Dzisiaj jest środa 12 sierpnia 2020, imieniny: Klary, Lecha, Hilarii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16785) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 17oC
Jutropogoda
25 / 18oC
Pojutrzepogoda
25 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Przybyszewski zostaje w Górniku! Bardzo ważne wzmo ... (0)Regaty zakończone po jednym biegu, pogoda dała się ... (1)

„Nad rzeką pełną muzyki” - koncert na bulwarze nadwarciańskim

Dodano: 11.06.2019 10:38

Prezydent Konina zaprasza 16 czerwca 2019 roku, o godzinie 18.00 na koncert, zatytułowany „Nad rzeką pełną muzyki”.

Na konińskim bulwarze zabrzmią największe światowe szlagiery operetkowe, musicalowe i standardy jazzowe. W wykonaniu Orkiestry Dętej PAK KWB Konin oraz artystów scen łódzkich - Sylwii Strugińskiej-Wochowskiej (sopran, Teatr Muzyczny w Łodzi), Rafała Pikały (bas, Teatr Wielki w Łodzi) oraz Krzysztofa Marciniaka (tenor, Teatr Wielki w Łodzi) usłyszymy utwory - od moniuszkowskiej arii „Ten zegar stary”, po spektakularne „Time to say goodbye”, „Georgia On My Mind” czy „Libertango”.

Naszym gorącym pragnieniem jest powiązanie przeszłości z teraźniejszością – mówi Mirosław Pacześny, kapelmistrz Orkiestry Dętej PAK KWB Konin. – Chcemy aby ten koncert stał się prawdziwym świętem wszystkich, którzy tworzyli i tworzą piękną muzyczną historię regionu i był niepowtarzalną okazją do wspomnień i wzruszeń.

Koncert, wpisujący się w konińskie obchody Roku Stanisława Moniuszki, otworzy występ znakomitego Konin Gospel Choir, z energetycznymi wykonaniami „Prząśniczki”, „Pieśni wieczornej” oraz „Kuma i kumy”. Organizatorem wydarzenia jest miasto Konin.

16 czerwca (niedziela), godzina 18.00, Bulwar Nadwarciański

  • „Nad rzeką pełną muzyki” - koncert na bulwarze nadwarciańskim

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Uwielbiam takie koncerty.
Dodano: 11.06.2019 10:58    Przez: ~Jola
Super!
Dodano: 11.06.2019 10:56    Przez: ~taktak

KOMENTARZE

Super!
Dodano: 11.06.2019 10:56    Przez: ~taktak
Uwielbiam takie koncerty.
Dodano: 11.06.2019 10:58    Przez: ~Jola
Pytanie do włodarzy miasta i dziennikarzy( bo oni tez problemu nie widzą ,sądząc po braku artykułów) JAK DOJECHAC BEZPIECZNIE ROWEREM Z RODZINĄ NA MIEJSKĄ PLAŻĘ W GOSŁAWICACH ?
Dodano: 11.06.2019 11:52    Przez: ~ktoś
Nie da się z rodziną dojechać tam bezpiecznie. I dopóki miasto nie wyda na Przemysłową kolejnych kilkudziesięciu milionów, to nadal nie będzie to możliwe. Nie oczekuj, by stało się to w najbliższych trzech latach...
Dodano: 11.06.2019 13:02    Przez: ~Rafael
Można by. Trzeba tylko od Leśnej zacząć i dalej ścieżką przyleśną. To tylko zależy od organizacji środowiska czy droga rowerowa powstanie tym szlakiem. KBO duży projekt. I za rok jest.
Dodano: 11.06.2019 14:20    Przez: ~motocykl
Reanimacja wiecznie pustego bulwar a miało być tak pięknie
Dodano: 11.06.2019 17:40    Przez: ~Anty
Jest pięknie, tylko nie umieją tego wykorzystać. Tam nawet popływać nie ma na czym, mimo, że jest nadbrzeże do kotwiczenia statków wycieczkowych, Żal i smutek ogarnia.
Dodano: 14.06.2019 21:12    Przez: ~ewa

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.