Dzisiaj jest sobota 11 lipca 2020, imieniny: Olgi, Kaliny, Benedykta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17784) SPORT FORUM FIRMY (5509) PRACA (25) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
18 / 11oC
Pojutrzepogoda
18 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie uczczono pamięć ofiar Wołynia. Prezydent ... (1)Chcą Polski otwartej, nowoczesnej, przedsiębiorcze ... (44)

Okradł kolegów. Zabrał ich oszczędności z pokoju w internacie

Dodano: 12.06.2019 13:00
Źródło: LM.pl

Nastolatek odpowie za kradzież pieniędzy kolegom ze szkoły. Stanie przed sądem dla nieletnich.

Kilka dni temu dyrektor jednej ze szkół w powiecie kolskim powiadomił policję o tym, że uczniom jego placów placówki zginęły pieniądze. Do zdarzenia miało dojść na początku czerwca. A z relacji uczniów wynikało, że odpowiedzialnym za to mógł być ich 17-letni kolega.

- Po dokładnym przejrzeniu monitoringu i sprawdzeniu okoliczności zdarzenia przez policjantów, okazało się, że przypuszczenia co do sprawcy zaboru mienia okazały się słuszne – informuje Weronika Czyżewska, rzecznik kolskiej policji.

Okazało się, że chłopak wykorzystywał nieobecność kolegów i koleżanek w internacie. Za pierwszym razem zabrał z portfela koleżanki 200 zł. A za drugim razem z pokoju kolegów zabrał w sumie 500 zł. Za zdobyte w ten sposób pieniądze, kupił sobie m.in. przenośny głośnik i grę komputerową.

Nastolatek był wcześniej notowany za niszczenie mienia. Teraz usłyszał zarzut kradzieży pieniędzy, do którego się przyznał.

  • Okradł kolegów. Zabrał ich oszczędności z pokoju w internacie

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

POPULARNE KOMENTARZE

Swoich okrada? Brak słów
Dodano: 12.06.2019 13:17    Przez: ~Edek z krainy kredek
Ano patologia różne oblicza ma
Dodano: 12.06.2019 13:31    Przez: ~🤔
Kolejny koninski frajer
Dodano: 12.06.2019 16:12    Przez: ~Vgr
i jak zwykle płacz peowców i reszty scierwa... Co ten news ma wspólnego z polityką ? Bogaci też kradną , nie ma reguły czy 500 czy ambergold ...
Dodano: 12.06.2019 23:53    Przez: ~xardas

KOMENTARZE

Swoich okrada? Brak słów
Dodano: 12.06.2019 13:17    Przez: ~Edek z krainy kredek
Ano patologia różne oblicza ma
Dodano: 12.06.2019 13:31    Przez: ~🤔
Żeby swoich okradać, i to jeszcze dziewczynę? Ja bym głowę w piasek schował i nie wyciągał
Dodano: 12.06.2019 15:18    Przez: ~Djendhdizkddn
Koledzy z p***rla tez nie będą z niego wyciągać
Dodano: 12.06.2019 15:56    Przez: ~Ich
Dobrze zrobił .Widocznie matka nie daje mu kieszonkowego z programu ''menel pincet plus''
Dodano: 12.06.2019 15:13    Przez: ~Sym.PiS
Sam na to wpadłeś czy była instrukcja od kurdupla co ma popsute zęby?
Dodano: 12.06.2019 18:03    Przez: ~PiS to dno
Sam to na pewno nie bo pisowska hołota to sama bez wiedzy konusa to nawet koszuli na krótki rękaw nie założy.
Dodano: 12.06.2019 19:21    Przez: ~Wojtek
i jak zwykle płacz peowców i reszty scierwa... Co ten news ma wspólnego z polityką ? Bogaci też kradną , nie ma reguły czy 500 czy ambergold ...
Dodano: 12.06.2019 23:53    Przez: ~xardas
Dobry chkopak
Dodano: 12.06.2019 15:33    Przez: ~U
Kolejny koninski frajer
Dodano: 12.06.2019 16:12    Przez: ~Vgr
To ma szansę na stanowisko ministra spraw wewnętrznych
Dodano: 12.06.2019 16:19    Przez: ~he
dobre !!!!! a potem może zostać nawet eurodeputowanyn......
Dodano: 12.06.2019 18:23    Przez: ~rr
Niech powie ,że popiera PiS .Nic mu nie zrobią .
Dodano: 12.06.2019 19:19    Przez: ~Wojtek
zalosny temat jak na taka strone
Dodano: 12.06.2019 19:21    Przez: ~***
Za karę niech sprząta ulice w wakacje w czynie społecznym.
Dodano: 13.06.2019 06:57    Przez: ~Skwar
Łapy dla przykład poucinac.
Dodano: 13.06.2019 11:14    Przez: ~Szprycha
co za wstrętna kanalia !
Dodano: 13.06.2019 13:13    Przez: ~Kacper
1 z 2
12>>