Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19133) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
22 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Trudny finansowo sezon Górnika. Jeden policjant ju ... (23)Tegoroczny "Gospel nad Wartą" odbył się w gorących ... (1)

Intercom Fibaro: niezwykły strażnik Twojego domu, który potrafi więcej, niż myślisz!

Materiał promocyjny

Dodano: 27.05.2019 13:52

Zadbanie o bezpieczeństwo naszego domu i przebywających w nim domowników to dla większości z nas priorytet. Nic dziwnego – domowa przestrzeń to w końcu ostoja, o którą powinniśmy zadbać najlepiej, jak umiemy. Teraz z pomocą w tej kwestii przychodzą nam inteligentne urządzenia, które umożliwiają podniesienie stopnia bezpieczeństwa i otoczenie naszych bliskich wyjątkową opieką. Prawdziwym liderem w tej dziedzinie jest Intercom Fibaro, którego możliwości nie pozwolą nam przejść wobec niego obojętnie.

Zadbaj o to, co dla Ciebie najważniejsze

Nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić naszemu domowi bezpieczeństwo, na jakim nam zależy. W natłoku codziennych obowiązków, wielu godzin spędzonych w pracy i częstych wyjazdów służbowych nieustanne czuwanie nad naszą domową przestrzenią jest po prostu fizycznie niemożliwe. Na szczęście nowoczesne technologie oferują nam rozwiązania, które wyjdą naprzeciw naszym potrzebom i oczekiwaniom. Inteligentne wideodomofony to nie tylko stały monitoring i dostęp do tego, co dzieje się w naszym domu i w jego otoczeniu, ale również szereg smart funkcji, które sprawią, że wykonywanie codziennych czynności będzie o wiele łatwiejsze. Wybierając Intercom Fibaro możemy być pewni, że nasz dom będzie właściwie chroniony o każdej porze dnia i nocy.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Intercomu Fibaro, zapytaliśmy twórców marki o to, w jaki sposób urządzenie to może zmienić naszego codzienne funkcjonowanie i zapewnić nam bezpieczeństwo, o jakim wszyscy marzymy.

Intercom, który zapewni Ci pełną kontrolę

Intercom Fibaro to najnowocześniejsze urządzenie, które ma bystry wzrok, doskonały słuch, idealną pamięć i czuwa nad naszym domem o każdej porze dnia i nocy. Dzięki niemu przestaniemy się martwić o to, co dla nas najcenniejsze – nasz dom i bliscy będą pod stałą opieką. Intercom Fibaro obejmie opiekę nad naszym domem, a przy tym ułatwi wykonywanie czynności, które wykonujemy każdego dnia. Na nasze życzenie otworzy bramę lub drzwi wejściowe, wyłączy alarm i wpuści do środka pozostałych domowników - zakres jego umiejętności jest naprawdę imponujący!

Drzwi staną przed Tobą otworem, gdy tylko tego zapragniesz

Sterować Intercomem Fibaro możemy na kilka dogodnych sposobów – wystarczy wybrać ten, który w danej chwili będzie dla nas najbardziej wygodny. W chwili, gdy urządzenie zacznie już rozpoznawać nasz głos, klucze do domu możemy z czystym sumieniem odłożyć na półkę. Wystarczy, że wyślemy systemowi sygnał telefonem lub zawołamy go na progu, a drzwi do naszego domu natychmiast się otworzą. Dzięki możliwości sterowania głosem nie musimy odkładać ciężkich zakupów i szukać kluczy w przestrzeni torebki – w chwili, gdy wypowiemy nasze tajne hasło, Intercom Fibaro otworzy przed nami drzwi.

Zdalne sterowanie bezpieczeństwem Twojego domu

A co w sytuacji, gdy znajdujemy się poza domem i ktoś z domowników zapomniał kluczy? Intercom Fibaro pozwala wydawać polecenie nawet z oddali. Wystarczy przesłać mu swoje żądanie, a on błyskawicznie otworzy drzwi wybranej przez nas osobie. Ci z kolei, którzy często nasz dom odwiedzają, mogą otrzymać własne numery PIN, dzięki którym inteligentny domofon wpuści ich do środka - by wpisać PIN, wystarczy ująć srebrny pierścień Intercomu Fibaro i po prostu go przekręcić, a urządzenie automatycznie otworzy drzwi wejściowe.

Profesjonalna instalacja i integracja z systemem monitoringu

Producenci Fibaro zadbali o to, aby obsługa Intercomu była intuicyjna i nie sprawiła nam żadnych problemów. Instalacją zajmą się profesjonalni instalatorzy Fibaro, którzy, jeśli tylko zechcemy, podłączą dla nas także cały system Fibaro. Ten inteligentny wideodomofon jest bowiem kompatybilny z pozostałymi smart produktami i z łatwością możemy zintegrować go z całym systemem monitoringu oplatającym nasz dom. Tak połączonemu ekosystemowi urządzeń nie umknie nic, co dzieje się w obrębie naszego domu i w jego środku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach Intercomu Fibaro? Zajrzyj na stronę producenta i sprawdź, w jaki sposób inteligentny wideodomofon może odmienić życie Twoje i Twoich bliskich!

  • Intercom Fibaro: niezwykły strażnik Twojego domu, który potrafi więcej, niż myślisz!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:intercom,   bezpieczeństwo,   dom,   mieszkanie,   fibaro

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Byle mi żony nie zmienił.
Dodano: 27.05.2019 15:55    Przez: ~janek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.