Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19134) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (23)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Jak głosowaliśmy? Zobaczcie wyniki wyborów do europarlamentu

Dodano: 27.05.2019 12:51
Źródło: LM.pl

Żaden z czterech kandydatów z Konińskiego nie zdobył mandatu europosła. W wyborczej potyczce, nie tylko na ogólnopolskiej arenie, ale również w naszym regionie zwyciężyło Prawo i Sprawiedliwość.

Rekordzistą, jeśli chodzi o liczbę zdobytych głosów jest Ryszard Bartosik z PiS, który zgromadził 23 845 głosów. Drugie miejsce wśród „naszych” kandydatów zajęła Miłosława Stępień z partii Zieloni, która startowała z listy Koalicji Europejskiej i zdobyła 8 874 głosy. Nieco gorszy wynik miał Robert Popkowski z listy PiS – 8 299 głosów, a ostatnie miejsce w grupie kandydatów z regionu zajęła Ewa Jeżak z Wiosny Roberta Biedronia, która zdobyła 5 716 głosów.

Poniżej prezentujemy jak wyglądała frekwencja i jak rozłożyły się głosy na poszczególne partie w Koninie, Słupcy, Turku, Kole oraz gminach powiatu konińskiego.

Konin – frekwencja - 47,99 %. Rozkład głosów:

  • KWW Prawo i Sprawiedliwość – 11940 głosów – 42,29 %
  • KWW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni – 11472 głosów – 40,63 %
  • KWW Wiosna Roberta Biedronia – 2168 głosów – 7,68 %
  • KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy – 1260 głosów – 4,46 %
  • KWW Kukiz'15 – 1026 głosów – 3,63 %
  • KWW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS – 366 głosów – 1,30 %

Słupca – frekwencja – 45,49%. Rozkład głosów:

  • KWW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni – 2090 głosów – 42,37 %
  • KWW Prawo i Sprawiedliwość – 2017 głosów – 40,85 %
  • KWW Wiosna Roberta Biedronia – 335 głosów – 6,79 %
  • KWW Kukiz'15 – 205 głosów – 4,15 %
  • KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy – 184 głosów – 3,73 %
  • KWW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS – 104 głosów – 2,11 %

Turek – frekwencja - 45,53%. Rozkład głosów:

  • KWW Prawo i Sprawiedliwość – 4585 głosów – 46,39 %
  • KWW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni – 3711 głosów – 37,55 %
  • KWW Wiosna Roberta Biedronia – 615 głosów – 6,22 %
  • KWW Kukiz'15 – 436 głosów – 4,41 %
  • KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy – 409 głosów – 4,14 %
  • KWW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS – 128 głosów – 1,30 %

Koło – frekwencja - 43,99 %. Rozkład głosów:

  • KWW Prawo i Sprawiedliwość – 3524 głosów – 46,34 %
  • KWW Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni – 2918 głosów – 38,37 %
  • KWW Wiosna Roberta Biedronia – 449 głosów – 5,90 %
  • KWW Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy – 352 głosów – 4,63 %
  • KWW Kukiz'15 – 247 głosów – 3,25 %
  • KWW Lewica Razem – Partia Razem, Unia Pracy, RSS – 114 głosów – 1,50 %

