Dzisiaj jest poniedziałek 24 lutego 2020, imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21509) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (44) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
6 / 3oC
Jutropogoda
8 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jest miejski kalendarz imprez. Można zgłaszać, a b ... (0)Kiepskie pożegnanie z własnym kibicami. MKS MOS ul ... (0)

Konin. Damian Kruczkowski został dyrektorem miejskiej biblioteki

Dodano: 10.06.2019 08:44

Damian Kruczkowski został powołany przez prezydenta na dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie. Urzędować zacznie od 1 lipca 2019 roku.

- Powołuję Pana Damiana Kruczkowskiego na stanowisko Dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Koninie z dniem 1 lipca 2019 roku na okres 3 lat - poinformował w zarządzeniu, prezydent Piotr Korytkowski.

Obecny dyrektor - Henryk Janasek od 1 lipca br. odchodzi na emeryturę. Miasto ogłosiło konkurs na dyrektora biblioteki miejskiej. Zgłosiło się sześciu kandydatów, do rozmów przystąpiło pięciu. Konkurs rozstrzygała powołana przez prezydenta komisja, w której składzie znaleźli się także przedstawiciele ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego bowiem biblioteka to instytucja kultury. 

Damian Kruczkowski to regionalista, koniński społecznik, twórca i prezes stowarzyszenia Zmieniamy Konin, kandydat na prezydenta Konina w zeszłorocznych wyborach samorządowych.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

chyba startowali w tym konkursie ludzie z większymi kwalifikacjami... ale już przed konkursem było wiadomo kto dostanie stołek...
Dodano: 10.06.2019 09:11    Przez: ~rozczarowana
Ktoś w komentarzu kiedyś napisał, że to miejsce jest zarezerwowane dla Damiana Kruczkowskiego, skąd wiedział komentujący, że jeden z kandydatów startujących na Prezydenta Konina w nagrodę za POparcie kandydata z PO Piotra Korytkowskiego otrzyma tak dobry stołek w Bibliotece Miejskiej ?
Dodano: 10.06.2019 10:42    Przez: ~Pytam
I niby taki nie układowy....
Dodano: 10.06.2019 09:13    Przez: ~Zacoto
A to niespodzianka!!! 😱 [ironia]
Dodano: 10.06.2019 09:13    Przez: ~Zzz
Pisałem przed wyborami. Poszukaj. Zostaną kupieni w 90%. Bo 10% pewności nie miałem. I zaiste sprawdziło się. Prorok jestem. To jest taka "klasa polityczna", "tkanka miejsca", "oddolna inicjatywa" itd. Wychwalane, promowane a potem za drobne się sprzedają. Którzy to już są miejscy aktywiści co zasiadają na fotelikach urzędowych i nagle cichną - tak są pochłonięci pracą. Nowe twarze, nowe nadzieje ... jakie to wielkie cytaty o nich nie czytałem w prasie, LM, komentarzach a dziś kim są po roku? Fundamentem starej władzy jaką chcieli zmienić. Sztukę kupowania przeciwników PO nauczyła się od SLD w Koninie. Dlatego tak zatrudnienie rośnie po spółkach i instytucjach miejskich. Przykład idzie z góry. Partia Wiosna 3-cia siła Sejmu. Biedroń prawie Prezydent Polski. A co mamy? Uciekiniera do Brukseli co jeszcze startował w wyborach do PE z hasłem, że odda mandat dwójce a potem go nie oddał i ucieka.
Dodano: 10.06.2019 09:39    Przez: ~lo prorok elyt 3RP

