2019 20:20    Przez: ~Rafał G.
Podziękowania i gratulacje dla Dyrekcji KDK i opiekunów oraz najlepsze życzenia dla młodzieży by dalej rozwijali swoje pasje.
Dodano: 22.05.2019 22:29    Przez: ~Barbara

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.