strona 1 z 4
1 2 3 4

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pazerny Polaku to co piszesz to bzdura..mam doktorat dobrą pracę i głosowałem na PiS.. bo kobiety nie muszą pracować po 60 (chyba że chcą), bo 500 jest mimo nie podnoszena podatków..gdzie były te miliardy na rozdawnictwo jak nie bylo PiS..jesteś tak głupi czy tylko udajesz? Pewnie jednak głupi..wyrazy współczucia
Dodano: 27.05.2019 15:33    Przez: ~PiSowiec
W sobotniej paradzie zboczeńców w Gdańsku z udziałem Dulkiewicz, niesiono waginę symbolizującą Przenajświętszy Sakrament podczas procesji. Kto mnie przekona, że SBoczoną POstKOmunistyczną KOalicję, można tolerować, a o akceptacji nie wspomnę. Merkel za finansowanie biedronia i pozostałej V kolumny, czegoś oczekuje i to z pewnością nie ich odbytów.
Dodano: 27.05.2019 20:45    Przez: ~Rafalalla Czaskowska
nic nie rozumiecie, nie Potraficie wyciągać wniosków a wasze umysły zalała pogarda. dlatego też nie przegracie 5 wyborów, tylko 55 wyborów.
Dodano: 27.05.2019 13:32    Przez: ~lok
PN Polska niczego nie przegrała,ale przegrywają te kraje które chciały inaczej min.odmiany kulturowej jak np. Niemcy ,Szwecja tam zwykły Niemiec,Szwed nie ma nic do powiedzenia Acta 2 komu zawdzięczamy? KE PO tylko i zresztą wiele innych rzeczy.Gdzie wolność słowa? Nawet na Lm często są usuwane komentarze
Dodano: 27.05.2019 13:48    Przez: ~Ha
POpierać Tuska, który wysłał własnego syna do pracy w mafii i skomentował, że miał wiedzę o tym biznesie, że to wszystko lipa była, to wspieranie POlonofobów, zaprzańców i złodziei. Ludzie już zrozumieli swój błąd i nie chcą być klepani PO plecach, jak Tusk albo Schetyna w Brukseli. Wszyscy uczciwi Polacy maja świadomość, jaki interes ma POstKOmuna i nie chcą podcinać gałęzi na której siedzą. Polskość to normalność i czas wyeliminować z naszego życia patologię sterowaną przez mafię vatowską i SBecję.
Dodano: 27.05.2019 19:30    Przez: ~zwykły Polak

