Dzisiaj jest środa 26 czerwca 2019, imieniny: Jana, Pawła, Miromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20160) SPORT FORUM FIRMY (5340) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 18oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Golina. Umowa na rewitalizację osiedla Starówka po ... (0)Konin. Najpierw Zatorze, potem "Rondo". Przerwa na ... (1)

Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do 40. festiwalu

Dodano: 24.05.2019 11:46

W związku z organizacją koncertu galowego 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Konine nastąpią zamiany w organizacji ruchu drogowego w obrębie placu Wolności.

- od 23 maja od godz. 22.00 do 13 czerwca do godz. 16.00 zostanie zamknięta część placu Wolności i ul. Krótka,

- od 6 czerwca od godz. 22.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie całkowicie zamknięty plac Wolności oraz ul. Wiosny Ludów i 3 Maja do Ratusza Miejskiego,

- 8 czerwca od godz. 16.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie zamknięta ul. Wodna od ul. Śliskiej w kierunku ZS CKU

- 8 czerwca od godz. 16.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie zamknięta ulica Wojska Polskiego od ul. Wiejskiej w kierunku Mostu Toruńskiego.

W dniu koncertu galowego, 8 czerwca, autokary uczestników festiwalu parkować będą na placu giełdy towarowo - handlowej przy ul. Podwale (obok stadionu miejskiego). Parking przy ul. Grunwaldzkiej będzie do dyspozycji widzów koncertu galowego.

Wejścia dla publiczności na teren imprezy masowej zlokalizowane będą od ul. Wiosny Ludów i ul. 3 Maja, od strony budynku Zemełki i budynku Centrum Organizacji Pozarządowych.

  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu
  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu
  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu
  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale wstyd POstKOmuna nie potrafi wyremontować amfiteatru przez tyle lat. Wszystko się wali a stołki dla siebie i rodzin w spółkach miejskich są.
Dodano: 24.05.2019 13:51    Przez: ~mieszkaniec
Naprawdę? Nie dość że ruch na starówce do niczego to jeszcze takie coś. Najgorsze logistycznie miejsce do tego typu imprezy. Starówka jest martwa i jedna impreza robiąca bałagan tego nie naprawi
Dodano: 24.05.2019 16:39    Przez: ~Bastia
Tiry jak wjeżdżały na most przez BULWARY USZKODZIŁY KONSTRUKCJĘ , takie metaliczne pęknięcia było słychać z daleka , pytanie kto pozwolił na taki ciężar , jak one wyjadą ? Prezydencie ratować trzeba most .... a te stare kamienice ledwo stoją ...
Dodano: 24.05.2019 18:38    Przez: ~Mieszkaniec
LM to tuba propagandowa PO ?
Dodano: 24.05.2019 16:11    Przez: ~Pytam
Bo w Koninie nie istnieje taki obiekt.
Dodano: 24.05.2019 13:19    Przez: ~Aha

KOMENTARZE

Będą tańczyć?
Dodano: 24.05.2019 12:15    Przez: ~Smigol
Ale wstyd POstKOmuna nie potrafi wyremontować amfiteatru przez tyle lat. Wszystko się wali a stołki dla siebie i rodzin w spółkach miejskich są.
Dodano: 24.05.2019 13:51    Przez: ~mieszkaniec
Nowy taniec dens-lans
Dodano: 24.05.2019 12:26    Przez: ~xxx
W wykonaniu Prezydentów Konina z PO i .N ?
Dodano: 24.05.2019 13:19    Przez: ~Totalna oPOzycja
Za rok w Sopocie........Konin ⛺
Dodano: 24.05.2019 12:26    Przez: ~Bartek
Będą tańczyć? dla prezydenta
Dodano: 24.05.2019 12:33    Przez: ~nie usuwać komentarze
Koncert powinien sie odbyć na terenach inwestycyjnych. Tutaj nie ma miejsca na nic.
Dodano: 24.05.2019 12:42    Przez: ~kol
To wyjedź .W życiu trzeba sobie radzić a nie tylko beczeć.
Dodano: 24.05.2019 13:34    Przez: ~lok
a dlaczego nie amfiteatr ???????
Dodano: 24.05.2019 12:48    Przez: ~konin
Muzeum?
Dodano: 24.05.2019 13:02    Przez: ~Ok
dobra uwaga.....
Dodano: 24.05.2019 13:07    Przez: ~muzyk.
Bo w Koninie nie istnieje taki obiekt.
Dodano: 24.05.2019 13:19    Przez: ~Aha
PO się bawi, a miast upada.
Dodano: 24.05.2019 13:20    Przez: ~Jan
Burza się szykuje. ...
Dodano: 24.05.2019 13:24    Przez: ~Prognoza
Ma być msza za pomyślność Konina .W trosce o dzieci odprawi ja Zenon .
Dodano: 24.05.2019 13:36    Przez: ~Symp.PiS
LM usuwa komentarze.
Dodano: 24.05.2019 13:35    Przez: ~Ignac
Lm to nie portal tylko jakaś zabawka z domeną dla ludzi którzy wszysko robią żeby nic nie robić
Dodano: 24.05.2019 13:50    Przez: ~XxX
LM to tuba propagandowa PO ?
Dodano: 24.05.2019 16:11    Przez: ~Pytam
Weź się do nauki a nie tracisz czas na głupoty, to nic nie da. lm to lm