KOMENTARZE

super, gratuluje!
Dodano: 10.06.2019 08:56    Przez: ~młodzi najlepsi
Brawo ro mi sie podoba gratulacje
Dodano: 10.06.2019 09:25    Przez: ~Pn
Ktoś w komentarzu kiedyś napisał, że to miejsce jest zarezerwowane dla Damiana Kruczkowskiego, skąd wiedział komentujący, że jeden z kandydatów startujących na Prezydenta Konina w nagrodę za POparcie kandydata z PO Piotra Korytkowskiego otrzyma tak dobry stołek w Bibliotece Miejskiej ?
Dodano: 10.06.2019 10:42    Przez: ~Pytam
Pan kolega palący?
Dodano: 10.06.2019 11:20    Przez: ~zatroskana
odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku a nie jakieś starowanie w wyborach na prezydenta z falą hejtu
Dodano: 10.06.2019 11:23    Przez: ~zibi
Ma ten pan odpowiednie wykształcenie do kierowania instytucja kultury czy ewentualnue dopiero będzie robił ? Dodwiadczenue zawodowe na ten pan odpowiednie cxyli pracował w jakiejś instytucji kultury ba etat chociaż ba niższym stanowisku? Ogólnie gdzie pracował ten pan wcześniej konkretnie bo nie było dokładnie tego wiadomo w kampani wyborczej nawet tylko tak ogólnikowo.
Dodano: 10.06.2019 13:58    Przez: ~Konkretne pytania
Dlaczego LM podaje informacje o których już dawno było wiadomo? Pewnie czekali na potwierdzenie konkursu, bo już plotkowano w chwili ogłoszenia kto zostanie dyrektorem.
Dodano: 10.06.2019 14:08    Przez: ~W PiS dużo ten misterny.....
O p***rołach piszą cały dzień a o tym że można do Poznania i Warszawy już ekspresem pojechać to nic nie napiszą. Po 2 latach można bez przesiadek jeździć ale nie, to przecież jest p***roła. W mediach ogólnopolskich na każdym portalu jest informacja a w mediach ogólnomiejskich zero
Dodano: 10.06.2019 15:15    Przez: ~portal to dno
Należało mu się to stanowisko. Dużo dobrego dla Pana Prezydenta Korytkowskiego uczynił i mimo posądzeń o konkurowanie w wyborach, do końca był lojalny i wykonał swoje zadanie.
Dodano: 10.06.2019 19:38    Przez: ~takich nam trzeba
Ciekawe czy teraz ten koniński łoczdog z mamprawowiedzieć będzie razem z kantorowym Waldusiem wnikliwie analizował i porównywał wymagania konkursowe z konkursami w innych miastach. A może nie, bo kolega startował?
Dodano: 10.06.2019 22:41    Przez: ~hipokryzja
Ile będzie zarabiał teraz? Do niedawna był bezrobotny, a teraz od razu dyrektor? Ciekawe jak długo zostanie na stanowisku…
Dodano: 11.06.2019 09:23    Przez: ~Heniu z KO5
Jaka Pensja na miesiąc? Jaka Rocznie? Ile nagroda?
Dodano: 11.06.2019 10:00    Przez: ~Cyferki
fajny gość, można się z nim umówić? :)
Dodano: 11.06.2019 10:26    Przez: ~zainteresowana
Jak jesteś facetem to możesz się z nim umówić, bo jest ciepły...
Dodano: 11.06.2019 13:47    Przez: ~pluszowy miś
Z tego co pamiętam zmieniamy konin głosilio potrzebę skończenia z kolesiostwem i ustawionymi konkursami. Zawiodłem się.
Dodano: 11.06.2019 14:17    Przez: ~Rozczarowany wyborca
Miłośnik zboczeńców z LGBT ha ha ha. Mafia POstKOmuny niszczy KONIN
Dodano: 11.06.2019 21:56    Przez: ~fdew
Czemu LM promuje takie miernoty i pokazuje ich wszędzie, ani to błyskotliwe w debatach, ani wykształcone, ani wynik nie był jakiś dobry w wyborach, nic nie zrobił konkretnego dla miasta, a na dodatek zero radnych ma to całe zmieniamy Konin. Ciekawe co tak w ogóle myślą o pseudo przywódcy który sprzedał się za byle stołek wszyscy którzy włożyli tyle pracy i wysiłku w promocję tego pana. Chyba was trochę zrobił w ch... Jest wielu wartościowych ludzi w tym mieście, którzy nie są pokazywani tak często, a dokonania tego pana to jedno wielkie zero. Jeżeli tak nie jest to proszę o konkrety co zrobił poza tym że zapomniał się ogolić znowu...
