Dzisiaj jest niedziela 18 sierpnia 2019, imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18728) SPORT FORUM FIRMY (5345) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
21 / 19oC
Jutropogoda
21 / 16oC
Pojutrzepogoda
22 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rozczarowujący remis Górnika. Punkt, który nie daj ... (0)III liga. Górnik Konin - Nielba Wagrowiec [RELACJA ... (0)

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

Dodano: 27.05.2019 21:48
Źródło: LM.pl

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 20.20 na Alejach 1 Maja. Jadący motocyklem marki Yamaha, 22-letni mieszkaniec gm. Kramsk kierował się w stronę skrzyżowania z ul. Kleczewską. W tym samym czasie jadąca samochodem osobowym marki Rover, 54-letnia mieszkanka Konina wyjeżdżała z ul. Powstańców Styczniowych (Galeriowiec).

Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, w wyniku uderzenia ucierpiał 22-letni motocyklista. Z obrażeniami ciała został on przetransportowany do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Na miejscu jest jeszcze policja i straż pożarna.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista
Slajd 1/11

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 1 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 2 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 3 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 4 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 5 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 6 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 7 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 8 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 9 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

Konin. Wypadek na Alejach 1 Maja. Ucierpiał młody motocyklista

slajd 10 z 11

Wypadek w centrum Konina. Motocyklista został przewieziony do szpitala.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Na całych Alejach jeżdżą jak na autostradzie, więc co się dziwić. Wieczorem spać nie idzie.
Dodano: 27.05.2019 22:34    Przez: ~Mieszkaniec
Pani spod galeriowca wyjeżdżając powinna ustąpić pierwszeństwa ale tego nie zrobiła i wjechała w motor,nie można za to winić młodego człowieka , może zagapila się jak te które by prawie pod pociąg wjechały niedawno,a na alejach to naprawdę trzeba uważać.
Dodano: 27.05.2019 23:25    Przez: ~Ha
Jeżdżą jak idioci w Koninie. Kierowcy z tego Miasta nie mają pojęcia o jeździe.
Dodano: 27.05.2019 22:33    Przez: ~Jei2n2
To może ja tylko zostawię info, że na Zatorzu doskonale niemal codziennie słychać jak na Alejach fani motocykli kręcą manetę, zaś fani samochodów gazują, a potem słychać albo pisk hamulców, albo opon. Wypadek gdzie kogoś z asfaltu będą zdrapywać albo wycinać z karoserii to tylko kwestia czasu. Ogólnie centrum z racji kilku pasów na Alejach i na Poznańskiej oraz od mostu europejskiego w kierunku na most briański oraz Dworcowa z wylotem na starą przeprawę sprawdzają się doskonale dla nich jako tor wyścigowy z potencjalną możliwością driftu.
Dodano: 27.05.2019 23:49    Przez: ~thek
avatar A kto ma prawo w obszarze zabudowanym, w samym centrum miasta Cyt. "rozpędzać się na maksa"? Motocykliści to jakaś kasta uprzywilejowana? Poza tym od wspomnianego przez Ciebie skrzyżowania do miejsca wypadków spokojnie jest 100 metrów, więc doby motocykl może osiągnąć już sporo ponad 100 km/h (nie twierdzę, że w tej sytuacji tak było) . Kierowcy samochodów za coś takiego tracą PJ a kierujący motocyklami zbierają uznanie.
Dodano: 27.05.2019 22:45    Przez: Urlich von Jungingen