KOMENTARZE

Dobrze, że już tam nie mieszkam. Wsyd.
Dodano: 27.05.2019 13:12    Przez: ~Iwa
10 mln głosów na PO/PIS! Dojne krowy i emeryci oto cała Polska. Was można kłamać na okrągło i tak będziecie na nas głosować. Mamy w Polsce nowe sprzężenie zwrotne dodatnie: coraz więcej emerytów, coraz mniej młodych. Emerytów będzie można przekupywać pięniędzmi młodych, żeby głosowali na POPIS (23% frekwencja w wieku 19-29 lat), aż do ostatniego młodego harującego na bandę złodziei i oszołomów.
Dodano: 27.05.2019 15:30    Przez: ~POPIS
Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy to jedyna niezboczona alternatywa dla POPISU.
Dodano: 27.05.2019 16:04    Przez: ~Konfederacja
Jakby Pan Zenon Chojnacki był prezydentem Konina nasz region odbił by się od dna a nie pływał w bajkach o wodorach i bateriach słonecznych i ościsłowo i dęby szlacheckie by były!!!!!
Dodano: 27.05.2019 16:05    Przez: ~!!!!
PeGeRusy głosowały na POmune i POgrobowców bolszewi ciemnota pegerowska zachodnia Polska ciemny chłopski lud plus wyrafinowani złodzieje także z rodowodem plebsu zainstalowani na ruskich bagnetach głosuje" aby zyło się lepiej ha,ha"
Dodano: 27.05.2019 16:32    Przez: ~Maniek
PO POległo, trzeba się cieszyć, gratulacje dla PiS-u.
Dodano: 27.05.2019 19:09    Przez: ~Prawdziwy Polak
Akuku
Dodano: 27.05.2019 19:20    Przez: ~Timermansa
POpierać Tuska, który wysłał własnego syna do pracy w mafii i skomentował, że miał wiedzę o tym biznesie, że to wszystko lipa była, to wspieranie POlonofobów, zaprzańców i złodziei. Ludzie już zrozumieli swój błąd i nie chcą być klepani PO plecach, jak Tusk albo Schetyna w Brukseli. Wszyscy uczciwi Polacy maja świadomość, jaki interes ma POstKOmuna i nie chcą podcinać gałęzi na której siedzą. Polskość to normalność i czas wyeliminować z naszego życia patologię sterowaną przez mafię vatowską i SBecję.
Dodano: 27.05.2019 19:30    Przez: ~zwykły Polak
POdatnych na manipulacje, lemingów i POstKOmunistów mogli nabierać na "nima pinindzy", ale już świadomych swojej POLSKOŚCI nie oszukają. Polacy co raz więcej pracowali i co raz mniej z tego mieli. Słuchali, ile to nasza wydajność za europejską, ile to gorsi, ile do tyłu za nimi jeszcze będziemy. Sami pojechaliśmy na zachód, ze spuszczoną głową za parobków, ale teraz nadchodzi czas pracować dla Polski, która może nam się za to odwdzięczyć. Zaczynamy być gospodarzami we własnym domu. Nie POzwólmy na POwrót do władzy, tych co POzbawiali nas godności i dorobku.
Dodano: 27.05.2019 19:52    Przez: ~zwykły Polak
W sobotniej paradzie zboczeńców w Gdańsku z udziałem Dulkiewicz, niesiono waginę symbolizującą Przenajświętszy Sakrament podczas procesji. Kto mnie przekona, że SBoczoną POstKOmunistyczną KOalicję, można tolerować, a o akceptacji nie wspomnę. Merkel za finansowanie biedronia i pozostałej V kolumny, czegoś oczekuje i to z pewnością nie ich odbytów.
Dodano: 27.05.2019 20:45    Przez: ~Rafalalla Czaskowska
Andrzej Duda i jego koszerne wizje "kraju Polin"
Dodano: 27.05.2019 20:59    Przez: ~nacjonalista.pl
Multikulti: Polska przyjmuje najwięcej imigrantów w eurokołchozie.
Dodano: 27.05.2019 21:01    Przez: ~nacjonalista.pl
