Dzisiaj jest poniedziałek 17 lutego 2020, imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20729) SPORT FORUM FIRMY (5462) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 6oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Wysokie prowadzenie ledwo starczyło. MKS MOS pokon ... (1)Konin. Aktywnie zmieniają siebie pod okiem "Prawni ... (0)

Sposób na szybkie pieniądze? Pożyczki przez sms w Szwecji!

Materiał promocyjny

Dodano: 4.06.2019 09:00

Jeszcze paręnaście lat temu, by pożyczyć jakiekolwiek pieniądze drogą formalną, trzeba było spełniać szereg skomplikowanych wymagań. Pożyczkobiorcy musieli przedstawić stosowane zaświadczenia o wysokości zarobków, stanie majątkowym, niefigurowaniu w rejestrach dłużników itd. Z tego względu sama procedura przyznawania kredytu trwała bardzo długo, ponieważ bank musiał sprawdzić, czy ich klient rzeczywiście posiada tzw. zdolność kredytową. Dzisiaj sfera finansowa dosyć mocno ewoluowała i na rynku pojawiły się tzw. parabanki, czyli instytucje pożyczkowe, w których pieniądze przyznaje się na nieco innych zasadach. Oczywiście takie firmy również wymagają od klientów stosowanych potwierdzeń, jednak zazwyczaj trwa to dużo krócej, a w niektórych przypadkach pieniądze można otrzymać nawet bez wychodzenia w domu. Tematem dzisiejszego artykułu będą pożyczki przez sms w Szwecji, czyli najszybsza i najwygodniejszy sposób na dodatkowy zastrzyk gotówki.

Pożyczki przez sms – na czym to polega?
Aby zaciągnąć pożyczkę za pomocą wiadomości sms konieczna będzie wcześniejsza rejestracja na stronie pożyczkodawcy. Warto zaznaczyć, że nie wszystkie instytucje umożliwiają taką usługę, jednak w następnym akapicie przekonacie się, że istnieją strony takie jak LejonFinans, dzięki którym bez problemu dotrzemy do poszukiwanych rozwiązań. Założenie konta w panelu odpowiedniej firmy to bardzo prosty i intuicyjny proces. Gdy już uda nam się to wykonać, wysyłamy wiadomość sms na podany numer. Najczęściej w jego treści trzeba podać pesel, kwotę, jaką chcemy pożyczyć oraz ilość dni, po których dokonamy spłaty. W wiadomości zwrotnej bot odeśle nam numer wniosku, który następnie trzeba wpisać na stronie internetowej. To o tyle wygodne rozwiązanie, iż przygotowany wniosek posiada już wszystkie niezbędne informacje – wystarczy go wydrukować i zanieść do oddziału lub przesłać drogą elektroniczną.

Jak wybrać najdogodniejsze rozwiązanie?
Obecnie rynek produktów finansowych w Szwecji jest bardzo konkurencyjny. Z jednej strony to optymistyczna wiadomość, ponieważ pożyczkobiorca ma szerokie spektrum wyboru, a firmy ze względu na dużą konkurencyjność zmuszone są obniżać ceny swoich usług. Patrząc na to jednak z innej perspektywy, powstaje pewien chaos poznawczy spowodowany zbyt dużą ilością ofert, w których większości ciężko jest się połapać. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że mamy do czynienia z obcym językiem i rynkiem, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Na całe szczęście istnieje wiele firm, które zajmują się doradztwem kredytowym, a z ich usług warto skorzystać, szczególnie jeżeli nie miało się wcześniej do czynienia z pożyczkami. Jedną z nich jest platforma internetowa Lejon Finans oraz jej Fanpage na Facebooku. To porównywarka kredytów online, która na podstawie podstawowych informacji tj. kwota i czas spłaty zaproponuje najdogodniejsze rozwiązania. Najczęściej będą to po prostu firmy, które oferują pożyczki przez sms w Szwecji z najmniejszą prowizją i najkrótszym czasem realizacji.

Podsumowując, pożyczka przez smsa to szybka forma kredytowa, która pozwala na wzięcie małej kwoty na krótki okres. Wystarczy wysłać smsa z podstawowymi informacjami, by w odpowiedzi otrzymać wniosek, który trzeba złożyć w odpowiednim miejscu. Pożyczki w Szwecji przebiegają na bardzo podobnych zasadach jak w Polsce, jednak warto skorzystać z doradztwa kredytowego lub internetowych rankingów, które pomogą w wybraniu jak najlepszej opcji. 

Jak wziąć pożyczkę na sms w Szwecji?
Pożyczki przez sms w Szwecji działają na bardzo podobnej zasadzie, co te oferowane przez firmy w naszym kraju. W tym przypadku podobnie trzeba się wykazać dokumentem potwierdzającym tożsamość oraz adres zameldowania. W każdym przypadku będą to mikropożyczki, czyli produkty finansowe opiewające na małą kwotę. Gdy chcemy pożyczyć większą sumę, nie unikniemy wizyty w banku, gdzie będziemy musieli przedstawić szereg dokumentów, wypełnić wniosek, poczekać na weryfikacje i złożyć kilka podpisów na umowach i dokumentach. Pożyczki przez sms to zazwyczaj mikropożyczki na kilkaset złotych i stosuje się je, jako środek doraźny. Tego typu finansowanie wybierają studenci lub osoby, które wpadły w chwilowe problemy finansowe. Główną zaletą takiego rozwiązania jest bardzo krótki czas, w którym otrzymamy pieniądze. Mikropożyczki przez smsa zaciąga się najczęściej na okres do 30 dni, a kwota, którą trzeba będzie oddać, zwykle zostaje z góry ustalona w momencie podpisywania umowy.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:pieniądze,   finanse,   budżet domowy,   pożyczka,   chwilówka

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Lm czy wy jesteście już uzależnieni od tych pożyczek? Bo wciąż o nich piszecie.Jeszcze pożyczka na sms ze Szwecji,chore.
Dodano: 04.06.2019 16:40    Przez: ~Ha
tylko NIE Provident , ostrzegam
Dodano: 04.06.2019 21:09    Przez: ~Ula
Jak się nie ma profesjonalnej firmy zajmującej się ściąganiem długów to nie ma co w ogóle o biznesie myśleć. Na szczęście ja mam kontakty do firmy MK-Finanse i oni okazali się odpowiedzialnymi partnerami w biznesie.
Dodano: 07.06.2019 00:33    Przez: ~Kubrak
Witam! Jako przedstawiciel wonga com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Dodano: 14.06.2019 17:44    Przez: ~oewonga
O jakie dokumenty możecie mnie poprosić gdy będę się starać o pożyczkę w wonga?
Dodano: 18.11.2019 19:08    Przez: Maciej Nowak
Witam! Maciej Nowak w przypadku uzyskiwania dochodu z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie bądź też umowy o dzieło, możemy poprosić o wymienione poniżej dokumenty: wyciąg z konta, który będzie potwierdzać wpływy z tytułu otrzymywanego wynagrodzenia lub aktualne zaświadczenia o zatrudnieniu i uzyskiwanym dochodzie lub aktualny skan lub zdjęcie umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło. W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej możemy poprosić o dosłanie na nasz adres mailowy (kontakt@wonga.com) wyciągu z konta potwierdzającego: wpływy z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej płatności wykonywane do ZUS i do urzędu skarbowego płatności uiszczane z tytułu podatku VAT. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią: - telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub - poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.W razie pytań jestem do dyspozycji Tomek
Dodano: 26.11.2019 17:40    Przez: oewonga

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.