Dodano: 12.06.2019 07:02    Przez: ~po owocach ich poznacie
chyba startowali w tym konkursie ludzie z większymi kwalifikacjami... ale już przed konkursem było wiadomo kto dostanie stołek...
Dodano: 10.06.2019 09:11    Przez: ~rozczarowana
Jak czytamy w ogłoszeniu, nowy szef konińskiej biblioteki zostanie zatrudniony na pełen etat, na czas określony – od 3 do 7 lat. Musi spełniać kilka wymagań, choć jak na konkurs na kierownicze przecież stanowisko, niezbyt wygórowanych - mieć wyższe wykształcenie i staż pracy minimum 5 lat. Do tego oczywiście znajomość przepisów prawa dotyczących funkcjonowania instytucji kultury, w szczególności bibliotek, doświadczenie w pracy związanej z działalnością kulturalną czy też dobra znajomość obsługi komputera i internetu.
Dodano: 10.06.2019 10:02    Przez: ~kierownik magazynu
Ptaszki świerkają, że nowym dyrektorem zostanie Damian Kruczkowski. Czy Zmieniamy Konin zapomniało już z czym szło do wyborów? wypowiedz 2 miesiące temu
Dodano: 10.06.2019 10:38    Przez: ~uczciwy
A kto teraz będzie dbał o zabytki /czyt. ruiny/ pożydowskie w Koninie i okolicach ?
Dodano: 10.06.2019 10:46    Przez: ~Synagoga
Oby tylko niezabrakło książek dla studentów którzy wielcy wykładowcy (umysłu intelektualne kazali prześledzić).
Dodano: 10.06.2019 13:35    Przez: ~Informator880
I niby taki nie układowy....
Dodano: 10.06.2019 09:13    Przez: ~Zacoto
Pisałem przed wyborami. Poszukaj. Zostaną kupieni w 90%. Bo 10% pewności nie miałem. I zaiste sprawdziło się. Prorok jestem. To jest taka "klasa polityczna", "tkanka miejsca", "oddolna inicjatywa" itd. Wychwalane, promowane a potem za drobne się sprzedają. Którzy to już są miejscy aktywiści co zasiadają na fotelikach urzędowych i nagle cichną - tak są pochłonięci pracą. Nowe twarze, nowe nadzieje ... jakie to wielkie cytaty o nich nie czytałem w prasie, LM, komentarzach a dziś kim są po roku? Fundamentem starej władzy jaką chcieli zmienić. Sztukę kupowania przeciwników PO nauczyła się od SLD w Koninie. Dlatego tak zatrudnienie rośnie po spółkach i instytucjach miejskich. Przykład idzie z góry. Partia Wiosna 3-cia siła Sejmu. Biedroń prawie Prezydent Polski. A co mamy? Uciekiniera do Brukseli co jeszcze startował w wyborach do PE z hasłem, że odda mandat dwójce a potem go nie oddał i ucieka.
Dodano: 10.06.2019 09:39    Przez: ~lo prorok elyt 3RP
Za 30 -ci judaszowych srebrników większość lewicowych polityków jest gotowa sprzedać siebie, rodzinę jak i całą Polskę wrogom Ojczyzny.
Dodano: 10.06.2019 10:49    Przez: ~Patriota
A to niespodzianka!!! 😱 [ironia]
Dodano: 10.06.2019 09:13    Przez: ~Zzz
Bardzo dobrze, to odpowiedni człowiek.
Dodano: 10.06.2019 09:23    Przez: ~Ge
Do czego odpowiedni ?
Dodano: 10.06.2019 10:52    Przez: ~Jerzy
Odpowiedni dla liberalnych i lewicowych elyt,to już teraz będą same mniejszości lgbt itp odwiedzać bibliotekę jako goście..... spotkania z normalnymi inaczej to będzie norma, kolejny "antysystemowiec"że spółki miejskiej
Dodano: 10.06.2019 11:49    Przez: ~Stracone 3lata
Super , gratulacje , świeża krew jest potrzebna
Dodano: 10.06.2019 09:31    Przez: ~Czytelnik
wybory 2018 jesień wszystko jasne
Dodano: 10.06.2019 09:47    Przez: ~ela
Oj to teraz już nie musi pracować poza KONINEM
Dodano: 10.06.2019 09:49    Przez: ~wielbiciel
Czy jeszcze jakieś dobre stanowisko w mieście zostało do obsadzenia dla swoich ?
Dodano: 10.06.2019 10:54    Przez: ~Pytam się
w spółkach miejskich POdobno jeszcze przyjmują
Dodano: 10.06.2019 11:12    Przez: ~mizer
Nie mogę.Poprostu brak słów.
Dodano: 10.06.2019 09:53    Przez: ~Nieee
To ten od "Polacy wygnali Reymonta z Koninia"