Dzisiaj jest wtorek 15 października 2019, imieniny: Jadwigi, Teresy, Zoriana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17903) SPORT FORUM FIRMY (5379) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
12 / 15oC
Jutropogoda
15 / 12oC
Pojutrzepogoda
16 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
PiS wygrał najwyżej w gminach, w miastach Koalicja ... (1)Przy magistracie powstaje furtka. Piesi będą mogli ... (0)

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

Aktualizacja 12.06.2019 17:52

Awaria w sieci wodociągowej na terenie stacji uzdatniania wody. W związku z tym została wstrzymana dostawa wody dla odbiorców nowej części Konina. 

W obrębie stacji uzdatniania Konin-Kurów pękła rura i to jest przyczyną kłopotów. Pracownicy PWiK-u usuwają awarię, w wyniku której mieszkańcy prawobrzeżnej części Konina nie mają wody. Na miejsce awarii przyjechał Paweł Adamów, zastępca prezydenta Konina i Zbigniew Szymczak, prezes PWiK w Koninie. - Awaria powstała  na jednej z magistral wodociągowych, która dostarcza wodę dla mieszkańców prawobrzeżnego (nowego) Konina – mówi Zbigniew Szymczak, prezes PWiK. - Zlokalizowaliśmy usterkę, uszkodzenie wystąpiło na długości 2,3 metrów. Będziemy wymieniać rurę na nową, sukcesywnie uzupełniać wodę w wodociągu i stabilizować ciśnienie na sieci. Prosimy mieszkańców Konina o cierpliwość. Za kilka godzin woda powinna wrócić.

W czasie usuwania awarii mieszkańcy mogą pobierać wodę ze studni awaryjnych, które znajdują się między blokami (jest ich kilkanaście w nowej części Konina). W związku z awarią uruchomione zostaną studnie awaryjne w następujących punktach: przy ul. Broniewskiego 2, ul. Energetyka 1, ul. Legionów 4, ul. Powst.Wlkp. 8 -4, ul.11 Listopada 31-33, ul.Przyjaźni przy przychodni, ul. Wyzwolenia 11, ul. Okólna 37, Sosnowa 5-7, Południowa przy Pominiku Lotnika, ul. Szeligowskiego przy SPnr 12, ul. Noskowskiego przy SM, ul. Bacewicz 2-3, ul. Chełmońskiego, ul. 11 Listopada. Podstawione będą też beczkowozy.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody
Slajd 1/11

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 1 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 2 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 3 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 4 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 5 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 6 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 7 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 8 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 9 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

Awaria sieci wodociągowej. Nowy Konin bez wody

slajd 10 z 11

Awaria w sieci wodociagowej na terenie Stacji Uzdatniania Wody. Została wstrzymana dostawa wody dla większości odbiorców Konina.

następny slajdpoprzedni slajd

 autor: Tristan Tomczak

 e-mail: tt@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Zwolnić Szymczaka tyle kasy bierze a wody nie ma.
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~Prezes
Ciekawe czy podstawia beczki z woda pitna... tak nakazuje prawo
Dodano: 12.06.2019 16:07    Przez: ~Pustynia
Ale jsja tski skwar a oni wode wykanczaja ! Skandal ! Żenada !
Dodano: 12.06.2019 15:59    Przez: ~konin
No właśnie, ile pieniędzy idzie na głupie reklamy pwik-U?? Te reklamy świetle, ogromne przy zjeździe z przeprawy na ul. Nadrzeczną. Pytam po co?? To my za to płacimy w opłatach za wodę!! Panie Szymczak czas, aby Pana odwołali. Pana czas się skończył!! Nawiasem mówiąc, nie powinien Pan w ogóle tej funkcji obejmować!
Dodano: 12.06.2019 16:56    Przez: ~kaziu
A reklamy są, aby pić Pewiczankę. Niestety, trzeba biec po butelkowaną. :)
Dodano: 12.06.2019 16:00    Przez: ~nabici w butelkę