Ale qwik, klęska totalnej totalna 8% różnicy. W tych wyborach miało być odwrotnie i ponad 10% różnicy. Ten qwik słyszę wszędzie. Nie rozumieją co się stało. Wybory parlamentarne łatwiej będzie wygrać. Jedynym programem tej zbieraniny jest antykoncepcja niestety koncepcji brak.Jezeli ma być jak było to lepiej niech będzie tak jak jest.Następne wybory już wkrótce.
Dodano: 27.05.2019 21:03    Przez: ~Philips
Brudne karty Trumpa. (przyjaciel Putina, Dudy i Kaczyńskiego)
Dodano: 27.05.2019 21:05    Przez: ~wolna-polska.pl
Muzeum Polin, przedsiębiorstwo holokaust i wojsko USA w Polsce. Mec. Ewa Rzeuska.
Dodano: 27.05.2019 21:08    Przez: ~wolna-polska.pl
Szok! Spotkanie polsko - izraelskie w siedzibie ABW?! Sumliński i Rola o Konfederacji, PiS i wyborach!
Dodano: 27.05.2019 21:15    Przez: ~azetawarszawska.com
Rok więzienia za memy. PiS po cichu zaostrzyło artykuł 212 ograniczający wolność słowa.
Dodano: 27.05.2019 21:18    Przez: ~azetawarszawska.com
"JUST Act 447 stanowi śmiertelne zagrożenie dla Narodu Polskiego!"
Dodano: 27.05.2019 21:24    Przez: ~wprawo.pl
Katarzyna TS: Ministerialny rzut jarmułka.
Dodano: 27.05.2019 21:26    Przez: ~wprawo.pl
NASZ WYWIAD! Robert Winnicki ujawnia źródło informacji ws. spotkania polsko - izraelskiego.
Dodano: 27.05.2019 21:32    Przez: ~wprawo.pl
Tak PiS "walczy" z Putinem: rosyjski dyskont otwiera sklepy w Polsce.
Dodano: 27.05.2019 21:34    Przez: ~wprawo.pl
forumdlazycia Tradycji Katolickiej - Matka wszystkich afer. Pisowski flirt z syjonistami.
Dodano: 28.05.2019 11:27    Przez: ~POPIS
wstyd to ty człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy
Dodano: 28.05.2019 12:44    Przez: ~WIEŚ
tylu przeciwników prawicy że aż głowa boli ale zaraz wszyscy JUDASZE WNIOSKI O ŚWIADCZENIA BĘDĄ SKŁADAĆ!!!
Dodano: 28.05.2019 13:18    Przez: ~PRAWDA
Korwin atakuje rolników. "Napluć im w gęby"
Dodano: 28.05.2019 15:48    Przez: ~internet
Konin miastem młodych liczącym około 58832 ludzi dorosłych a pozostała to młodzież. czyli około 16 tys. Więc za około 72 lata w Koninie będzie żyło około 64 tys ludzi. A nie to co pisze w przeglądzie że rodzi się 1 dziecko na dzień i majstrują datami z kwietnia urodzin około 20 dni do tyłu brakuje stron z noworodkami by je pomieścić nowych obywateli powiatu?
Dodano: 29.05.2019 00:36    Przez: ~Informator880
Dam przykład Janek Urodził się 25 kwietnia za 2 tygodnie dowiemy się że Janusz urodził się 24 kwietnia. W ten sposób próbuje się mnie oszukać?
Dodano: 29.05.2019 00:39    Przez: ~Informator880
A pamiętajcie iż w Niemczech liczba ofert pracy skurczyła się o 1/3 w ciągu kilku lat i niema kryzysu.
Dodano: 29.05.2019 00:40    Przez: ~Informator880
Jestem za podziałem Polski. Nic poza językiem z niewykształconymi, leniwymi kmiotkami ze wschodu mnie nie łączy
Dodano: 27.05.2019 13:13    Przez: ~gabon
pora na autonomię polityczno-gospodarczą , po co się męczyć i tak zawsze głosujemy inaczej , niech wschód spróbuje żyć bez pieniędzy zachodu, szybko wróci po rozum do głowy
Dodano: 27.05.2019 13:15    Przez: ~autonomia
nic nie rozumiecie, nie Potraficie wyciągać wniosków a wasze umysły zalała pogarda. dlatego też nie przegracie 5 wyborów, tylko 55 wyborów.
Dodano: 27.05.2019 13:32    Przez: ~lok
Byłeś w Rzeszowie? Polecam zobaczyć i poczytać co nieco o tym mieście, może wtedy zaczniesz myśleć inaczej i ciśnienie w głowie ci spadnie.
Dodano: 27.05.2019 16:26    Przez: ~dolnoślązak
