Dzisiaj jest wtorek 26 stycznia 2021, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17956) SPORT FORUM FIRMY (5574) PRACA (53) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-1 / 0oC
Jutropogoda
1 / 0oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Powiatowa Rada Rynku Pracy. Inauguracja kadencji 2 ... (2)Prezent od prezydenta dla Poli - pierwszej koninia ... (1)

Konin. Piknik charytatywny dla Marcela "Małego Wojownika"

Dodano: 5.06.2019 10:38
Źródło: LM.pl

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie małego Marcelka z Konina. Chłopiec walczy z neuroblastomą IV stopnia. W najbliższą sobotę odbędzie się piknik, z którego dochód zostanie przeznaczony na „Małego Wojownika”.

Marcel Ogórek kończy dziś 17 miesięcy. O tym, że jest chory jego rodzice dowiedzieli się pod koniec marca. Podczas badań w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi okazało się, że chłopiec ma guza nadnercza z przerzutami do twarzoczaszki. Kolejne badania pokazały, że są też przerzuty do szpiku kostnego. Przed maluchem walka o życie: radioterapia, operacja i immunoterapia. Leczenie w niemieckiej klinice oszacowano na tę chwilę na 310 tysięcy euro.

Koninianie otworzyli swoje serca i chętnie wspierają wszelkie inicjatywy, z których dochód przeznaczony jest na leczenie Marcelka. W sobotę, 8 czerwca od godz. 11.00 do 18.00 na stadionie przy ul. Dmowskiego w Koninie odbędzie się kolejny piknik charytatywny. Poza turniejem „Gramy razem dla Marcelka” nie zabraknie dmuchańców, malowania twarzy, tatuaży i zaplatania warkoczyków. Będzie też kącik zabaw i anioły wykonane przez Środowiskowy Dom Samopomocy im. dr Piotra Janaszka.

  • Konin. Piknik charytatywny dla Marcela "Małego Wojownika"
  • Konin. Piknik charytatywny dla Marcela "Małego Wojownika"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.