Dzisiaj jest niedziela 16 czerwca 2019, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18794) SPORT FORUM FIRMY (5336) PRACA (60) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
23 / 14oC
Pojutrzepogoda
24 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Turniej im. Mariana Paska. Poznaniacy najlepsi w o ... (0)Niebiescy rowerzyści wyruszyli w drugi rajd z Koni ... (9)

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

Aktualizacja 12.06.2019 17:52

Awaria w sieci wodociągowej na terenie stacji uzdatniania wody. W związku z tym została wstrzymana dostawa wody dla odbiorców nowej części Konina. 

W obrębie stacji uzdatniania Konin-Kurów pękła rura i to jest przyczyną kłopotów. Pracownicy PWiK-u usuwają awarię, w wyniku której mieszkańcy prawobrzeżnej części Konina nie mają wody. Na miejsce awarii przyjechał Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina i Zbigniew Szymczak, prezes PWiK w Koninie. - Awaria powstała  na jednej z magistral wodociągowych, która dostarcza wodę dla mieszkańców prawobrzeżnego (nowego) Konina – mówi Zbigniew Szymczak, prezes PWiK. - Zlokalizowaliśmy usterkę, uszkodzenie wystąpiło na długości 2,3 metrów. Będziemy wymieniać rurę na nową, sukcesywnie uzupełniać wodę w wodociągu i stabilizować ciśnienie na sieci. Prosimy mieszkańców Konina o cierpliwość. Za kilka godzin woda powinna wrócić.

W czasie usuwania awarii mieszkańcy mogą pobierać wodę ze studni awaryjnych, które znajdują się między blokami (jest ich kilkanaście w nowej części Konina). W związku z awarią uruchomione zostaną studnie awaryjne w następujących punktach: przy ul. Broniewskiego 2, ul. Energetyka 1, ul. Legionów 4, ul. Powst.Wlkp. 8 -4, ul.11 Listopada 31-33, ul.Przyjaźni przy przychodni, ul. Wyzwolenia 11, ul. Okólna 37, Sosnowa 5-7, Południowa przy Pominiku Lotnika, ul. Szeligowskiego przy SPnr 12, ul. Noskowskiego przy SM, ul. Bacewicz 2-3, ul. Chełmońskiego, ul. 11 Listopada. Podstawione będą też beczkowozy.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody
Slajd 1/11

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 1 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 2 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 3 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 4 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 5 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 6 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 7 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 8 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 9 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 10 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zwolnić Szymczaka tyle kasy bierze a wody nie ma.
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~Prezes
Ciekawe czy podstawia beczki z woda pitna... tak nakazuje prawo
Dodano: 12.06.2019 16:07    Przez: ~Pustynia
Ale jsja tski skwar a oni wode wykanczaja ! Skandal ! Żenada !
Dodano: 12.06.2019 15:59    Przez: ~konin
No właśnie, ile pieniędzy idzie na głupie reklamy pwik-U?? Te reklamy świetle, ogromne przy zjeździe z przeprawy na ul. Nadrzeczną. Pytam po co?? To my za to płacimy w opłatach za wodę!! Panie Szymczak czas, aby Pana odwołali. Pana czas się skończył!! Nawiasem mówiąc, nie powinien Pan w ogóle tej funkcji obejmować!
Dodano: 12.06.2019 16:56    Przez: ~kaziu
A reklamy są, aby pić Pewiczankę. Niestety, trzeba biec po butelkowaną. :)
Dodano: 12.06.2019 16:00    Przez: ~nabici w butelkę