Ja też bym tego chciała. Naprawdę nie czuję się w moim kraju obywatelką. Podzielmy ten kraj na dwa - zachodnią i wschodnią - gdyby Konin załapał się do wschodniej nawet bym się przeprowadziła choć mam prawie 60 lat.
Dodano: 27.05.2019 17:28    Przez: ~msb
PO POległo, cieszmy się i popierajmy PiS.
Dodano: 27.05.2019 19:11    Przez: ~Prawdziwy Polak
kleczew wstyd
Dodano: 27.05.2019 13:16    Przez: ~abc
Kleczew, Sompolno... wstyd.
Dodano: 27.05.2019 13:34    Przez: ~Pn
~Pn jak TVN
Dodano: 27.05.2019 20:13    Przez: ~fan Tuskomatołów
Przysłowie zawsze aktualne OD KONINA AZJA SIĘ ZACZYNA, wstyd,cały zachód, zachodnia,południowa Wlkp to głosował na KE. Tu zawsze będzie beznadziejnie
Dodano: 27.05.2019 13:22    Przez: ~Adam
Kto POpiera PO nie jest wartościowym Polakiem, tylko politycy i sympatycy PiS-u to ludzie wartościowi, prawdziwi Polacy i Patrioci.
Dodano: 27.05.2019 19:15    Przez: ~Wojtek
...przychodzi czas na podział kraju {..rozbiór kolejny } - zach/ Wisła / wsch, czekają Nas przesiedlenia, grabieże i wpływy zaborcze mocarstw. Tylko na taki los zasługuje podatny na manipulacje przekupny, małostkowy, krótkowzroczny naród.
Dodano: 29.05.2019 08:07    Przez: ~arek
BRAVO PIS. Jesteście wiarygodni byle tak dalej !!!!
Dodano: 27.05.2019 13:22    Przez: ~wyborca
racja ja głosowałam nie na ugrupowanie, a na fakty co zrobili. PO już było i na nic nie miało tylko dla siebie i tak by było dalej gdyby rządzili. Tyle co dobrego zrobił PIS to rzadna do tąd rzadzaca partia, jak ja zyje i obserwuje już przeszło 60 lat!
Dodano: 27.05.2019 13:29    Przez: ~dojrzała
@dojrzała - kradna wiecej (getback to 3x amber, skooki, misiewicze w spoleczkach etc. Nikt pissuarow nie pobije w przekretach. Jednego za zegarek za 10 tysi scigali a miliony czy miliardy za dwie wieze dewelopera nikt sie nie wzial. I ta wielka "wygrana" 1-27. Szkoda slow.
Dodano: 27.05.2019 13:37    Przez: ~Pn
dojrzała a jakieś konkrety? bo tylko slogany rzucasz, 500 to tez sukces? że za moje pieniądze musze utrzymywac jakieś darmozjady , którym się nie chce do roboty iść? w d.... mam takie sukcesy
Dodano: 27.05.2019 13:40    Przez: ~hiena
Pis przegra na jesien jakie brawo , jakie brawo!!!
Dodano: 27.05.2019 14:54    Przez: ~pustak
Wyłącz TVPis, włącz myślenie
Dodano: 27.05.2019 16:53    Przez: ~wyborczyni
tyle w tym prawdy co czarnego za paznokciem
Dodano: 27.05.2019 17:31    Przez: ~msb
PO w polityce schodzi na DNO.
Dodano: 27.05.2019 19:15    Przez: ~I dobrze
~wyborczyni macicą i odbytnicą jesteś dla swoich guru i dla nas też.
Dodano: 27.05.2019 20:17    Przez: ~fan tuskomatołów
Dla mnie Pis nic nie zrobił poza drożejącym wszystkim dookoła więc niech wyp***ralaja do putina
Dodano: 28.05.2019 08:37    Przez: ~:)
PiS górą i tak trzymać, nigdy więcej PO.
Dodano: 28.05.2019 11:11    Przez: ~Daniel
Ręce opadają - niestety bezmózgowie górą.
Dodano: 28.05.2019 19:12    Przez: ~msb
."dojrzali widzą tylko swój nos, stojąc na progu przejścia na drugą stronę. Propaganda pisowska "tvkurski" - od tego zaczął naczelnik rujnować państwo - dalej poszło sprawnie, "dojna" po bandzie { miesięcznice, gloryfikacja wyklętych, wykluczenie dorobku PRL-u {..wraz z jego budowniczymi- odpowiedzialność zbiorowa}, zakłamanie historii, manipulacje, wykorzystanie kościola {..media ojcowe, gebelsowskie ipn, ambona i przekupstwo, służby specjalne, wojsko w wydaniu maciara, smoleński blamaż itp,itd }, osamotnienie na arenie europejskiej, dyszel jankeski i wrogość do Rosji to początek ubezwłasnowolnienia - dalej już tylko zmiany w ordynacji wyborzcej - dyktatura i spalenie konstytucji - bieda i modlitwa do Pana-naczelnika.