KOMENTARZE

avatar Oczywiście nie mam wątpliwości, że ktoś zbada z jaką prędkością jechał motocykl - piwo bezalkoholowe ;)
Dodano: 27.05.2019 22:19    Przez: Urlich von Jungingen
Już modern toking śpiewał kiedyś ....yamaha, jour my soul aj will keep it shining everywhere I goyamaha , you're my soul aj will be cholding you forever Stej with ju together ....
Dodano: 28.05.2019 09:57    Przez: ~Bony M
Uizdzaja na tych moturach i potem jest jak jest
Dodano: 28.05.2019 10:27    Przez: ~Pn
Miszcz świata z prędkością światła. Czyli typowy leming bez wyobraźni, pokazał klasę. Niestety "sądy są nasze" uznają winną kobietę, bo nawet przez myśl jej nie przeszło, że z Kramska na poszukiwanie ofiar wystartował kamikadze. Jedyny pożytek, że doznał "olśnienia" i już nie będzie zagrażał innym użytkownikom dróg.
Dodano: 28.05.2019 13:53    Przez: ~22 lata czekał na ten moment
Jeżeli mamy być bezpieczni na ulicach, to niestety, motocykliści muszą wyginąć. Tu nie ma rozwiązania bez ofiar, wszyscy to widzą, a trzeba mówić o tym głośno i publicznie. Im więcej ich zginie, tym mniej będzie niewinnych ofiar.
Dodano: 28.05.2019 14:12    Przez: ~chcesz być ich ofiarą?
Czy POLICJA łamie prawo, udając ślepych? Czy POLICJA nie zna odgłosów, "ryku' motorów rozpędzających się, do prędkości odbiegających od dozwolonych i bezpiecznych? Czy POLICJA w tym kraju potrafi tylko na L4 strajkować? Organizowanie "medialnych" kontroli trzeźwości, prędkości i innych pozorowanych działań z góry przewidzianym skutkiem, przynosi odwrotne efekty od oczekiwanych. Jak wszyscy widzą, na L4, czy nie, to i tak biorą za darmo pieniądze.
Dodano: 28.05.2019 14:54    Przez: ~po co jest POLICJA?
Policja to potrafi tylko łapać pijanych rowerzystów i stać w krzakach i suszyć.
Dodano: 29.05.2019 09:45    Przez: ~:)
Motocyklista stał na swiatłach na Alejach obok Bayerskiego , ruszył dopiero jak zapaliło sie zielone , więc całe szczęscie nie zdążył się chyba jeszcze rozpedzic na maksa, bo mogłoby to się skonczyc bardziej tragicznie.
Dodano: 27.05.2019 22:31    Przez: ~xxx
avatar A kto ma prawo w obszarze zabudowanym, w samym centrum miasta Cyt. "rozpędzać się na maksa"? Motocykliści to jakaś kasta uprzywilejowana? Poza tym od wspomnianego przez Ciebie skrzyżowania do miejsca wypadków spokojnie jest 100 metrów, więc doby motocykl może osiągnąć już sporo ponad 100 km/h (nie twierdzę, że w tej sytuacji tak było) . Kierowcy samochodów za coś takiego tracą PJ a kierujący motocyklami zbierają uznanie.
Dodano: 27.05.2019 22:45    Przez: Urlich von Jungingen
To może ja tylko zostawię info, że na Zatorzu doskonale niemal codziennie słychać jak na Alejach fani motocykli kręcą manetę, zaś fani samochodów gazują, a potem słychać albo pisk hamulców, albo opon. Wypadek gdzie kogoś z asfaltu będą zdrapywać albo wycinać z karoserii to tylko kwestia czasu. Ogólnie centrum z racji kilku pasów na Alejach i na Poznańskiej oraz od mostu europejskiego w kierunku na most briański oraz Dworcowa z wylotem na starą przeprawę sprawdzają się doskonale dla nich jako tor wyścigowy z potencjalną możliwością driftu.
Dodano: 27.05.2019 23:49    Przez: ~thek
bez względu na to z jaką prędkością poruszał się motocyklista winna jest baba wyjeżdżająca z galeriowca, nie ustąpiła pierwszeństwa i tyle w temacie po co te dywagacjie
Dodano: 28.05.2019 10:11    Przez: ~hiena
THEK, a ty wiesz w ogóle co to jest drift? Bo chyba pomyliły ci się pojęcia....
Dodano: 28.05.2019 11:38    Przez: ~ASS
Urlich, widzę, że tak jak większość masz płytkie myślenie. Przecież każdy motocyklista to szatan drogowy, jeździ nie mniej niż 200 km/h, dawca itd. Więcej rozumu życzę. Dla ludzi fakt, że motocykl jest głośny to równoznaczne z tym, że na zegarach już 300 nie mniej. W rzeczywistości to ludzie z pasją i dzięki temu, że mają niezłe umiejętności wybronili się z nie jednej takiej sytuacji gdzie byliby trupami, a wszystko przez głupotę ludzi z samochodów osobowych, którzy nie umieją jeździć o czym sama musiałam się nie raz już przekonać. Na przyszłość - nie wypowiadaj się na temat, o którym kompletnie nic nie wiesz. A hałas moi drodzy to robią większy tzw, BOMBELKI patologii przed blokami.