KOMENTARZE

Powstańców Styczniowych tez nie ma
Dodano: 12.06.2019 15:38    Przez: ~anonimek
Ale jsja tski skwar a oni wode wykanczaja ! Skandal ! Żenada !
Dodano: 12.06.2019 15:59    Przez: ~konin
To tylko w Koninie moze byc taka przypadlosc ! Dejta spokoj !
Dodano: 12.06.2019 16:01    Przez: ~sasiad
Ciekawe czy podstawia beczki z woda pitna... tak nakazuje prawo
Dodano: 12.06.2019 16:07    Przez: ~Pustynia
Obawiam się, ze nie jest to awaria tylko przekroczenie wskaźnika zanieczyszczeń wody... musza wymienić filtry i dać chemii. Pewnie znowu jakaś przetwórnia wpuściła syf kanałami
Dodano: 12.06.2019 16:08    Przez: ~H2O
Promocja wiceprezydenta z .N? I co z tego że przyjechał. Prezes PWIK byłby lepszy w tym miejscu... no, chyba, że wodę przywiózł ...
Dodano: 12.06.2019 16:09    Przez: ~promocja
Jego miejsce jest na bezludnej komunistycznej wyspie.
Dodano: 12.06.2019 16:32    Przez: ~CBA
Oj tam oj tam ważne że tuzy uczą się w Japoni tańczyć.kamieni kupa ha ha
Dodano: 12.06.2019 17:06    Przez: ~As
Konin więcej niczego
Dodano: 12.06.2019 17:20    Przez: ~Lippi
Lm rzetelnym portalem? Pierwsze słyszę. Komentarze które się nie podobają zaraz kasują u nie chodzi tu o treści obraźliwe. Ciekawe jak długo ten się utrzyma.
Dodano: 12.06.2019 17:41    Przez: ~Ja
Zapraszam Facebook: Studnie Glebinowe Konin
Dodano: 12.06.2019 18:13    Przez: ~Studnie Glebionwe
Tuwima i spoldzielcow tez brak
Dodano: 12.06.2019 15:42    Przez: ~xyz
Na hiacyntowej również sucho w kranach
Dodano: 12.06.2019 16:08    Przez: ~Martanelka
Wisła wysycha, Bałtyk vysycha. To Warta co, gorsza jest?
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~lepsza
woda w konińskich kranach to nie Warta hahaha :))
Dodano: 12.06.2019 15:51    Przez: ~aaaa....
@~aaaa.... - ujęcia wody głębinowej dla Konina są wzdłuż koryta Warty (przynajmniej większość), więc to jest woda z Warty, przefiltrowana przez grunt. Nie jest to woda pobierana z samego koryta naszej rzeki.
Dodano: 12.06.2019 16:14    Przez: ~Uppa
Zwolnić Szymczaka tyle kasy bierze a wody nie ma.
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~Prezes
50000 miesięcznie
Dodano: 12.06.2019 15:55    Przez: ~Rada nadzorcza
Dobry chłop, co Wy chcecie?
Dodano: 12.06.2019 16:06    Przez: ~Uk
Dobry to on jest do brania pieniędzy.
Dodano: 12.06.2019 16:36    Przez: ~Pracownik
Zwolnic bo już się tam zasiedział i nic dobrego nie robi .
Dodano: 12.06.2019 19:34    Przez: ~ewa
Żygasz nienawiścią, każdy powód dobry, żeby pieprzyć głupoty.
Dodano: 12.06.2019 19:54    Przez: ~Ad
Te dwa pajace ,jakby podawali klucze fachowcom ,a nie przeszkadzali w usuwaniu awarii to,już dawno by jej nie było
Dodano: 12.06.2019 21:11    Przez: ~ja
Zatorze dołącza do osiedli pozbawionych wody.
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~Zatorze
Zakole tez bez wody..
Dodano: 12.06.2019 15:53    Przez: ~Kaja
Okólna też 😤😥😧
Dodano: 12.06.2019 17:24    Przez: ~carmen
koninski bronx czyli reformacja też bez wody Ale tu te nygusy coś wymieniają i zdarzylimy nabrać wody do baniakow i obmyc spocone ballsy po pracy. Starówka laczy się w żalu z nowym koninem. JEDNO JEST PEWNE KONIN DZIS SMIERDZI ŚLEDZIEM
Dodano: 12.06.2019 19:39    Przez: ~Janusz Lepkiejondro
W mikorzynie jest.
Dodano: 12.06.2019 15:55    Przez: ~l
Zamiast stać i robić za tło dla pracowników wiceprezydent może by się tak wziął po prostu.....do roznoszenia wody po blokach!??(ludzie starsi przy takich upałach i tak mają przechlapane)....ale co ja będę podpowiadał.... niby mały pomysł, wystarczy odrobinę empatii i wyobraźni.....no, ale tego w żadnym sklepie się nie kupi, nawet za miesięczną pensję wiceprezydenta....
Dodano: 12.06.2019 20:00    Przez: ~Obserwator nadwarciański
Kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy ludzi nie ma wody a ten chce, by wiceprezydent wodę roznosił. Puknij się w głowę, zaraz by media i tacy jak ty trąbili, że pod publikę taka akcja. Po drugie skąd ma widzieć, gdzie są ci starsi ludzie?
Dodano: 12.06.2019 21:20    Przez: ~qwerty
Wiceprezydent to ma parcie na "okładkę" i proszę przed wyborami, nie zawracac mu doopy roznoszeniem wody dla staruchów. Jak chcecie się litować nad nimi, to głosujcie na nas, żebyśmy mogli wprowadzic eutanazję.
Dodano: 12.06.2019 22:17    Przez: ~głosuj na nas
ul.Dmowskiego woda zielona z kranu
Dodano: 12.06.2019 15:59    Przez: ~rob
Źabianka
Dodano: 12.06.2019 16:53    Przez: ~Kum Kum
Właśnie umyłem twarz i wyglądam jak Shrek...Ciekawe czy na rachunku będzie dopłata za kolor?
Dodano: 12.06.2019 20:26    Przez: ~Jonasz
A reklamy są, aby pić Pewiczankę. Niestety, trzeba biec po butelkowaną. :)
Dodano: 12.06.2019 16:00    Przez: ~nabici w butelkę
ciekawe ile kasy poszło na te głupie reklamy - kto to widział żeby kranówe pić - prezes niech se sam pije.
Dodano: 12.06.2019 16:45    Przez: ~ww
No właśnie, ile pieniędzy idzie na głupie reklamy pwik-U?? Te reklamy świetle, ogromne przy zjeździe z przeprawy na ul. Nadrzeczną. Pytam po co?? To my za to płacimy w opłatach za wodę!! Panie Szymczak czas, aby Pana odwołali. Pana czas się skończył!! Nawiasem mówiąc, nie powinien Pan w ogóle tej funkcji obejmować!
Dodano: 12.06.2019 16:56    Przez: ~kaziu
rozliczyc z tych reklam!
Dodano: 12.06.2019 17:05    Przez: ~zarowski
Pojęcie redundancji meneżerom jest obce.
Dodano: 12.06.2019 16:04    Przez: ~Wolny Dziad Obywatelski
1 z 13
1234567891011...13>>