Dzisiaj jest niedziela 15 września 2019, imieniny: Albina, Nikodema, Marii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18712) SPORT FORUM FIRMY (5360) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
14 / 10oC
Pojutrzepogoda
13 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Krzymów pretenduje do miana gminy przyjaznej pszcz ... (0)Dynia królowała na stołach. Pierwsza Feta z Banią ... (4)

Pracownicy inspekcji weterynaryjnej blokowali drogę DK25

Dodano: 14.06.2019 12:08
Źródło: LM.pl

Około 40 osób blokowało dziś drogę krajową nr 25 w Białej Panieńskiej, gm. Rychwał. W ten sposób protestowali inspektorzy i pracownicy Inspekcji Weterynaryjnej z kilku powiatów.

To kolejny etap protestu. Zarząd Ogólnopolski Związku Zawodowego Pracowników Inspekcji Weterynaryjnej walczy o podwyżki dla pracowników. W miniony poniedziałek, w całym kraju wszyscy w inspekcjach ubrani byli na czarno. Dzisiaj od godz. 8.00 do 10.30 zablokowana była droga w Białej Panieńskiej. Na przejściu dla pieszych pikietowali pracownicy inspekcji z Konina, Turku, Koła, Słupcy, Kalisza, Jarocina, Pleszew i Ostrowa Wielkopolskiego. Cyklicznie, co 10 minut protestujący przepuszczali samochody, które stały w korku.

- Większość kierowców nas wspierała. Koleżanki rozdawały ulotki i mówiły, czemu protestujemy. Ludzie dowiedzieli się też, czym się zajmujemy – mówi Martyna Albanowska, inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności w Powiatowym Inspektoracie Weterynarii w Koninie.

Na tym nie koniec protestu. 19 czerwca trzeba będzie liczyć się z blokadami dróg w innych częściach kraju.

fot i video. PIW Konin

  • Pracownicy inspekcji weterynaryjnej blokowali drogę DK25
  • Pracownicy inspekcji weterynaryjnej blokowali drogę DK25
  • Pracownicy inspekcji weterynaryjnej blokowali drogę DK25

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jak chcesz podwyżkę to zmień pracę!!! Proste, nie?!?!?!
Dodano: 14.06.2019 12:52    Przez: ~Obserwator
Do roboty! jak tez bym chciał podwyżkę, wszyscy by chcieli.
Dodano: 14.06.2019 12:36    Przez: ~asdfghjkl
Dlaczego dokuczacie niewinnym ludziom skoro oni nic nie mogą zrobić? Takie coś powinno być karane. Chcecie strajki to na wiejską jeździcie. Tam blokować drogi..
Dodano: 14.06.2019 13:30    Przez: ~***
Czarek ty nawet zardzewiałej nie jesteś w stanie otworzyć POstkomuchu
Dodano: 14.06.2019 17:38    Przez: ~Czczo
Czarkowi biją upały na lewicową głowę dokładnie, ciągle ten POlitowania godzien człowiek zmienia nicki.
Dodano: 14.06.2019 15:43    Przez: ~Wanda

KOMENTARZE

Do roboty! jak tez bym chciał podwyżkę, wszyscy by chcieli.
Dodano: 14.06.2019 12:36    Przez: ~asdfghjkl
Jak chcesz podwyżkę to zmień pracę!!! Proste, nie?!?!?!
Dodano: 14.06.2019 12:52    Przez: ~Obserwator
Jeszcze im mało kasy od ludzi zdzierają że szok,jak im mało to do biedry niech dorabiają
Dodano: 14.06.2019 13:22    Przez: ~Olek
Kaczysław ze smoleńskiej sekty cały czas mlaska coś pod nosem a przed wyborami to najbardziej ,że ludzie mają prawo godnie zarabiać jak w UE ,której tak nienawidzi więc morda w kubeł.Żebyś jeszcze ty do tej biedry CV nie składał.
Dodano: 14.06.2019 13:38    Przez: ~Czarek
Czarek jestes zerem POkemonie
Dodano: 14.06.2019 14:54    Przez: ~Alek
Czarek POgubił się w swoich POglądach dokładnie, pewnie ogląda TVN ?
Dodano: 14.06.2019 15:39    Przez: ~Widz TVP INFO
Dlaczego dokuczacie niewinnym ludziom skoro oni nic nie mogą zrobić? Takie coś powinno być karane. Chcecie strajki to na wiejską jeździcie. Tam blokować drogi..
Dodano: 14.06.2019 13:30    Przez: ~***
Dokładnie tak. To blokowanie drogi nic nie da, a tylko utrudnia innym pracę. Warszawa, tam atakujcie!
Dodano: 14.06.2019 15:56    Przez: ~sip
mało zarobiłeś -zagranica na ciebie czeka—- ja pójdę na twoje stanowisko za tą małą pensje
Dodano: 14.06.2019 13:32    Przez: ~Ela
Ela, najpierw szkoła
Dodano: 14.06.2019 13:56    Przez: ~Eduk
czy WSHE wystarczy czy też inna branżowa
Dodano: 14.06.2019 14:41    Przez: ~rob
OTWÓRZ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ - BĘDZIESZ ZARABIAĆ MILIONY
Dodano: 14.06.2019 13:34    Przez: ~X
Zapisuję się do PiS i otwieram spółkę Złota bo Srebrna już zajęta przez Kaczysława od 2 wież.
Dodano: 14.06.2019 13:39    Przez: ~Czarek
Czarkowi biją upały na lewicową głowę dokładnie, ciągle ten POlitowania godzien człowiek zmienia nicki.
Dodano: 14.06.2019 15:43    Przez: ~Wanda
Czarek ty nawet zardzewiałej nie jesteś w stanie otworzyć POstkomuchu
Dodano: 14.06.2019 17:38    Przez: ~Czczo
Przeciez Czarek to ten debil Pn
Dodano: 14.06.2019 17:40    Przez: ~Y
Najprościej krzyczeć też chciał bym pracować na państwówce
Dodano: 14.06.2019 13:37    Przez: ~as
Trzeba było się uczyć, a nie kończyć pierwszy lepszy kierunek
Dodano: 14.06.2019 13:57    Przez: ~Eduk
Szczepienie psa 25 pln....pis 250 pln.
Dodano: 14.06.2019 13:46    Przez: ~Hhh
tak szczepienie psa 25 zł ale co to za szczepienie jak pan weterynarz zobaczy burka na łańcuchu i go nie zaszczepi bo się go boi. Bierze 25 zł , zostawia szczepionkę a ty gospodarzu sam zaszczep psa.
Dodano: 14.06.2019 14:23    Przez: ~nerwica
Super. My przedsiębiorcy prywatni też zaraz wyjdziemy na ulice i zaczniemy strajkować. Tylko jakie będą nasze postulaty ? Do kogo się zwrócić po podwyżkę ?
Dodano: 14.06.2019 14:22    Przez: ~nerwica
Kto go wybrał?Jeździ po całym świecie,sprzedaje elektrownie.Dziwka.
Dodano: 14.06.2019 15:08    Przez: ~Kwk
Szmato jedną Zajmij się mieszkańcami Konina.Za pieniądze latasz i grywasz.Co z ZE PAK?ćwoku