Dodano: 29.05.2019 08:29    Przez: ~reka
Kaczynski nie wygral wyborow kaczynski kupil wybory za pieniadze podatnikow
Dodano: 27.05.2019 13:24    Przez: ~Widz
ja nie zapłaciłem , a ty?
Dodano: 27.05.2019 13:31    Przez: ~wyborca
Kupil za ochlapy i srebrniki egoistycznych Judaszy, dla ktorych liczy sie chwilowe zarcie kielbasy wyborczej. Jeszcze patole zaplacza nad swoja glupota. Amen.
Dodano: 27.05.2019 13:32    Przez: ~Pn
Dobrze że PiS wygrało,Konfederacja powinna być na drugim miejscu,gdyby połączyli siły to KE moze wreszcie by przestała mieszać wiecznie.C zekac tylko aż znowu zmienia nazwę partii.
Dodano: 27.05.2019 13:33    Przez: ~Ha
@Ha - nie . To nie pis wygralo tylko Polska przegrala.
Dodano: 27.05.2019 13:37    Przez: ~Pn
wyborca - zapłaciłeś zapłaciłeś tylko sam o tym nie wiesz chyba że nie płacisz podatków
Dodano: 27.05.2019 13:41    Przez: ~hiena
A Po Polske sprzedało
Dodano: 27.05.2019 14:10    Przez: ~acze
POpierać PO, czy KO to wstyd.
Dodano: 27.05.2019 19:17    Przez: ~Wojtek
Tia a platforma przejadła 250 miliardów zł przez 8 lat nie wspomne o ofe ktore były naszymi pieniedzmi a ktore w złodziejski sposob zostały zagrabione tego już nie widzisz ???
Dodano: 27.05.2019 20:54    Przez: ~??
Myśląc jak Ty obrócimy sprawę. To nie Kaczyński kupił wybory tylko Tusk sprzedał swoich wyborców mafia vatowskiej i słupkom wyborczym. Uzasadniamy: 1978 Tusk się żeni -ślub cywilny- kościelnego nie uznaje. 2005 Tusk bierze ślub kościelny bo doradzał się w tej sprawę przed wyborami. Pawlak: wicepremier 8 lat u Premiera Tuska mówi że ten się boi Faktu i słupków wyborczych bardziej niż polskiej racji stanu? Takich chcecie mieć u władzy? Coś bliższego? Zielonego? Ot montują Wam po wsiach panele fotowoltaiczne. Tyle samo za PiS co planował PO, ALE PO chciało inwestycje po 20kW-40 czyli za ok 100 -200 000 zł (czyli dla zamożnych) i płacić im pieniądze z energetyki. Na zarobek bo biedny nie ma wolnych 200 000 zł. PiS zrobił tyle samo kW ale po 4-6 kW czyli na własny użytek dla 8x więcej obywateli. Tyle samo kW ale jak podzielone i dla kogo.
Dodano: 27.05.2019 23:15    Przez: ~Lo
Najbardziej szkoda Polski bo czeka ja Geacja albo Wenezuela. Niestety ale tak to sie skonczy...
Dodano: 27.05.2019 13:28    Przez: ~Pn
PN Polska niczego nie przegrała,ale przegrywają te kraje które chciały inaczej min.odmiany kulturowej jak np. Niemcy ,Szwecja tam zwykły Niemiec,Szwed nie ma nic do powiedzenia Acta 2 komu zawdzięczamy? KE PO tylko i zresztą wiele innych rzeczy.Gdzie wolność słowa? Nawet na Lm często są usuwane komentarze
Dodano: 27.05.2019 13:48    Przez: ~Ha
