Dzisiaj jest sobota 22 lutego 2020, imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21176) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ostatni sparing na remis. Za tydzień pierwszy mecz ... (0) W Turku powstanie pierwsza strefa wolna od dymu t ... (4)

Gabrysia z MDK zaśpiewa na festiwalu "Zaczarowanej piosenki"

Dodano: 22.05.2019 12:45

W półfinale Zaczarowanej Piosenki w Konstancinie – Jeziornej, Gabriela Wszędybył wyśpiewała bilet na 15 Festiwal Zaczarowanej Piosenki w Krakowie, gdzie zaśpiewa z Krzysztofem Kiljańskim. To podopieczna Sylwii Dziardziel z Młodzieżowego Domu Kultury.  

Festiwal prowadzili Anna Dymna, Bronisława Zamachowska oraz Grzegorz Daukszewicz, a w jury jubileuszowego półfinału zasiedli: Olga Bończyk, Roma Gąsiorowska, Julia Pietrucha, Maria Szabłowska, Kacper Kuszewski i Krzysztof Szewczyk. Na scenie Konstancińskiego Domu Kultury zaprezentowało się 33 półfinalistów. Do finału przeszło sześcioro dzieci oraz sześcioro dorosłych wokalistów z niepełnosprawnością.

- Emocje niesamowite. Każdy śpiewał cudownie. Poziom był bardzo wysoki. W tym konkursie wokalnym liczy się tylko głos oraz ekspresja sceniczna. Niepełnosprawność taryfy ulgowej nie daje. O wszystkim decyduje profesjonalne jury. Finał dla Gabrysi jest spełnieniem marzeń - mówi Sylwia Dziardziel.

Finał tegorocznego Festiwalu Zaczarowanej Piosenki odbędzie się 15 czerwca. Na scenie pod wieżą ratuszową z niepełnosprawnymi wokalistami zaśpiewają: Ania Rusowicz, Olga Szomańska, Czesław Mozil, Kuba Badach i Krzysztof Kiljański. W koncercie jubileuszowym, który Anna Dymna poprowadzi z Piotrem Polkiem, wystąpią artyści związani z festiwalem i jego głównymi bohaterami: Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Ania Karwan, Grzegorz Turnau, Damian Ukeje, Marek Piekarczyk, Adam Nowak, Jacek Cygan.

  • Gabrysia z MDK  zaśpiewa na festiwalu "Zaczarowanej piosenki"

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MDK,   zaczarowana piosenka,   Sylwia Dziardziel,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

No to będziemy kibicować Gabrysi.
Dodano: 22.05.2019 12:58    Przez: ~Bez polityki

KOMENTARZE

No to będziemy kibicować Gabrysi.
Dodano: 22.05.2019 12:58    Przez: ~Bez polityki
Brawo! Gratulacje.
Dodano: 22.05.2019 14:04    Przez: ~M
Super gratulacje dla Gabrysi i dla P. Sylwii !
Dodano: 23.05.2019 15:27    Przez: ~jola

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.