Dzisiaj jest niedziela 18 kwietnia 2021, imieniny: Apoloniusza, Bogusławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17906) SPORT FORUM FIRMY (5593) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
15 / 9oC
Pojutrzepogoda
11 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (7)Konin. Zbiórka pieniędzy na środki ochrony osobist ... (5)

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

Dodano: 2.06.2019 22:41
Źródło: LM.pl

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

Przed Konińskim Domem Kultury stanął olbrzymi ekran pod chmurką. Po zachodzie słońca, wyświetlono na nim film zdobywcy Oscara – Andrzeja Wajdy. Obraz przedstawia historię wielkich przemian, która przetoczyła się między innymi przez jedno z gdańskich mieszkań. Reżyser wdzierając się w prywatność Lecha Wałęsy, próbuje uchwycić fenomen zmiany prostego człowieka w charyzmatycznego przywódcę.

W ramach miejskich obchodów 30. rocznicy częściowo wolnych wyborów, jutro o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury odbędzie się spotkanie z sędzią Igorem Tuleyą. Natomiast we wtorek, 4 czerwca o godz. 11.00 na stadionie im. Złotej Jedenastki Kazimierza Górskiego rozpocznie się międzyszkolny happening. Natomiast na godz. 12.00 w II LO zaplanowano debatę młodzieży pod hasłem „Mam wpływ”. A o godz. 19.00 w Impexmetal Aluminium Konin odbędzie się koncert Piotra Bukartyka z zespołem (wstęp na zaproszenia).

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie
Slajd 1/8

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

slajd 1 z 8

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

slajd 2 z 8

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

slajd 3 z 8

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

slajd 4 z 8

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

slajd 5 z 8

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

slajd 6 z 8

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

W "Kinie pod gwiazdami" można było zobaczyć film o L. Wałęsie

slajd 7 z 8

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” - to film, który dziś można było zobaczyć w „Kinie pod gwiazdami” w Koninie.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.



DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

CZERWONE MIASTO CZERWONE OBYCZAJE...BOLEK IDOLEM
Dodano: 2.06.2019 23:15    Przez: ~NSZ
Czerwone miasto puszcza film propagandowy o BOLKU ha ha ha.
Dodano: 2.06.2019 22:52    Przez: ~remik
Ja polecam Film nocna zmiana. ksiazke Cenckiewicza Tw Bolek. i powiem tak. zaden czlonek solidarnisci z Ania Walentyniwicz nie podalby temu czlowiekowi reki. wygral w totolotka kilka razy i piblicznie przyznal u Pani Olejnik jak byl agentem
Dodano: 2.06.2019 23:13    Przez: ~Tyle.
Sędzia Tuleja to naprawdę autorytet . Kto go zaprosił ? Chyba totalna opozycja.
Dodano: 3.06.2019 09:43    Przez: ~ciekawski
Wielkie zainteresowanie Bolkiem, dość tej propagandy
Dodano: 2.06.2019 22:59    Przez: ~No

