Dzisiaj jest niedziela 25 sierpnia 2019, imieniny: Ludwika, Luizy, Patrycji WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18921) SPORT FORUM FIRMY (5346) PRACA (70) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
25 / 20oC
Pojutrzepogoda
28 / 22oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przełamanie Majera, wygrana Górnika! Trzy czerwone ... (0)Medyk wciąż liderem, choć z AZS Wrocław nieźle się ... (0)

Intercom Fibaro: niezwykły strażnik Twojego domu, który potrafi więcej, niż myślisz!

Materiał promocyjny

Dodano: 27.05.2019 13:52

Zadbanie o bezpieczeństwo naszego domu i przebywających w nim domowników to dla większości z nas priorytet. Nic dziwnego – domowa przestrzeń to w końcu ostoja, o którą powinniśmy zadbać najlepiej, jak umiemy. Teraz z pomocą w tej kwestii przychodzą nam inteligentne urządzenia, które umożliwiają podniesienie stopnia bezpieczeństwa i otoczenie naszych bliskich wyjątkową opieką. Prawdziwym liderem w tej dziedzinie jest Intercom Fibaro, którego możliwości nie pozwolą nam przejść wobec niego obojętnie.

Zadbaj o to, co dla Ciebie najważniejsze

Nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić naszemu domowi bezpieczeństwo, na jakim nam zależy. W natłoku codziennych obowiązków, wielu godzin spędzonych w pracy i częstych wyjazdów służbowych nieustanne czuwanie nad naszą domową przestrzenią jest po prostu fizycznie niemożliwe. Na szczęście nowoczesne technologie oferują nam rozwiązania, które wyjdą naprzeciw naszym potrzebom i oczekiwaniom. Inteligentne wideodomofony to nie tylko stały monitoring i dostęp do tego, co dzieje się w naszym domu i w jego otoczeniu, ale również szereg smart funkcji, które sprawią, że wykonywanie codziennych czynności będzie o wiele łatwiejsze. Wybierając Intercom Fibaro możemy być pewni, że nasz dom będzie właściwie chroniony o każdej porze dnia i nocy.

Aby dowiedzieć się więcej o możliwościach Intercomu Fibaro, zapytaliśmy twórców marki o to, w jaki sposób urządzenie to może zmienić naszego codzienne funkcjonowanie i zapewnić nam bezpieczeństwo, o jakim wszyscy marzymy.

Intercom, który zapewni Ci pełną kontrolę

Intercom Fibaro to najnowocześniejsze urządzenie, które ma bystry wzrok, doskonały słuch, idealną pamięć i czuwa nad naszym domem o każdej porze dnia i nocy. Dzięki niemu przestaniemy się martwić o to, co dla nas najcenniejsze – nasz dom i bliscy będą pod stałą opieką. Intercom Fibaro obejmie opiekę nad naszym domem, a przy tym ułatwi wykonywanie czynności, które wykonujemy każdego dnia. Na nasze życzenie otworzy bramę lub drzwi wejściowe, wyłączy alarm i wpuści do środka pozostałych domowników - zakres jego umiejętności jest naprawdę imponujący!

Drzwi staną przed Tobą otworem, gdy tylko tego zapragniesz

Sterować Intercomem Fibaro możemy na kilka dogodnych sposobów – wystarczy wybrać ten, który w danej chwili będzie dla nas najbardziej wygodny. W chwili, gdy urządzenie zacznie już rozpoznawać nasz głos, klucze do domu możemy z czystym sumieniem odłożyć na półkę. Wystarczy, że wyślemy systemowi sygnał telefonem lub zawołamy go na progu, a drzwi do naszego domu natychmiast się otworzą. Dzięki możliwości sterowania głosem nie musimy odkładać ciężkich zakupów i szukać kluczy w przestrzeni torebki – w chwili, gdy wypowiemy nasze tajne hasło, Intercom Fibaro otworzy przed nami drzwi.

Zdalne sterowanie bezpieczeństwem Twojego domu

A co w sytuacji, gdy znajdujemy się poza domem i ktoś z domowników zapomniał kluczy? Intercom Fibaro pozwala wydawać polecenie nawet z oddali. Wystarczy przesłać mu swoje żądanie, a on błyskawicznie otworzy drzwi wybranej przez nas osobie. Ci z kolei, którzy często nasz dom odwiedzają, mogą otrzymać własne numery PIN, dzięki którym inteligentny domofon wpuści ich do środka - by wpisać PIN, wystarczy ująć srebrny pierścień Intercomu Fibaro i po prostu go przekręcić, a urządzenie automatycznie otworzy drzwi wejściowe.

Profesjonalna instalacja i integracja z systemem monitoringu

Producenci Fibaro zadbali o to, aby obsługa Intercomu była intuicyjna i nie sprawiła nam żadnych problemów. Instalacją zajmą się profesjonalni instalatorzy Fibaro, którzy, jeśli tylko zechcemy, podłączą dla nas także cały system Fibaro. Ten inteligentny wideodomofon jest bowiem kompatybilny z pozostałymi smart produktami i z łatwością możemy zintegrować go z całym systemem monitoringu oplatającym nasz dom. Tak połączonemu ekosystemowi urządzeń nie umknie nic, co dzieje się w obrębie naszego domu i w jego środku.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach Intercomu Fibaro? Zajrzyj na stronę producenta i sprawdź, w jaki sposób inteligentny wideodomofon może odmienić życie Twoje i Twoich bliskich!

  • Intercom Fibaro: niezwykły strażnik Twojego domu, który potrafi więcej, niż myślisz!

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:intercom,   bezpieczeństwo,   dom,   mieszkanie,   fibaro

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Byle mi żony nie zmienił.
Dodano: 27.05.2019 15:55    Przez: ~janek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.