KOMENTARZE

Powstańców Styczniowych tez nie ma
Dodano: 12.06.2019 15:38    Przez: ~anonimek
Ale jsja tski skwar a oni wode wykanczaja ! Skandal ! Żenada !
Dodano: 12.06.2019 15:59    Przez: ~konin
To tylko w Koninie moze byc taka przypadlosc ! Dejta spokoj !
Dodano: 12.06.2019 16:01    Przez: ~sasiad
Ciekawe czy podstawia beczki z woda pitna... tak nakazuje prawo
Dodano: 12.06.2019 16:07    Przez: ~Pustynia
Obawiam się, ze nie jest to awaria tylko przekroczenie wskaźnika zanieczyszczeń wody... musza wymienić filtry i dać chemii. Pewnie znowu jakaś przetwórnia wpuściła syf kanałami
Dodano: 12.06.2019 16:08    Przez: ~H2O
Promocja wiceprezydenta z .N? I co z tego że przyjechał. Prezes PWIK byłby lepszy w tym miejscu... no, chyba, że wodę przywiózł ...
Dodano: 12.06.2019 16:09    Przez: ~promocja
Jego miejsce jest na bezludnej komunistycznej wyspie.
Dodano: 12.06.2019 16:32    Przez: ~CBA
Oj tam oj tam ważne że tuzy uczą się w Japoni tańczyć.kamieni kupa ha ha
Dodano: 12.06.2019 17:06    Przez: ~As
Konin więcej niczego
Dodano: 12.06.2019 17:20    Przez: ~Lippi
Lm rzetelnym portalem? Pierwsze słyszę. Komentarze które się nie podobają zaraz kasują u nie chodzi tu o treści obraźliwe. Ciekawe jak długo ten się utrzyma.
Dodano: 12.06.2019 17:41    Przez: ~Ja
Zapraszam Facebook: Studnie Glebinowe Konin
Dodano: 12.06.2019 18:13    Przez: ~Studnie Glebionwe
Tuwima i spoldzielcow tez brak
Dodano: 12.06.2019 15:42    Przez: ~xyz
Na hiacyntowej również sucho w kranach
Dodano: 12.06.2019 16:08    Przez: ~Martanelka
Wisła wysycha, Bałtyk vysycha. To Warta co, gorsza jest?
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~lepsza
woda w konińskich kranach to nie Warta hahaha :))
Dodano: 12.06.2019 15:51    Przez: ~aaaa....
@~aaaa.... - ujęcia wody głębinowej dla Konina są wzdłuż koryta Warty (przynajmniej większość), więc to jest woda z Warty, przefiltrowana przez grunt. Nie jest to woda pobierana z samego koryta naszej rzeki.
Dodano: 12.06.2019 16:14    Przez: ~Uppa
Zwolnić Szymczaka tyle kasy bierze a wody nie ma.
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~Prezes
50000 miesięcznie
Dodano: 12.06.2019 15:55    Przez: ~Rada nadzorcza
Dobry chłop, co Wy chcecie?
Dodano: 12.06.2019 16:06    Przez: ~Uk
Dobry to on jest do brania pieniędzy.
Dodano: 12.06.2019 16:36    Przez: ~Pracownik
Zwolnic bo już się tam zasiedział i nic dobrego nie robi .
Dodano: 12.06.2019 19:34    Przez: ~ewa
Żygasz nienawiścią, każdy powód dobry, żeby pieprzyć głupoty.
Dodano: 12.06.2019 19:54    Przez: ~Ad
Te dwa pajace ,jakby podawali klucze fachowcom ,a nie przeszkadzali w usuwaniu awarii to,już dawno by jej nie było
Dodano: 12.06.2019 21:11    Przez: ~ja
Zatorze dołącza do osiedli pozbawionych wody.
Dodano: 12.06.2019 15:45    Przez: ~Zatorze
Zakole tez bez wody..
Dodano: 12.06.2019 15:53    Przez: ~Kaja
Okólna też 😤😥😧
Dodano: 12.06.2019 17:24    Przez: ~carmen
koninski bronx czyli reformacja też bez wody Ale tu te nygusy coś wymieniają i zdarzylimy nabrać wody do baniakow i obmyc spocone ballsy po pracy. Starówka laczy się w żalu z nowym koninem. JEDNO JEST PEWNE KONIN DZIS SMIERDZI ŚLEDZIEM
Dodano: 12.06.2019 19:39    Przez: ~Janusz Lepkiejondro
W mikorzynie jest.
Dodano: 12.06.2019 15:55    Przez: ~l
Zamiast stać i robić za tło dla pracowników wiceprezydent może by się tak wziął po prostu.....do roznoszenia wody po blokach!??(ludzie starsi przy takich upałach i tak mają przechlapane)....ale co ja będę podpowiadał.... niby mały pomysł, wystarczy odrobinę empatii i wyobraźni.....no, ale tego w żadnym sklepie się nie kupi, nawet za miesięczną pensję wiceprezydenta....
Dodano: 12.06.2019 20:00    Przez: ~Obserwator nadwarciański
Kilkanaście albo kilkadziesiąt tysięcy ludzi nie ma wody a ten chce, by wiceprezydent wodę roznosił. Puknij się w głowę, zaraz by media i tacy jak ty trąbili, że pod publikę taka akcja. Po drugie skąd ma widzieć, gdzie są ci starsi ludzie?
Dodano: 12.06.2019 21:20    Przez: ~qwerty
Wiceprezydent to ma parcie na "okładkę" i proszę przed wyborami, nie zawracac mu doopy roznoszeniem wody dla staruchów. Jak chcecie się litować nad nimi, to głosujcie na nas, żebyśmy mogli wprowadzic eutanazję.
Dodano: 12.06.2019 22:17    Przez: ~głosuj na nas
ul.Dmowskiego woda zielona z kranu
Dodano: 12.06.2019 15:59    Przez: ~rob
Źabianka
Dodano: 12.06.2019 16:53    Przez: ~Kum Kum
Właśnie umyłem twarz i wyglądam jak Shrek...Ciekawe czy na rachunku będzie dopłata za kolor?
Dodano: 12.06.2019 20:26    Przez: ~Jonasz
A reklamy są, aby pić Pewiczankę. Niestety, trzeba biec po butelkowaną. :)
Dodano: 12.06.2019 16:00    Przez: ~nabici w butelkę
ciekawe ile kasy poszło na te głupie reklamy - kto to widział żeby kranówe pić - prezes niech se sam pije.
Dodano: 12.06.2019 16:45    Przez: ~ww
No właśnie, ile pieniędzy idzie na głupie reklamy pwik-U?? Te reklamy świetle, ogromne przy zjeździe z przeprawy na ul. Nadrzeczną. Pytam po co?? To my za to płacimy w opłatach za wodę!! Panie Szymczak czas, aby Pana odwołali. Pana czas się skończył!! Nawiasem mówiąc, nie powinien Pan w ogóle tej funkcji obejmować!
Dodano: 12.06.2019 16:56    Przez: ~kaziu
rozliczyc z tych reklam!
Dodano: 12.06.2019 17:05    Przez: ~zarowski
Pojęcie redundancji meneżerom jest obce.
Dodano: 12.06.2019 16:04    Przez: ~Wolny Dziad Obywatelski
1 z 13
1234567891011...13>>