KOMENTARZE

Czerwone miasto puszcza film propagandowy o BOLKU ha ha ha.
Dodano: 02.06.2019 22:52    Przez: ~remik
Boluś drobny złodziej z skr Popowo ha,ha bolszewia fenomenalnie ponizyła ciemne byki wystawiajac zula na prezydenta ha,ha.
Dodano: 03.06.2019 11:54    Przez: ~As
puknij się w ten pusty cagan
Dodano: 03.06.2019 22:27    Przez: ~tom
a ty czarny ! tak lepiej?
Dodano: 03.06.2019 22:29    Przez: ~człowiek
Dla odmiany puśćcie klasyki kina polskiego w tym samym miejscu i będą tłumy a nie kilku ludków. Bolusia POkażcie na dziedzińcu spalarni śmieci bo tam jest jego miejsce albo na POkazie zamkniętym dla konińskich UBeków to uwierzą.
Dodano: 04.06.2019 06:47    Przez: ~pies cywil z SB
Czy ktoś wie jaki jest związek Igora Tuleyi z wyborami 4 czerwca? (Oprócz tego, że wywodzi się z rodziny o tradycjach demokratyczno - niepodległościowych ;-)
Dodano: 02.06.2019 22:58    Przez: ~prezydent KODziarzy
Wielkie zainteresowanie Bolkiem, dość tej propagandy
Dodano: 02.06.2019 22:59    Przez: ~No
Wałęsa. Człowiek z SB.
Dodano: 03.06.2019 20:57    Przez: ~Dziękuję
Ja polecam Film nocna zmiana. ksiazke Cenckiewicza Tw Bolek. i powiem tak. zaden czlonek solidarnisci z Ania Walentyniwicz nie podalby temu czlowiekowi reki. wygral w totolotka kilka razy i piblicznie przyznal u Pani Olejnik jak byl agentem
Dodano: 02.06.2019 23:13    Przez: ~Tyle.
CZERWONE MIASTO CZERWONE OBYCZAJE...BOLEK IDOLEM
Dodano: 02.06.2019 23:15    Przez: ~NSZ
Skoro o Wałęsię to puścili bajkę "Bolek i Lolek"?
Dodano: 03.06.2019 05:27    Przez: ~Kryka
Trudno rozmawiać z tymi co Wałęsę kojarzą tylko z Bolkiem. Co oni z Was zrobili ???????????
Dodano: 03.06.2019 06:58    Przez: ~Mały
To bardzo ważna karta w jego dziejach czyż nie
Dodano: 03.06.2019 07:06    Przez: ~Duży
Wałęsa oddaj moje 100 milionów cimoszko przynieś sprawiedliwość do domu...... -cytując klasyka
Dodano: 03.06.2019 07:05    Przez: ~sztandar won
Te patrioci gdzie byliście wtedy , czemu nie stawaliscie na czele strajku , czemu nie głosiliście idei Solidarności , dlaczego wasz idol Kacz. spał do 12.00 13.12 . Mówicie o komunie popaczcie na obecny rząd, pierwszy z brzegu , twarz reformy sądownictwa , Piotrowicz , Jasiński, Wolski , Łapiński , zainteresuje się Świątkowskim . Co by nie pisać WAŁĘSĄ jest i będzie twarzą obalenia komuny i nic to nie zmieni . Jarosław przy okrągłym stole siedział i pił z Kiszczakiem tak samo jak reszta ale oczywiście o tym wasza tvpis nie powie A wystarczy sięgnąć po książki. Nasza historia jest pokręcone każdy polityk były wysoki opozycjonista ma coś za uszami , ale paczmy co jest A nie co było, rozdrapywanie ran niema sensu . Tylko nie piszcie że komunista się odezwał, były ubek bo nie wiecie ile piszący ma lat . Zastanówcie się pseudo patrioci .
Dodano: 03.06.2019 08:03    Przez: ~Xxl
Jak walesa stawal wykasniaja jego koledzy ze zwiazku. jak wygladalo jego zycie tez polecam lekture cenckiewicza
Dodano: 03.06.2019 09:16    Przez: ~Cenny
Ceny widzę że nie zrozumiałeś treści wpisu . Odpuść, każdy z tych ludzi ma za uszami i nic to nie zmieni, nie bądź jednostronny jak piszesz o książce Cenckiewicza to wspomnij też o książce Piątka. W 2006 jakiś doszedł do władzy czemu Kaczor nie rozliczał post.komuny. Dopiero w 2015 zrozumiał że na tym może zdobyć elektorat . To jest polityka . Patrz do przodu nie do tyłu.
Dodano: 03.06.2019 09:31    Przez: ~Xxl
xxl.Nie ośmieszaj się
Dodano: 03.06.2019 09:37    Przez: ~polka
Apacze, Apacze i nic nie widzę
Dodano: 03.06.2019 21:00    Przez: ~Inter punkt
Sędzia Tuleja to naprawdę autorytet . Kto go zaprosił ? Chyba totalna opozycja.
Dodano: 03.06.2019 09:43    Przez: ~ciekawski
1 z 3
123>>