Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19137) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (23)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do 40. festiwalu

Dodano: 24.05.2019 11:46

W związku z organizacją koncertu galowego 40. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Konine nastąpią zamiany w organizacji ruchu drogowego w obrębie placu Wolności.

- od 23 maja od godz. 22.00 do 13 czerwca do godz. 16.00 zostanie zamknięta część placu Wolności i ul. Krótka,

- od 6 czerwca od godz. 22.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie całkowicie zamknięty plac Wolności oraz ul. Wiosny Ludów i 3 Maja do Ratusza Miejskiego,

- 8 czerwca od godz. 16.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie zamknięta ul. Wodna od ul. Śliskiej w kierunku ZS CKU

- 8 czerwca od godz. 16.00 do 9 czerwca do godz. 2.00 zostanie zamknięta ulica Wojska Polskiego od ul. Wiejskiej w kierunku Mostu Toruńskiego.

W dniu koncertu galowego, 8 czerwca, autokary uczestników festiwalu parkować będą na placu giełdy towarowo - handlowej przy ul. Podwale (obok stadionu miejskiego). Parking przy ul. Grunwaldzkiej będzie do dyspozycji widzów koncertu galowego.

Wejścia dla publiczności na teren imprezy masowej zlokalizowane będą od ul. Wiosny Ludów i ul. 3 Maja, od strony budynku Zemełki i budynku Centrum Organizacji Pozarządowych.

  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu
  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu
  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu
  • Zmiany w ruchu na placu Wolności. Przygotowania do festiwalu

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Ale wstyd POstKOmuna nie potrafi wyremontować amfiteatru przez tyle lat. Wszystko się wali a stołki dla siebie i rodzin w spółkach miejskich są.
Dodano: 24.05.2019 13:51    Przez: ~mieszkaniec
Naprawdę? Nie dość że ruch na starówce do niczego to jeszcze takie coś. Najgorsze logistycznie miejsce do tego typu imprezy. Starówka jest martwa i jedna impreza robiąca bałagan tego nie naprawi
Dodano: 24.05.2019 16:39    Przez: ~Bastia
Tiry jak wjeżdżały na most przez BULWARY USZKODZIŁY KONSTRUKCJĘ , takie metaliczne pęknięcia było słychać z daleka , pytanie kto pozwolił na taki ciężar , jak one wyjadą ? Prezydencie ratować trzeba most .... a te stare kamienice ledwo stoją ...
Dodano: 24.05.2019 18:38    Przez: ~Mieszkaniec
LM to tuba propagandowa PO ?
Dodano: 24.05.2019 16:11    Przez: ~Pytam
Bo w Koninie nie istnieje taki obiekt.
Dodano: 24.05.2019 13:19    Przez: ~Aha

KOMENTARZE

Będą tańczyć?
Dodano: 24.05.2019 12:15    Przez: ~Smigol
Ale wstyd POstKOmuna nie potrafi wyremontować amfiteatru przez tyle lat. Wszystko się wali a stołki dla siebie i rodzin w spółkach miejskich są.
Dodano: 24.05.2019 13:51    Przez: ~mieszkaniec
Nowy taniec dens-lans
Dodano: 24.05.2019 12:26    Przez: ~xxx
W wykonaniu Prezydentów Konina z PO i .N ?
Dodano: 24.05.2019 13:19    Przez: ~Totalna oPOzycja
Za rok w Sopocie........Konin ⛺
Dodano: 24.05.2019 12:26    Przez: ~Bartek
Będą tańczyć? dla prezydenta
Dodano: 24.05.2019 12:33    Przez: ~nie usuwać komentarze
Koncert powinien sie odbyć na terenach inwestycyjnych. Tutaj nie ma miejsca na nic.
Dodano: 24.05.2019 12:42    Przez: ~kol
To wyjedź .W życiu trzeba sobie radzić a nie tylko beczeć.
Dodano: 24.05.2019 13:34    Przez: ~lok
a dlaczego nie amfiteatr ???????
Dodano: 24.05.2019 12:48    Przez: ~konin
Muzeum?
Dodano: 24.05.2019 13:02    Przez: ~Ok
dobra uwaga.....
Dodano: 24.05.2019 13:07    Przez: ~muzyk.
Bo w Koninie nie istnieje taki obiekt.
Dodano: 24.05.2019 13:19    Przez: ~Aha
PO się bawi, a miast upada.
Dodano: 24.05.2019 13:20    Przez: ~Jan
Burza się szykuje. ...
Dodano: 24.05.2019 13:24    Przez: ~Prognoza
Ma być msza za pomyślność Konina .W trosce o dzieci odprawi ja Zenon .
Dodano: 24.05.2019 13:36    Przez: ~Symp.PiS
LM usuwa komentarze.
Dodano: 24.05.2019 13:35    Przez: ~Ignac
Lm to nie portal tylko jakaś zabawka z domeną dla ludzi którzy wszysko robią żeby nic nie robić
Dodano: 24.05.2019 13:50    Przez: ~XxX
LM to tuba propagandowa PO ?
Dodano: 24.05.2019 16:11    Przez: ~Pytam
Weź się do nauki a nie tracisz czas na głupoty, to nic nie da. lm to lm