Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18795) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)

Dwie uczennice ZSEU w Żychlinie w gronie laureatów olimpiady

Dodano: 12.06.2019 12:40
Źródło: LM.pl

Uczennice Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Żychlinie w finale Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w okręgu krakowskim.

Etap centralny zmagań odbył się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej. Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

- Jestem pod wrażeniem tego, jak wielką wiedzą dysponują młodzi ludzie. Najlepsze wyniki gwarantują, że są świetnie przygotowani do studiowania. Mam nadzieję, że wszyscy finaliści oraz laureaci XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych podejmą naukę na renomowanych uczelniach w całym kraju”- mówił prof. dr hab. Marek Stefan Szyndel, przewodniczący Komitetu Głównego OWiUR.

Uczestnicy olimpiady musieli rozwiązać test składający się z 60 pytań oraz wykonując trzy zadania praktyczne. Agata Wieczorkiewicz z III klasy technikum żywienia i usług gastronomicznych ZSEU w Żychlinie, zajęła czwarte miejsce w Polsce. Natomiast Erika Świętanowska z tej samej szkoły zajęła dziesiąte miejsce.

fot. ZSEU Żychlin

  • Dwie uczennice ZSEU w Żychlinie w gronie laureatów olimpiady
  • Dwie uczennice ZSEU w Żychlinie w gronie laureatów olimpiady

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Gratulacje!
Dodano: 12.06.2019 19:30    Przez: ~bg
Dobra praca z uczniem. Brawo !!!
Dodano: 12.06.2019 21:16    Przez: ~obserw
Super dziewczyny!!!
Dodano: 13.06.2019 14:58    Przez: ~Fan
Czyli coś uczą w szkole
Dodano: 13.06.2019 14:59    Przez: ~Fan

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.