Dzisiaj jest środa 21 kwietnia 2021, imieniny: Anzelma, Bartosza, Konrada WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17579) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (56) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 6oC
Jutropogoda
7 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zostało ostatnie miejsce. Matuszak jedzie na kwali ... (0)Konin. Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej na ul. ... (3)

65. OKFA: pokaz specjalny filmów „Monument” i Zwierzęta”

„Monument” i Zwierzęta”(seanse połączone)

Dodano: 26.05.2019 13:29
Źródło: DK Oskard

„MONUMENT” (godz.18:30) to drugi, oczekiwany przez wielu widzów film Jagody Szelc, autorki „Wieży. Jasnego dnia” – zaskakującego debiutu, który zdobył dwie nagrody na festiwalu w Gdyni, a rok temu okazał się niespodziewanym przebojem kin studyjnych. Nie znali się, bo byli zbieraniną studentów z różnych lat. Wiedzieli, że obudzili się nad ranem w zimnym busie, że praktyki mają się odbyć w hotelu pod okiem doświadczonej menedżerki, że będzie to dla nich duża próba. Nie wiedzieli, jak trudna. Nie wiedzieli, że czas jest względny, a przestrzeń staje się figururą niemożliwą. „ZWIERZĘTA" (godz.20:30) W swoim najnowszym filmie Greg Zgliński, autor doskonałego „Wymyku” z Robertem Więckiewiczem, opowiada historię Nicka i Anny - pary, która wyjeżdża na wakacje do Szwajcarii, by przezwyciężyć kryzys małżeński. Po tajemniczym wypadku bohaterowie zaczynają doświadczać dziwacznych wizji – żadne z nich nie wie, czy poszczególne wydarzenia rzeczywiście mają miejsce, czy też może rozgrywają się w ich wyobraźni. Reżyser zabiera widzów w schizofreniczną jazdę bez trzymanki, a „Zwierzęta” stają się filmową zagadką podobną do „Prawdziwej historii” Polańskiego i „Podwójnego kochanka” Ozona. Zgliński oferuje jednak doświadczenie jeszcze ciekawsze i bardziej niezwykłe, potrafi bowiem nie tylko przekonująco uwodzić widza, ale też żartować sobie z przyjętej konwencji i ożywić film sporą dawką ironii. To niewątpliwie jeden z powodów, dla których „Zwierzęta” zachwyciły widzów podczas premiery na MFF w Berlinie  Uwaga: pokazy filmów w Konińskim Domu Kultury, ul. Plac Niepodległości 1 . bilet na dwa seanse10zł KUP  - również bilety można kupić w kasie CKiS przy ul. Okólnej 47a, kasa czynna od 14:00. ZAPRASZAMY

  • 65. OKFA: pokaz specjalny filmów „Monument” i Zwierzęta”
  • 65. OKFA: pokaz specjalny filmów „Monument” i Zwierzęta”
  • 65. OKFA: pokaz specjalny filmów „Monument” i Zwierzęta”
  • 65. OKFA: pokaz specjalny filmów „Monument” i Zwierzęta”
  • 65. OKFA: pokaz specjalny filmów „Monument” i Zwierzęta”

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.