Dodano: 28.05.2019 12:31    Przez: ~jakaksw
przedmówco - dzieci Ci przeszkadzaja? dzieckiem nie byles? z kolegami sie nie biegales? nie moja wina.. a z Toba urlich czasem sie zgadzam, czasem nie.. jezdze motocyklami od 20 lat i zapewniam Cie ze tak jak z kierowcami aut jest roznie tak i z motocyklistami jest roznie, nie wsadzaj wszystkich do jednego worka. sa dobrzy kierowcy ktorzy 99% czasu jezdza bezpiecznie jak i jest gowniazeria ktora nie mysli i w autach i na motocyklach.. niestety wsrod kierowcow aut jest jeszcze 3cia grupa - nie znajacy i nie respektujacy przepisow ruchu drogowego operatorzy tony stali. jesli poruszasz sie autem codziennie mozesz ich zauwazyc, jesli poruszasz sie motocyklem pewnie zostaniesz przez nich trafiony. nie mysla, nie patrza, co mniejsze niech ucieka.. poznasz po kolejnosci w jakiej uzywaja hamulca i kierunkowskazu na drodze.
Dodano: 28.05.2019 14:08    Przez: ~kom2
Jeżdżą jak idioci w Koninie. Kierowcy z tego Miasta nie mają pojęcia o jeździe.
Dodano: 27.05.2019 22:33    Przez: ~Jei2n2
Na całych Alejach jeżdżą jak na autostradzie, więc co się dziwić. Wieczorem spać nie idzie.
Dodano: 27.05.2019 22:34    Przez: ~Mieszkaniec
A Policja co na to ?
Dodano: 28.05.2019 16:10    Przez: ~Pytam
Po zniszczeniach to raczej widać że prędkość nie była mała
Dodano: 27.05.2019 22:37    Przez: ~Prędkość
Jakoś mi nie szkoda motocyklistów, zwłaszcza tych hałasujących .... Kobieta z auta tylko kłopoty będzie miała przez młokosa.
Dodano: 27.05.2019 22:42    Przez: ~Gość
Nie podoba się hałas to wypad z miasta... takie uroki
Dodano: 28.05.2019 08:41    Przez: ~Moto
A gdzie zostawiła oczy ? Może jeszcze na wystawie galeriowca ? Gdyby je miała to by kłopotów nie miała
Dodano: 28.05.2019 10:24    Przez: ~:)
Ty taki cwaniaczek a ciekawe ile tam jeździsz w ograniczenie się napewno nie łapiesz i jeździsz może jak większość tam.Mam motocykl i uwiesz mi że to że on halasuje nie znaczy że jedzie szybko....nie znasz się to nie pisz zbednych argumentów kobieta miała ustąp pierwszeństwa i co ty tu chcesz od motocyklistów że przez niego będzie miała kłopoty.... skoro tak uważasz to naucz sie znaków jak wiersza moze wtedy będziesz wiedział co ten znak oznacza.....
Dodano: 28.05.2019 17:31    Przez: ~ABC
Jeśli będie w szpitalu więcej niż 7 dni pani dostanie 18 miesiecy w zawieszeniu na dwa lata
Dodano: 27.05.2019 22:51    Przez: ~On
Podaj nr sali będziesz dłużej
Dodano: 28.05.2019 00:44    Przez: ~Znajomy tej pani
widziałem dziś ten motor na Spółdzielców jak mnie i 5 innych pojazdów wyprzedzał, i na bank nie jechał.50km/h
Dodano: 27.05.2019 22:59    Przez: ~dan
niestety pani nie dostowala się do ogłoszenia społecznego w tv. według mnie więcej nie miał jak 60 na godzinę tym motorkiem. sam jeżdżę trochę i zajeżdżanie wyjeżdżanie przez kierowców jest na poRZAdku dziennym oby był ubrany dobrze i nic mu się nie stalo.
Dodano: 27.05.2019 23:01    Przez: ~kierowca 4 i 2 kółek
A teraz wytrzeźwiej i napisz to w sposób zrozumiały.
Dodano: 27.05.2019 23:09    Przez: ~40-latek
Pani spod galeriowca wyjeżdżając powinna ustąpić pierwszeństwa ale tego nie zrobiła i wjechała w motor,nie można za to winić młodego człowieka , może zagapila się jak te które by prawie pod pociąg wjechały niedawno,a na alejach to naprawdę trzeba uważać.
Dodano: 27.05.2019 23:25    Przez: ~Ha
Znikającemu punktowi trudno udzielić pierwszeństwa
Dodano: 27.05.2019 23:34    Przez: ~40-latek
Popieram nie naiwdze jak jadę motocyklem i ktoś mi wyjeżdża bo zaś wszyscy mówią w razie wypadku napewno jego wona jechał jak postrzelony...... coś o tym wiem nawet jak jade sb 30 niecałe to ktoś sie pakuje pod koło
Dodano: 28.05.2019 17:44    Przez: ~ABC
Widziałam ten wypadek... To cud że ten chłopak wstał i kobieta żyje.
Dodano: 27.05.2019 23:36    Przez: ~A
1 z 3
123>>