Każda społeczność lokalna ma swojego za przeproszeniem tzw. "miejscowego głupka", my mamy "~Pn". Większość nie podejmuje z nim dyskusji, ale pozostali łudzą się, że "~Pn" jest normalny i jest reprezentatywny dla określonej grupy społecznej będącej opozycją totalną. Nie zmienia to jednak faktu, że można taką osobę wykorzystać w celach politycznych, nie ponosząc odpowiedzialności za treści jakie przekazuje i administrując dostępnym publicznie forum, kreować na własny użytek reakcje społeczne. W jaki sposób? Usuwając wypowiedzi merytoryczne, blokując dostęp do wypowiedzi eksponuje się aktywność takiej osoby. Może też dojść do manipulacji przez kontynuację tego działania, posługując się nickiem tej osoby lub za porozumieniem równolegle. Kto za to płaci, jakie ma benefity i jaki cel propagandowy chce osiągnąć jest oczywiste.
Dodano: 27.05.2019 20:23    Przez: ~ocenzurowany
Ty sie zacznij o konin martwic bo już cicho jest o wodorze czyżby znowu kiełbacha wyborcza kandydata po na prezydenta miasta jestem ciekaw jaki konin będzie za te 4.5 lat rządów bo coś czuję że Konina może już nie być
Dodano: 27.05.2019 20:57    Przez: ~...
Masz 100% racji. W UE 6 lat temu śmiali się z dwóch krajów. Grecji i Polski. Grecji co musiała użyć Google Mapa do namierzania basenów przy domach. Za wodę i baseny płaci się w Gracji solidny podatek a wszyscy go unikali. By unikać dalej podatków trzeba było zamówić specjalną zielona pokrywę na basen imitująca z satelity trawę a wszystkie w sklepach były niebieskie. Z Polski się śmiali nazywając Nas "największy lunapark Europy". Chodziło o to jak dużo mamy karuzel, ale nie w Energylandi a karuzel podatkowych. Oby już to nie wróciło pod żadnymi rządami. Ale jak czytam, że mamy najdynamiczniejszy rynek transportu lotniczego i Okęcie nawet po rozbudowie zapcha się za 10 lat i Trzaskowski z PO woli lipę na 10 lat niż CPK na następne 50 lat (bo z zapasem terenu) to widzę, że jeszcze "mądrych Greków" możemy dogonić. Ale co wymagać od PO reformy rynku lotniczego i PKP jaki posłać 6-latka do szkoły w 4 lata nie umieli?
Dodano: 27.05.2019 23:28    Przez: ~Lo
A Ty juz nie możesz się tego doczekać....Twoje wieszczenie się nie sprawdzi.Nie bój się,,,,Górą PIS!!!!.Partia.która dotrzymuje obietnic przedwyborczych .
Dodano: 28.05.2019 18:21    Przez: ~bea
..propaganda w wydaniu ...kurskiego, zawładnęła umysłami "miękkiej' materii "ciemnego ludu", po dodaniu keczupu z kościelnych ambon - mamy obraz zacofanego konsumenta, któremu należy racjonować socjal { ...z podatków ludzi pracy }.
Dodano: 29.05.2019 08:57    Przez: ~reka
Wychodzi na to, że najwięcej ludzi proeuropejskich mieszka w gminie Golina. Znów najwięcej głosów przeciwko ciemnocie ...
Dodano: 27.05.2019 13:33    Przez: ~Piotr
Piotr - czytać wyników nie umiesz ?
Dodano: 27.05.2019 17:34    Przez: ~msb
Razem z Kazimierzem i Starym Miastem.
Dodano: 27.05.2019 18:12    Przez: ~On
Wychodzi na to, że najwięcej ludzi proeuropejskich mieszka w gminie Golina. Znów najwięcej głosów przeciwko ciemnocie ...
Dodano: 27.05.2019 13:34    Przez: ~Piotr
Nigdy nie będzie tu Grecji ani Wenezueli jeden obiecał Irlandię drugi Japonię
Dodano: 27.05.2019 13:36    Przez: ~Pko
Bedzie, wspomnisz moje slowa. To samo przyjdzie.
Dodano: 27.05.2019 13:38    Przez: ~Pn
''Mam doktorat i dobrą pracę'' napisał zwolennik PiS a mi ten wpis kojarzy się z innym '' Jestem Jaś i mam 12 lat'' a w tle tłusty 50 latek z obrośniętą łydką.
Dodano: 28.05.2019 14:44    Przez: ~antyfaszysta
@antyfaszysta,jesteś bardzo naiwny ,jezeli wierzysz w to,ze na PIS głosują tylko ludzie niewykształceni.Mam w swoim gronie znajomych, dużo ludzi z wyższym wykształceniem,którzy popierają PIS. I o dziwo,nie wstydzą się o tym mówić....