Dzisiaj jest poniedziałek 27 stycznia 2020, imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20657) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 3oC
Jutropogoda
6 / 3oC
Pojutrzepogoda
2 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Alicja może chodzić! Potrzebuje operacji za pół mi ...Górnik Konin skończył obóz i zremisował czwarty zi ... (0)

Pożyczka leasingowa. 3 rzeczy, które musisz o niej wiedzieć

Materiał promocyjny

Dodano: 13.06.2019 11:07
  • Pożyczka leasingowa. 3 rzeczy, które musisz o niej wiedzieć

Pożyczki samochodowe rok po roku zyskują w Polsce coraz większą popularność. Rośnie nasza świadomość, a wraz z nią rośnie zainteresowanie produktami bankowymi i leasingowymi. Szukamy wygodnych, opłacalnych rozwiązań dla sfinansowania potrzeb swoich i swojej firmy. Prowadzenie biznesu wymaga ciągłych inwestycji – także w nowy sprzęt, maszyny, samochody. Żeby móc sobie na nie pozwolić, wybieramy coraz częściej właśnie pożyczki nazywane leasingowymi. Na czym polega ta usługa i dlaczego warto z niej skorzystać?

Wygodna, szybka, pomocna

Pożyczka leasingowa, jak wskazuje sama nazwa, to rodzaj wypożyczenia pieniędzy, dzięki któremu możemy opłacić zakup środków trwałych, a więc – najczęściej – sprzętu do firmy lub floty samochodowej. To właśnie w przypadku aut produkt ten sprawdza się najlepiej. W zależności od konkretnych potrzeb i oczekiwań możemy liczyć na różne kwoty – od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Santander Consumer Multirent ma w swojej ofercie pożyczkę leasingową, którą można uzyskać szybko i wygodnie. Niskie koszty, minimum formalności, okres finansowania od 6 do nawet 96 miesięcy i możliwość wyboru rodzaju rat, w jakich będziemy spłacać zobowiązanie – to tylko kilka z zalet takiego rozwiązania. Minimalna kwota, o którą można się ubiegać wynosi 2 tysiące złotych, a decyzję o jej przyznaniu otrzymujemy nawet w ciągu 1 godziny.

Dla kogo?

Santander Consumer Multirent ma w swojej ofercie produkt, który możemy przeznaczyć na opłacenie zakupu nowego lub używanego auta. Skorzystać z niego mogą podmioty gospodarcze, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, rolnicy, spółki cywilne i spółki prawa handlowego. W praktyce rozwiązanie to może pomóc tysiącom przedsiębiorców, którzy zmagają się z prowadzeniem firmy, inwestycjami i kłopotami finansowymi będącymi częścią codziennej pracy. Pożyczki leasingowe to idealne rozwiązanie – proste i skuteczne, co niezwykle istotne, bezpieczne. A to dlatego, że klient ubiegający się o wsparcie staje się właścicielem nabytego pojazdu, a samo auto stanowi później zabezpieczenie tego rodzaju kredytu.

Bonusy dla przedsiębiorcy

Przy ubieganiu się o dofinansowanie, warto zwrócić uwagę na oferty konkretnych instytucji. Podobną usługę proponują zwykle banki i firmy leasingowe. Zanim podpiszemy umowę, sprawdźmy dokładnie warunki pożyczki, możliwość spłaty, sposób oddawania rat i przeczytajmy dokładnie wszystkie zapisy umowy. Warto szukać przedsiębiorstw oferujących dodatkowe korzyści wynikające z podjęcia współpracy. Santander Consumer Multirent daje swoim klientom możliwość skorzystania z vouchera o wartości 500 zł na usługi serwisowe i akcesoria samochodowe. To dodatkowy atut i spore wsparcie już na etapie użytkowania nowego pojazdu. Takie bonusy to dobry prognostyk na przyszłość i zapowiedź owocnej współpracy. Dlatego przed podpisaniem ostatecznej umowy zwróćmy uwagę na to, co faktycznie oferują różne firmy. Im atrakcyjniejsza propozycja, okres finansowania, kwota pożyczki i bonusy, tym lepiej dla nas jako przyszłych klientów.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:komunikacja,   pożyczka,   pieniądze,   finanse osobiste,   leasing

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jak zwykle temat pożyczki.
Dodano: 13.06.2019 16:58    Przez: ~Ha

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.